Reklama

Po přípravcích na akné se mi akné výrazně zhoršilo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetka247
Povídálka 12 příspěvků 02.04.18 15:58
Po přípravcích na akné se mi akné výrazně zhoršilo

S mou patnáctiletou dcerou jsme byly u dermatologa ten jí předepsal Belakne, který si maže každý večer a Aknemycin, který si ráno maže na záněty akné. Léčbu dodržuje už týden a akné se jí markantně zhoršilo, celý obličej má rudý a vysušený. Nemá s touto léčbou někdo z vás zkušenosti? Máme v léčbě pokračovat nebo jí změnit?
Předem děkuji za pomoc.

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8086 příspěvků 02.04.18 16:04

To je ve skutečnosti dobře. Pokud akné při léčbě vypadá hůř, znamená to, že se dere na povrch a s časem postupně zmízí.

Frozie_F
Kecalka 109 příspěvků 02.04.18 16:04

Spousta přípravků nejprve pleť zhorší a následně začne léčit, zkus kouknout do příbalovýho létáku ;)
Jinak já rozhodně nejsem žádný expert, pleť jsem měla vždycky hezkou, takže se mi to kecá dobře, ale nechtěli byste to akné léčit více přírodně?
Bylinky, úprava stravy?

Anetka247
Povídálka 12 příspěvků 02.04.18 16:10

Nejde ani tak o to že se zhoršilo, spíš že má celý obličej rudý a to pálení už jí opravdu bolí.

Emimin7
Echt Kelišová 8086 příspěvků 02.04.18 16:11
@Anetka247 píše:
Nejde ani tak o to že se zhoršilo, spíš že má celý obličej rudý a to pálení už jí opravdu bolí.

Na zarudnutí po vstřebání přípravku na akné může použít mastný krém.

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 02.04.18 18:06

Tak zitra zavolejte kozni, jestli je to bezna reakce. Ja mela taky problemy, ale ke kozni bych nesla. Sami nevi z ceho to je a zkousi a zkousi…me treba na plet hodne pomaha kefir, dostatek tekutin, nejist sladke a tucne-hned se mi masti vice plet a zacala jsem pouzivat krem na citlivou plet. A taky pozor na kosmetiku, vetsinou obsahuje alkohol a je delana pro problematickou a mastnou plet. Ne kazda plet s akne je ale mastna…zacala bych zkouset nejprve doma-stravu a kosmetiku(nejlepe prirodni bez silikonu),navy­ky atd…

Uživatel je onlinealialiali
Kecalka 118 příspěvků 02.04.18 20:02

Dnes už na noc nenatirat a zítra hned zavolejte doktorce!! Každému to nemusí vyhovovat…

iH_NA
Povídálka 11 příspěvků 05.04.18 18:43

Dermatologové většinou opravdu sami neví a zkoušejí, vyhledala bych spíš kosmetičku, která poradí s typem pleti a péči o ní. Akné je onemocnění, které je způsobeno více faktory zároveň a zkušená kosmetička dokáže alespoň některé z nich rozklíčovat. Pokud má dcera takovou silnou reakci, tak určitě znovu za dermatologem, protože tohle vpořádku není.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama