Reklama

Po porodu se stále hádáme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:28
Po porodu se stále hádáme

Ahoj, potřebuji se vypovídat a třeba mi i některá maminka poradí. Máme doma sedmi týdenní holčičku a od porodu se s manželem skoro každý den hádáme. Já si připadám, že jsem skoro na vše sama, protože manžel chodí do práce, do toho přistavuje dětský pokoj a hlavně chodí na fotbal, takže je čtyřikrát týdně pryč kvůli fotbalu. To je potom koupání a uspávání jen na mně. Ja chápu, že chce s tou stavbou co nejvíc pohnout, ale nemá kam spěchat, protože ji stejně můžeme dokončit až příští rok. Taky chápu, že má koníček, kteremu se věnuje uz od dětství. Ale třeba dneska jsme se dohodli, že půjdeme s malou spolu odpoledne na procházku. On stavěl. Tak jsem ji nakrmila a šla mu říct, jestli teda půjdeme ven spolu. On že jo, ale ať mu dám čtvrt hodky. Tak jsem malou oblékla a už byla protivna, ze chce jít spinkat, tak jdu po půl hodině za ním co teda…a pak uz to zase začlo. Výčitky, ze jako nemuzu chvíli počkat, že dělám, jak kdyby to stavěl jen pro sebe a podobně…on ale nechápe, ze to dítě nebude čekat než on bude moct. Pak se šel totiž ještě sprchovat…takže dalsich 10 minut. No tak jsem se sebrala a šla sama jako vždy. Když jsem se vrátila, tak to opět pokračovalo. Začal řvát já už ani nevím co. Přitom jsem mu už milionkrat říkala, ze pred malou na mě řvát nebude, ale to mu je taky ukradený. Já se těšila, jak budeme šťastná rodinka, jak budeme spolu chodit s kočárkem…a misto toho se pořád hadame a spolu venku jsme byli tak 5krát. Někdy je to fajn, ale z toho se zase pohadame kvůli kravine. Potřebovala jsem se vypovídat. Měli jste to taky takhle některá? Co byste mi poradili? Jo, jsme spolu 11 let, z toho rok manželé. Děkuji a omlouvám se za anonym.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28730 příspěvků 16.09.18 16:41

je to jen o umění komunikace a vysvětlení vzájemných potřeb.Fotbal nevyčítat, domluvit se, v čem bude pomáhat.Tak aby dohoda dopadla win -win.

rozand
Závislačka 2880 příspěvků 16.09.18 16:44

A předtím jste se nehádali a neřval na tebe?

Kelsey
Hvězda diskuse 44451 příspěvků 16.09.18 16:44

Tohle jsou hormony a zbytecne zabomysi valky.
Nekazte si zbytecne vztah, ze se budete hadat o koupani nebo prochazkach.
Mas sikovneho chlapa, ktery se snazi pro vase dite vybudovat pokojik. Jakmile to bude hotove, tak bude i vic casu. Kdyz nebude pokoj hotovy, tak bude zbytecny duvod k dohadovani, ze to neni.
Na fotbal se muzes jit projit s kocarem. Mrknete na tatku a muzete jit zpet.

Anna766
Hvězda diskuse 69047 příspěvků 16.09.18 16:45

Zřejmě mu to nepřijde tak důležité.Pravda je ta,že dítěti je jedno kdo ho v tom kočáru veze.
Nechci řev manžela omlouvat,to v žádném případě.Ale asi o procházky s kočárem holt nestojí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 16:47

@rozand a tak samozřejmě, že jsme se hádali, ale ne tak často jako teď. Hlavně teď je mi to líto kvůli malé, protože nechci aby vyrůstala v rodině, kde se rodiče hádají a řvou po sobě. Ale to on nechápe. :,(

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 16.09.18 16:48

Nic ve zlym ale tu pristavbu Ste si meli udelat pred ditetem. Nechapu proc se divis ze to tak dopadlo. Kdyz cely zivot tak chodi na fudbal tak se to nezmeni. Jasne ze potrebujes odpocinout a proto jsi nervna. Ja byt Tebou proste se s chlapem domluvim ze proste 1 den musi Ti pomahat kdyz nebude pryc. Ty treba si das vanu na hodku a vypnes. Nejsi stroj a pece o dite je narocna. Udelej to co nejdriv aby nebylo pozde a uz Ti pomahat nebude.Muj nazor ale Ty uz musis vedet co delat.

Kelsey
Hvězda diskuse 44451 příspěvků 16.09.18 16:49

Kdyz ho chces vylakat ven, tak mu to rekni jinak, ze ne prochazka, ale vidis, jak je unaveny, ze pres tyden prace, o vikendu stavba. Ze by si chtela, aby si trosku odpocinul. Unaveny bude, jinak by nerval.

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 16.09.18 17:05

Myslím, že je potřeba tohle rozdělit. 1.máš malé miminko, zrovna ti skončilo šestinedělí. Ten začátek s miminkem je těžký, nevyspání a hormony jsou peklo. Tím ti nechci nic vyčítat, známe to všechny. Chci tím říct, že to je náročné období. Ale časem se to zlepší. 2.tvůj chlap je zlatý, že staví pro mimi. To je potřeba říct. Ale chlapům to hrozně dlouho trvá, než jim dojde, že je doma všechno vzhůru nohama a na těch svých stereotypech si trvají. Myslím, že prostě nedokážou smrsknout celý svůj svět jen na to miminko. Ještě po našich otcích to taky nikdo nechtěl. Je to blbá situace pro obě strany. Navrhovala bych netepat do chlapa, stejně to k ničemu není, až bude dobudováno, bude mít času víc i pro vás. Můj chlap i po letech (starší dítě má skoro pět) nepřistoupil na fakt, že když je můj život vzhůru nohama, tak by taky mohl držet basu. Ale už mi to za hádky nestojí, protože jinak je to celkem snesitelnej kousek.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28730 příspěvků 16.09.18 17:18

podotýkám, že dítě není třeba koupat každý den.Nerube uhlí.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8017 příspěvků 16.09.18 17:18

Nevím no, řvát samozřejmě ne, ale tak jestli chodí do práce, pak stavba tak asi chodí na fotbal trochu relaxovat, manžel to tak má dodnes, prostě 3× týdně je trénink a je to tak celých 5 let co jsme spolu - on teda trénuje v jiném městě takže na tréninky jsme nechodili, ale na zápasy jsme běžně jezdili, stejně v začátku syn vše prospal, v létě byl pak na dece, poňuchaly si ho holky - já si v klidu vypila kafe, džus. A teda na procházky společné jsme taky extra nechodili buď jsem šla já dopoledne nebo přes oběd když spal, nebo pak chtěli jít babičky tak jsme měli doma klídek, nebo šel manžel s kamarádama jako společně jestli jsme za těch 22m byli třeba 20× když nepočítám výlety a různé akce a nikdy mi to nevadilo, chodily jsme s holkama nebo sama do přírody a měla jsem to jako relax :) někde do půl roku jsem koupala já neb se manžel bál, pak jsme začali že jednou týdně a dnes už se střídáme, po ukončení kojení i v ukládání do postýlky. Nechala bych mu čas a kdyby začal řvát tak bych se před ním zavřela a řekla, že až bude chtít mluvit normálně a uklidní se ať přijde, že slyším dobře..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 17:22

@Burj Chalifa no my ji koupeme kvůli tomu, že si lépe vytvoří režim, že po koupání se napapa a jde se spinkat ☺

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 17:23

@Kristyna.Vechto­va dekuji za podporu a za radu :)

ka2ka
Extra třída :D 12775 příspěvků 1 inzerát 16.09.18 17:23

hádali jste se předtím ta to jen pokračuje, jinak nemůžeš dítě uspat a na stavbě pomáhat a nebo jen koukat ? to musíte na procházku?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.18 17:24

@Huk moc děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >