Po první noci mi řekl jménem bývalé

Anonymní
25.4.21 10:02

Po první noci mi řekl jménem bývalé

Ženy, je mi 50 a našla jsem si přítele 58. Je s ním docela zábava, tak jsem za ním natajno (mám manžela) zajela na první noc. A on mi ráno řekl jménem bývalé přítelkyně, do které byl podle něj hodně zamilovaný.

Jsem naštvaná a odjela jsem.

Vadilo by vám to taky, že vám řekne jménem jiné?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26201
25.4.21 10:07

Stejně je to jen milenec, tak o co jde? Jako že jsi naštvaná, že nejsi jediná, jo? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
25.4.21 10:08
@Anonymní píše: Ženy, je mi 50 a našla jsem si přítele 58. Je s ním docela zábava, tak jsem za ním natajno (mám manžela) zajela na první noc. A on mi ráno řekl jménem bývalé přítelkyně, do které byl podle něj hodně zamilovaný.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: podvádíš manžela a naprdneš se, když ti milenec řekne jménem ženy, s kterou byl asi o dost déle než s tebou?? Předpokládám, že on je bez závazků. Tak zůstaň uražená a jeho přenech některé, která se hned nenafučí a nebude podvádět manžela…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
25.4.21 10:09
@Anonymní píše: Ženy, je mi 50 a našla jsem si přítele 58. Je s ním docela zábava, tak jsem za ním natajno (mám manžela) zajela na první noc. A on mi ráno řekl jménem bývalé přítelkyně, do které byl podle něj hodně zamilovaný.

Být s ním ve vztahu, tak samozřejmě. Ve vašem případě je to asi jedno, když ty zanášíš manželovi.

Příspěvek upraven 25.04.21 v 10:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
25.4.21 10:09

Aby ses nepřeřekla i ty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4697
25.4.21 10:10

Už není nejmladší, tak se spletl no :lol: Mě spíš zaráží, proč zmiňuješ manžela? Co je nám do toho, že zanášíš? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20144
25.4.21 10:11

Tak se přeřekl, no bóže… Měl to jméno zažitý roky, neřekl to schválně. Taky se mi to na začátku vztahu stávalo a bylo to jen myšlenkovým stereotypem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
@AstraG píše:
Už není nejmladší, tak se spletl no :lol: Mě spíš zaráží, proč zmiňuješ manžela? Co je nám do toho, že zanášíš? :roll:

No to je náhodou důležité a na celou situaci to vrhá jiné světlo.
A taky si zakladatelka plete pojmy přítel a milenec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22052

Jsi vdaná a jela jsi píšeš - za svým přítelem. Vy spolu máte vztah? Pokud ne, tak to žádný přítel není. Pokud máte s manželem tzv. volné manželství a každý si děláte co chcete, tak jsi tady manžela vůbec zmiňovat nemusela.
Nejspíš je ten pan, se kterým ses vyspala, trochu popleta, já bych to neřešila, pokud je Ti s ním dobře, dej tomu čas. Nehroť to a užívej si milence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8270
25.4.21 10:14

A sranda bude, az ti manzel po te noci, kdy jsi nebyla doma, zacne rikat jmenem sousedky :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6396
25.4.21 10:15

To je zase nějaká provokativní diskuze? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.21 10:15
@ontarova.stara píše:
A sranda bude, az ti manzel po te noci, kdy jsi nebyla doma, zacne rikat jmenem sousedky :mrgreen:.

Nebude. Manžel má náročnou práci, které se plně věnuje. Možná proto je s ním trochu nuda.

• Citovat
  • Nahlásit
22052
25.4.21 10:17
@ludmilaadamkova píše:
To je zase nějaká provokativní diskuze? :P

To Ty píšeš často a potom tyto zábavné diskuse nahlašuješ 8o :roll: a máme po ptákách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
25.4.21 10:18

Tak být tebou asi naštvaná nejsem… Podvádis manžela a myslíš že tady sklidís potlesk? Sorry si jen ženská na sex a milenec tě očividně asi tak nežere tak co čekáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6396
25.4.21 10:20

@Klopotkova fakt? Jak se nahlásili diskuze?  8o

Mně jen zajímá jestli je zakladatelka úplně blbá a nebo se tu jen má plkat. Pol

Plkaci diskuze opravdu neřeším. Jediné co mě tady s.re jsou debilové typu Pavlík kteří soustavně nadávají a poniziji ženy které se sem přijdou svěřit s problémem.

Fakt nevím jak jsi přišla na to že vám sem chodím rušit diskuze.

Příspěvek upraven 25.04.21 v 10:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat