Po RD se mi nechce do nové práce

Anonymní
1.6.18 11:47

Po RD se mi nechce do nové práce

Malá už chodí 3 měsíce do školky a já tedy ač nerada začala hledat práci. V době školky mi malá moc chybí a začala jsem uvažovat nad tím, že bych zůstala do 4 let věku doma a malá by chodila jen pár dní v týdnu. Byla jsem na 5 pohovorech, a vzali mě na jednu pozici ale v 17 km vzdáleném městě. Autobusy tam i zpět jezdí každou hodinu. Chtěla sem práci odmítnout, ale nabídli mi nástup od 8 hod ráno místo 7 hod a o 8 hodin týdně kratší úvazek. To je sice hezké, ale i tak se mi nechce dojíždět. Ráda bych zůstala s malou, jen mám strach, že mě pak už nikam nevezmou, a nebo se uvolní něco v místě. Člověk nikdy neví. Malá pokaždě, když přídu do školky, tak se rozbrečí a já to špatně nesu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26580
1.6.18 11:48

Tohle jsi tu měla už včera, proč znova?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14078
1.6.18 11:49
@jenny.fields píše:
Tohle jsi tu měla už včera, proč znova?

asi se jí ani dnes nechce pracovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3119
1.6.18 11:50

Dojíždím 23 km do vzdáleného města a trvá mi to 20 min. Myslím, že ti nabídli dobrý úvazek, toho bych si cenila. Pokud má manžel slušný plat, tak klidně zůstaň doma. Ty mít příjem nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26580
1.6.18 11:52

Když to čtu znova, mám fakt pocit, že se to nechce makat. Dojíždět 17 km? Od osmi? Zkrácený úvazek? No jestli ti to bude manžel tolerovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
1.6.18 11:55

Buď ráda, že Ti takhle vyšli vstříc. Ja bych to aspon zkusila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
1.6.18 12:03

Být na Tvým místě, tu práci bych vzala.. Je to od nich hezké, že Ti vyšli vstříc. Malá si na školku zvykne, zase je dobré být v kolektivu dětí.. 17 km dojíždět je v pohodě. Některé lidi dojíždí mnohem víc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
1.6.18 12:05

Zkusila bych to, případně odejdeš ve zkusebce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
1.6.18 12:06

Jsi rozmazlená. Šla jsem do práce před ukončeným druhým rokem dítěte, dcera byla v soukromém hlídání, poté státní školka. Dojížděla jsem autem, klasický 8,5 hod úvazek. Teď dojíždím 45 min. MHD, lítám, ale takhle to prostě je. Kdybys byla sama s dítětem, ani by tě nenapadlo vymýšlet, jestli budeš na zkráceném úvazku, nebo dokonce vůbec nepracovat, byla bys ráda že si vyděláš na živobytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2534
1.6.18 12:08

Nechápu o co jde, byla bych vděčná za vstřícného zaměstnavatele. Dojíždění 17km je nic. Asi se Ti prostě dělat nechce, tak hledáš výmluvy, přitom podmínky máš hezké. A neschovávej se za dceru, až se rozhodneš, že práci chceš a je v pořádku že je ve školce, přestaneš to na ní přenášet, svoji vlastní lítostivost a nenálady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6133
1.6.18 12:10

A jak na potvoru ti vyšli v práci vstříc, že? :nevim: 17 km není žádná závratná dálka a mnoho lidí dojíždí na mnohem delší vzdálenosti. Mám pocit, že se ti pracovat nechce. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
1.6.18 12:16

Tohle je vsechno o nastaveni tebe a tvoji rodiny. Ja se po 6 letech doma proste do prace tesim. A tak na 90% budu muset jezdit cca 30km.
Jestli tvemu nevadi, ze bys byla 4r doma, tak bud. Ale zas to ber tak, ze za rok muzes mit vetsi potiz se shanenim prace. Jen o rok odlozis svoje obavy a za rok to bude zas o fous tezsi.

Osobne. Kdyz uz te vzali, tak bych to vzala.

• Citovat
  • Nahlásit
19809
1.6.18 12:23

To už tu bylo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8134
1.6.18 12:28

Nebuď líná a val makat :roll: Těch pár km považuješ za překážku? Nebo je to jen výmluva? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 12:42

Kdyz se ti nechce, tak nepracuj.no :lol: Ja bych tu tvoji praci vzala hned. Doufam, ze budu mit taky takove stesti na vstricneho zamestnavatele.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama