Po prvních příkrmech kadí jednou za čtyři dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 23.05.09 21:48
Po prvních příkrmech kadí jednou za čtyři dny

Ahoj, nemáte někdo podobnou zkušenost? Malé jsme začali dávat příkrmy (první lžičky mrkev, brokolice atd.) a malá teď kadí tak jednou za čtyři dny. Předtím to bylo několikrát denně (plně sem jí kojila). Je to normální? Nemůže jí bolet bříško, je teď pořád nějaká ufňukaná a nemůže spát, tak jestli to nesouvisí s těmi příkrmy.

Reakce:
Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 23.05.09 22:12

Mluvíš mi z duše. Tohle ted zažíváme i my. Choudě malý už tři dny tlačí s brekem. Opravdu pohled hrozný. Takže jsem začala davat málo přikrmu a vic kojit. Žádný banán ani nic mrkvového. Dávám mu hodně pít čaje. Teploměr do zadečku a trošku rozdráždit a do večera tři pevný bobky vykadil. Ještě zitra takhle budu postupovat a snad se vykadí pořádně. takhle je to od doby, co zavadim přikrmy. Střeva se přizpusobují na jinou stravu, takže chvili potrva, než si na tělo zvykne.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 23.05.09 22:21

Do každýho příkrmu dávám pár kapek oliv. oleje. :)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 23.05.09 22:23

Také přidávam a docela hodně kapek :?

harpyje
Extra třída :D 10673 příspěvků 23.05.09 22:47

Normální to je. Respektive běžný to je. Chce to pripadne dat nec oprojímavého. Nasemu mrmlovi vyhovovala štáva z merunek - povařila jsem jednu sušenou merunku a dala mu tu vodu z toho, a dobrý. Nejhorší byly ty uplne první dny, než se prvne po zavedení příkrmu vykadil, pak uz se to docela dalo…

har.

brre
Kecalka 329 příspěvků 24.05.09 07:17

chce to hodne pit a davat neco co ji prozene u nas je to banan i kdyz se rika ze ma opacny ucinky tak to neplati pro Dannyho vzdycky mu to pomohlo. ono se to casem samo upravi :wink:

Žofka1
Kecalka 102 příspěvků 25.05.09 10:11

Kazda maminka by s tim mela pocitat, nez da prckovi poprve mrkev. Bohuzel to tak neni a pak jsou tu tyto diskuze :-)

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 27.05.09 01:37

Tak to u nás je to úplně naopak :lol: Malý je od 9 týdnů na UM (Beba HA) a nejenže jsme bojovali urputně s prdíky, ale taky se zácpou. Vždy to zvládl sám a nikdy tuhé, ale ta frekvence až 4 dny byla hrozná - bolelo ho vždy ke konci znovu bříško. Hodně pomáhaly probiotické kapky a od 4. měsíce Probian mimi nebo Biopron junior. Jelikož jsme na UM začali jsme s příkrmy trošku dřív než při kojení - od 5,5 měsíce a musím říct, že mu to moc svědčí - kaká každý den, je to samozřejmě tužší než dřív, ale pravidelné :lol: :lol: :lol: Takže já si to nemůžu vynachválit. Jinak podle mě je zácpa po zavedení příkrmů úplně normální. Co takhle na začátek taky na:,–(it probiotika, mohlo by to střevům pomoci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >