Po porodu ve mně nedrží tampon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:49
po porodu ve mě nedrží tampon

Ahoj, po porodu (10 měsíců) ve mě nedrží tampon, máte to některá taky tak? jde o povolené pánevní dno?

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67957 příspěvků 22.08.18 19:51

jo, posiluj, časem se to zpraví.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 19:52

@terinka4444 a jak se to posiluje?

terinka4444
Hvězda diskuse 67957 příspěvků 22.08.18 19:55

zadej si jak posilovat svaly pánevního dna.

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2978 příspěvků 22.08.18 20:00

Tak záleží na tom, jakou velikost používáš, někdo byl před porodem zvyklý na mini, tak tam bych koupila normal a nestresovala. Pokud vypadává i velikost super, zajdi si na gyndu. Posilování pánevního dna je věc hezká, ale ne samospasna. Máš k tomu i něco jiného? Moč a stolici v pohodě udrzis? Nadměrné bolesti při ms nemáš? Netrpis víc na mykózy?

Nell2
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 22.08.18 20:25

Já to mám taky tak. Ale nedrží ve mně ten větší, na který jsem byla zvyklá. Malý v pohodě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 20:29

@Helileli vše v pohodě,akorát mám asi povolené pánevní dno (boule sliznice v pochvě)

Verun83
Echt Kelišová 8775 příspěvků 33 inzerátů 22.08.18 21:34

Od porodu tampony nemuzu pouzivat. Protekaji mne a nejak proste vadi, at je dam jakkoli. A to mam po porodu 3,5r.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >