Reklama

Zvětšený hrudník po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 09:06
Po porodu zvetseny hrudnik

Ahoj holky…
Chci se zeptat ci s tim mate nejaka zkusenost. Po 2.porodu…jsem porad celkove zvetsena :roll: :lol: nemyslim kg…ale kosti mam rozsireny…i hrud­nik…i prsty..a­le co jsem si ted vsimla..na spodu hrudniku jak je mecovity vybezek…tak ho mam znatelne hmatatelny…nikdy to tak nebylo. Myslite ze je to tehotenstvim? Od porodu jsem ale uz 10 mesicu…jak budu u dr. poptam se…ale mate to tak nektera taky? Ze dule tu kulicku na hrudni kosti citite taky? Ma tak 1.5cm… 8o :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 10 inzerátů 15.03.18 09:12

Neporadím, asi bych zašla k dr., jestli ti to vadí. Mně se po druhém porodu prodloužila chodila, musím mít boty o půl až 1 číslo větší. A pánev mám taky širší.

hanourek
Kecalka 235 příspěvků 15.03.18 09:28

@Adinka_2012 i ja mam chodidla vetsi…stare lodicky neobuji. :roll: :nevim:

Kateřina Hubálková
Kecalka 137 příspěvků 15.03.18 09:38

Ty nohy jsou dané většinou propadlou klenbou a širší hrudník jsem měla taky, ale stáhnul se mi zpět teda:-)

MartinaIrena
Echt Kelišová 9950 příspěvků 15.03.18 09:46

Je to normalni jev a je to zpusobeno opravdu tehotenstvim. Jako pripravu na porod telo uvolnuje vsechny vazy v tele a rozsiruje se jak panev, tak hrudnik. Je to z duvodu, aby dite proslo porodnimi cestami. Me osobne se kosti zase trosku stahly, ale o trochu vice rozsireny hrudnik a panev zustala. Podprda a kalhoty o cislo vetsi.:(

MartinaIrena
Echt Kelišová 9950 příspěvků 15.03.18 09:46

Zborcene klenby na nohou po nekolikerem noseni 13 kg navic a s tema uvolnenyma vazama, to je kapitola sama pro sebe. Ortoped mi rekl, ze V TOMTO VEKU 8o uz se s tim nic delat neda

MyDestinka
Kecalka 446 příspěvků 15.03.18 09:54

@Adinka_2012 mně už po prvním porodu. Což ze 41-2 byl celkem problém. Jestli se mi to stane i tentokrát, tam jsem definitivně v háji :lol: :lol:

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 10 inzerátů 15.03.18 10:02

Jj přesně, propadlá klenba a s tím související lahůdky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 10:09

Holky a citite i ten vybezek na spodu hrudni kosti?? Nohy vse mam taky zvetsene :mrgreen: ale ta kulicka na konci…ze tak vylizaaaa :roll: :roll: :roll: :think:
zakladatelka

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 10 inzerátů 15.03.18 10:18

A nemáš moc hubený hrudník? Já mám hrudník fakt kostnatý, malý prsa. Ale ten výběžek necítím. Ale klidně se to velikostí břicha mohla pohnout. Já měla malé břicho a celý těh. nízko. Neznala jsem, co znamená kopání do žeber.

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 15.03.18 10:23

Já jsem po porodu 4 roky, a jsem taky pořád taková zvětšená :D prsa a hrudník mi zase až tak nevadí z vel. 75B na 80D, ale mám OTP(okrasný tukový polštář) kolem pasu, boky tak 3-4 cm navíc, jediné co se vrátilo do normální velikosti je velikost nohy (37).

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 15.03.18 10:24
@Anonymní píše:
Holky a citite i ten vybezek na spodu hrudni kosti?? Nohy vse mam taky zvetsene :mrgreen: ale ta kulicka na konci…ze tak vylizaaaa :roll: :roll: :roll: :think:
zakladatelka

a nemáš to spíš ten rozestup břišních svalů? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 10:40

@Adinka_2012 nene. Nejsem moc kostnara. Hubena ano…ale nevim proc to tak vylezlo. Teda snad to je ten vybezek…ted mam nervy 8o zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 10:42

@Maty80 rozestup mam mirny taky…na ten zacinam cvicit ted…pozde..ale snad to pomuze. Nevedela jsem ze ho mam… :roll: zakl.

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 10 inzerátů 15.03.18 12:19

Jestli si nejsi jistá, zajdi k doktorovi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama