Reklama

Po prvních příkrmech kadí jednou za čtyři dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellie1
Povídálka 50 příspěvků 23.05.09 21:48
Po prvních příkrmech kadí jednou za čtyři dny

Ahoj, nemáte někdo podobnou zkušenost? Malé jsme začali dávat příkrmy (první lžičky mrkev, brokolice atd.) a malá teď kadí tak jednou za čtyři dny. Předtím to bylo několikrát denně (plně sem jí kojila). Je to normální? Nemůže jí bolet bříško, je teď pořád nějaká ufňukaná a nemůže spát, tak jestli to nesouvisí s těmi příkrmy.

Reklama

Reakce:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 23.05.09 22:12

Mluvíš mi z duše. Tohle ted zažíváme i my. Choudě malý už tři dny tlačí s brekem. Opravdu pohled hrozný. Takže jsem začala davat málo přikrmu a vic kojit. Žádný banán ani nic mrkvového. Dávám mu hodně pít čaje. Teploměr do zadečku a trošku rozdráždit a do večera tři pevný bobky vykadil. Ještě zitra takhle budu postupovat a snad se vykadí pořádně. takhle je to od doby, co zavadim přikrmy. Střeva se přizpusobují na jinou stravu, takže chvili potrva, než si na tělo zvykne.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 23.05.09 22:21

Do každýho příkrmu dávám pár kapek oliv. oleje. :)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 23.05.09 22:23

Také přidávam a docela hodně kapek :?

harpyje
Extra třída :D 10668 příspěvků 23.05.09 22:47

Normální to je. Respektive běžný to je. Chce to pripadne dat nec oprojímavého. Nasemu mrmlovi vyhovovala štáva z merunek - povařila jsem jednu sušenou merunku a dala mu tu vodu z toho, a dobrý. Nejhorší byly ty uplne první dny, než se prvne po zavedení příkrmu vykadil, pak uz se to docela dalo…

har.

brre
Kecalka 329 příspěvků 24.05.09 07:17

chce to hodne pit a davat neco co ji prozene u nas je to banan i kdyz se rika ze ma opacny ucinky tak to neplati pro Dannyho vzdycky mu to pomohlo. ono se to casem samo upravi :wink:

Žofka1
Kecalka 102 příspěvků 25.05.09 10:11

Kazda maminka by s tim mela pocitat, nez da prckovi poprve mrkev. Bohuzel to tak neni a pak jsou tu tyto diskuze :-)

paraplicko
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 27.05.09 01:37

Tak to u nás je to úplně naopak :lol: Malý je od 9 týdnů na UM (Beba HA) a nejenže jsme bojovali urputně s prdíky, ale taky se zácpou. Vždy to zvládl sám a nikdy tuhé, ale ta frekvence až 4 dny byla hrozná - bolelo ho vždy ke konci znovu bříško. Hodně pomáhaly probiotické kapky a od 4. měsíce Probian mimi nebo Biopron junior. Jelikož jsme na UM začali jsme s příkrmy trošku dřív než při kojení - od 5,5 měsíce a musím říct, že mu to moc svědčí - kaká každý den, je to samozřejmě tužší než dřív, ale pravidelné :lol: :lol: :lol: Takže já si to nemůžu vynachválit. Jinak podle mě je zácpa po zavedení příkrmů úplně normální. Co takhle na začátek taky na:,–(it probiotika, mohlo by to střevům pomoci.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >