Po RD ne do zaměstnání, ale na ÚP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jiránek1
Stálice 92 příspěvků 28.12.10 21:23
Po RD ne do zaměstnání, ale na ÚP

Ahoj holky zajímalo by mě, jak se vypočítává podpora, kdybych po RD nenastoupila do práce- dejme tomu, že mi prostě neumožní na zkrácený úvazek, počítá se podpora z peněz ze zaměstnání nebo z rodičáků? Děkuji Jana

Reakce:
pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 28.12.10 21:32

z rodičáku je to nějak do 3000 měsíčně.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 3 inzeráty 28.12.10 22:22

mně podporu vypočítávali ze zaměstnání kde jsem dělala před nástupem na RD

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63590 příspěvků 3 inzeráty 28.12.10 22:38
jiránek1 píše:
Ahoj holky zajímalo by mě, jak se vypočítává podpora, kdybych po RD nenastoupila do práce- dejme tomu, že mi prostě neumožní na zkrácený úvazek, počítá se podpora z peněz ze zaměstnání nebo z rodičáků? Děkuji Jana

To záleží na tom, jestli opravdu vůbec nenastoupíš - skončíš dohodou ke konci RD, pak je podpora podle průměrné mzdy ve státě a je to těch zmíněných cca 3000,–
Pokud na nějakou dobu nastoupíš a pak dostaneš výpověď nebo se pak dohodnete, tak už se to počítá z platu a je to výhodnější.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 3 inzeráty 29.12.10 07:55

já jsem ale taky nenastoupila a počítali mi to z platu před mateřskou :nevim:

Les2311
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 29.12.10 10:02
dzarunka píše:
já jsem ale taky nenastoupila a počítali mi to z platu před mateřskou :nevim:

jasně, ale to bylo u tvého staršího - šestiletého - dítěte, že? teď už je to tak, jak píše jani.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 3 inzeráty 29.12.10 10:39
Les2311 píše:
dzarunka píše:
já jsem ale taky nenastoupila a počítali mi to z platu před mateřskou :nevim:
jasně, ale to bylo u tvého staršího - šestiletého - dítěte, že? teď už je to tak, jak píše jani.

aha tak to jo,to se omlouvám za zavádějící info :oops: :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >