Po půl roce od rozchodu ho stále miluji

Anonymní
16.1.20 00:13

Po půl roku od rozchodu ho stále miluju

Dobrý večer, jdu si tu pro názory ostatních lidí. Tento měsíc to bude půl roku co se semnou můj bývalý partner rozešel. Rozešel se semnou po ročním vztahu přes telefon, protože jak mi později napsal osobně by to nezvládl. On 25 já 20let. Rozešel se semnou protože měl v hlavě chaos, prý nevedel co chce. Nevedel ani jestli mě pořad tak moc miluje jako predtim. Každopádně já se doteď s tím nějak nemohu smířit… strašně mě to trápí, každý den mi chybí… city bohužel člověk nezapře. Po 2 měsících od rozchodu mi sám od sebe zavolal jak mu chybim a co navrhuju, avšak to on byl ten kdo se chtěl rozejít. Nevěděla jsem co mu na to mám říct asi za týden ztratil opět o mě veškerý zájem. Poté se mi ozval po měsíci kdy mi napsal jak se mám a nic víc. No a teď se mi zase ozval jsou to nějaké tři týdny, co nejdřív psal mému bratrovi jak se mám, co u mě nového, jestli někoho mám nebo jestli jsem sama a ze jestli chci tak ať mu zavolám ze by mě rad slysel… nevěděla jsem co dělat vzkázala jsem bratrovi ať mu napíše ze pokud chce semnou mluvit ať mi sám zavolá. Zavolal mi volali jsme spolu asi půl hodiny, rozhovor byl kamarádský. Po rozhovoru mi napsal jak moc rad mě slysel. Bratrovi píše do teď skoro každý týden… mě už se neozval. Má to cenu se pořad takhle pro nej trápit? Nebo si myslíte že to bude mít ještě pokračování… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7173
16.1.20 06:56

Nevzkazovala bych mu, aby se mi ozval. Vzkázala bych, že o nevyrovnaného blba, který v jeho letech neví, co chce, nemám zájem a ať už mě laskavě nekontaktuje. Dělá z tebe hlupačku a ty mu jdeš ještě na ruku. Kdyby měl takový zájem, dávno za tebou přijde a bude se snažit jinak. Jo a bratrovi bych řekla, že si nepřeji, aby mu o mě cokoliv říkal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
373
16.1.20 07:00

Podle mě si s tebou jen hraje. Těmi kontakty se ti vlastně pořád rýpe v ráně.
Ale ve skutečnosti tě nechce. Jooo, možná, až si najdeš někoho jiného, tak začne více dolézat, ale už mu neskoč na špek.
Zkus to v sobě uzavřít a rozkoukat se kolem sebe, jsi mlaďounká, takže kolem sebe určitě nějakého fešného a hodného kluka najdeš… jen kvůli němu je přehlížíš. :kytka:
Bude líp :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 07:56

Ty do něho nemáš být vůbec zamilovaná ale hluboce naštvaná, ani jednou se nezachoval férově jako chlap, a teď navíc na tebe zkouší nějakou hru, jestli se chytneš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 09:42

Podle mě to, že „neví co chce“, znamená, že v tom hraje roli ještě nějaká další ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9666
16.1.20 10:36
@spinkánek píše:
Ty do něho nemáš být vůbec zamilovaná ale hluboce naštvaná, ani jednou se nezachoval férově jako chlap, a teď navíc na tebe zkouší nějakou hru, jestli se chytneš

Presne tak, ve 20ti bych tohle vubec neresil, at si trhne nohou a ty si uzivej a neuzirej se nekym takovym..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
16.1.20 10:59

A tobě se líbí tohle jeho jednání? Po telefonu rozchod? A jak sám uvedl, nezvládl to… protože není chlap. A takového by si znovu chtěla? :roll: Uvědom si, co ti provedl a jak se k tobě dál chová. Buď si to s ním vyříkej, nebo to uzavři a nereaguj na jeho pokusy o kontakt :hug: Jak píšou holky - v okolí čeká určitě někdo lepší :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
249
16.1.20 14:39

Vsadím boty, že se ti ozývá jenom, když nemá nic lepšího v dosahu (jinou ženskou). A tím kazdotydennim kontaktem si jenom ověřuje, že jsi stále sama, a že (kdyby on chtěl), tak bys ho brala všema deseti. Prostě (a sprostě) si na tobě zvedá ego.

I kdyby to nebyla pravda, řekla bych mu, ať tě nekontaktuje, že se teď s někým vídáš, a že tomu tvému novému objevu by se to určitě nelíbilo :lol: A pak bych se jenom bavila jeho reakcí. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1420
16.1.20 14:53
@Anonymní píše:
Dobrý večer, jdu si tu pro názory ostatních lidí. Tento měsíc to bude půl roku co se semnou můj bývalý partner rozešel. Rozešel se semnou po ročním vztahu přes telefon, protože jak mi později napsal osobně by to nezvládl. On 25 já 20let. Rozešel se semnou protože měl v hlavě chaos, prý nevedel co chce. Nevedel ani jestli mě pořad tak moc miluje jako predtim. Každopádně já se doteď s tím nějak nemohu smířit… strašně mě to trápí, každý den mi chybí… city bohužel člověk nezapře. Po 2 měsících od rozchodu mi sám od sebe zavolal jak mu chybim a co navrhuju, avšak to on byl ten kdo se chtěl rozejít. Nevěděla jsem co mu na to mám říct asi za týden ztratil opět o mě veškerý zájem. Poté se mi ozval po měsíci kdy mi napsal jak se mám a nic víc. No a teď se mi zase ozval jsou to nějaké tři týdny, co nejdřív psal mému bratrovi jak se mám, co u mě nového, jestli někoho mám nebo jestli jsem sama a ze jestli chci tak ať mu zavolám ze by mě rad slysel… nevěděla jsem co dělat vzkázala jsem bratrovi ať mu napíše ze pokud chce semnou mluvit ať mi sám zavolá. Zavolal mi volali jsme spolu asi půl hodiny, rozhovor byl kamarádský. Po rozhovoru mi napsal jak moc rad mě slysel. Bratrovi píše do teď skoro každý týden… mě už se neozval. Má to cenu se pořad takhle pro nej trápit? Nebo si myslíte že to bude mít ještě pokračování… :zed:

Co je na tom divného, že jsi stále zamilovaná, když Tě on v podstatě pořád udržuje v naději, že cítí (zase) totéž?
Zkus se na to nicméně podívat tak, že jedná hodně neférově a sobecky. Pokud skutečně má zájem o obnovení vztahu, tak ať se jednoznačně vyjádří a hlavně se podle toho chová. Pokud neví, co chce, ať nedělá vůči Tobě nic do doby, než si v tom udělá pořádek. Pokud s Tebou už být nechce, ať Tě nechá na pokoji a umožní Ti ten rozchod překonat a začít znovu s někým jiným.
Zdá se mi, že se chová jako typický „lovec“ (potřebuje se ujišťovat, že mu jakoby stále patříš), nebo možná taky zoufalec (nemá momentálně jistou žádnou jinou/subjektivně lepší, tak si Tě tímto drží v záloze). Je to hnusné a nedělá se to, nicméně zakázat mu to nikdo nemůže. Ty se můžeš maximálně chránit tím, že mu zaprvé řekneš, že je Ti to nepříjemné a případně ho poprosíš, aby Ti už nepsal, jinak ho budeš například blokovat (viz můj druhý odstavec), zadruhé, že i nejbližší okolí poprosíš, aby se s ním o Tobě nebavilo, stejně jako aby se nebavili o něm s Tebou.

Příspěvek upraven 16.01.20 v 15:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Šťastnýčtyřprocentní
16.1.20 15:00

No jo, tak když už tě měl jistou a pak ti dal kopačky… To je takový blbý, no… Podle mě si s tebou život nedokáže představit na plný úvazek a na dobu neurčitou, což mu říká srdce, proto ta SMS, ale pak se ozve pytlík, že je plnej a že srdce nemůže myslet jenom na sebe - proto ten pokus o návrat zpátky… :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama