Po potratu nemám chuť na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 16:07
Po potratu, nemám chuť na sex

Zdravím :mavam:
S přítelem jsme měli vždy dostatek sexu, minimálně obden aspoň jednou, pak jsem otěhotněla a „bála“ jsem se s ním spát, aby nějak neublížil „miminku“ a vlastně jsem ani moc neměla chuť. Nakonec jsem potratila, dlouho krvácela (někdy pár dní bez krvácení a pak zase..) a to jsme spolu občas spali (během dvou měsíců tak 6×?), měla jsem nějaké komplikace a dlouho mě bolelo břicho, partner byl velice citlivý, nechvátal na mě a nijak na mě netlačí ani teď. Břicho už mě nebolí, všechny komplikace jsou pryč, ale chuť na sex se nevrátila. Jak říkám, přítel na mě netlačí, ale já cítím, že mu to chybí a mě v podstatě taky, jen nemám tu chuť a mrzí mě to. Máte s tím některá zkušenosti? Co radíte?

Předem moc díky :)

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 10.12.18 16:16

Dát tomu čas, já jsem se po potratu taky bála, bála jsem se že znovu otěhotním a zase to nevyjde. Časem to přešlo a zase se vrátila chuť.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 16:19
@Kriss Tina píše:
Dát tomu čas, já jsem se po potratu taky bála, bála jsem se že znovu otěhotním a zase to nevyjde. Časem to přešlo a zase se vrátila chuť.

A jak dlouho to tak trvalo?
My jsme začali používat kondom, abychom se nemuseli tohohle teď bát.

Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 10.12.18 16:22

Zhruba po měsíci sme pomalu zase začínali, ale moc sem si to že začátku neužívala

Levixka
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 10.12.18 17:15
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam:
S přítelem jsme měli vždy dostatek sexu, minimálně obden aspoň jednou, pak jsem otěhotněla a „bála“ jsem se s ním spát, aby nějak neublížil „miminku“ a vlastně jsem ani moc neměla chuť. Nakonec jsem potratila, dlouho krvácela (někdy pár dní bez krvácení a pak zase..) a to jsme spolu občas spali (během dvou měsíců tak 6×?), měla jsem nějaké komplikace a dlouho mě bolelo břicho, partner byl velice citlivý, nechvátal na mě a nijak na mě netlačí ani teď. Břicho už mě nebolí, všechny komplikace jsou pryč, ale chuť na sex se nevrátila. Jak říkám, přítel na mě netlačí, ale já cítím, že mu to chybí a mě v podstatě taky, jen nemám tu chuť a mrzí mě to. Máte s tím některá zkušenosti? Co radíte?Předem moc díky :)

Ahojky, pokud nemáš nic proti vitamínum, tak mě na libido strašně pomohla Maca, nevím zda to nebylo placebo, ale mě to prostě nějak pomohlo :) Postupně sem měla chuť na svádění manžela, až mě to překvapilo na mazlení a pak i na samotný sex :)

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 10.12.18 17:18

Podle mě ještě nejsi venku z toho potratu. Třeba to máš prostě pořád v podvědomí. Časem se to zase zlepší.

Taače
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 10.12.18 17:26

Po druhém potratu jsem to taky měla. Pomohlo se jeden den prostě „překonat“ a jít do toho i přes nechuť. No a najednou jsem zjistila, o co jsem se ochuzovala a chuť byla zase zpátky :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >