Reklama

Po RD ne do zaměstnání, ale na ÚP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jiránek1
Stálice 92 příspěvků 28.12.10 21:23
Po RD ne do zaměstnání, ale na ÚP

Ahoj holky zajímalo by mě, jak se vypočítává podpora, kdybych po RD nenastoupila do práce- dejme tomu, že mi prostě neumožní na zkrácený úvazek, počítá se podpora z peněz ze zaměstnání nebo z rodičáků? Děkuji Jana

Reklama

Reakce:

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 28.12.10 21:32

z rodičáku je to nějak do 3000 měsíčně.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15037 příspěvků 4 inzeráty 28.12.10 22:22

mně podporu vypočítávali ze zaměstnání kde jsem dělala před nástupem na RD

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62891 příspěvků 3 inzeráty 28.12.10 22:38
jiránek1 píše:
Ahoj holky zajímalo by mě, jak se vypočítává podpora, kdybych po RD nenastoupila do práce- dejme tomu, že mi prostě neumožní na zkrácený úvazek, počítá se podpora z peněz ze zaměstnání nebo z rodičáků? Děkuji Jana

To záleží na tom, jestli opravdu vůbec nenastoupíš - skončíš dohodou ke konci RD, pak je podpora podle průměrné mzdy ve státě a je to těch zmíněných cca 3000,–
Pokud na nějakou dobu nastoupíš a pak dostaneš výpověď nebo se pak dohodnete, tak už se to počítá z platu a je to výhodnější.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15037 příspěvků 4 inzeráty 29.12.10 07:55

já jsem ale taky nenastoupila a počítali mi to z platu před mateřskou :nevim:

Les2311
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 29.12.10 10:02
dzarunka píše:
já jsem ale taky nenastoupila a počítali mi to z platu před mateřskou :nevim:

jasně, ale to bylo u tvého staršího - šestiletého - dítěte, že? teď už je to tak, jak píše jani.

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15037 příspěvků 4 inzeráty 29.12.10 10:39
Les2311 píše:
dzarunka píše:
já jsem ale taky nenastoupila a počítali mi to z platu před mateřskou :nevim:
jasně, ale to bylo u tvého staršího - šestiletého - dítěte, že? teď už je to tak, jak píše jani.

aha tak to jo,to se omlouvám za zavádějící info :oops: :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >