Jak se co nejdříve zotavit po revizi?

Anonymní
16.1.21 09:15

Po revizi, jak se nejdříve zotavit?

Ahoj všem, mám dotaz jak již vyplývá z názvu vlákna.
Jsem čerstvé po revizi, a napadá mi, že je určitě něco vhodného, aby se tělo dříve zotavilo?
Nějaké čaje? Bylinky? Vitamíny?
Napadl mi Ascorutin, ten mám doma ještě z minula, ale nevím. Zase, aby se ze mě vše dostalo?
Mě osobně nikdo nic právě nedoporučil. Spíš, co nesmím, šestinedělí… Atd.

Ale věřím, že se najde někdo, kdo má něco vyzkoušené? ;) děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2650
16.1.21 09:20

Fyzicky mi nic nebylo druhej den, takže jsem ani nic nepotřebovala, psychicky nepomáhalo nic, jen klid doma. Otěhotněla jsem pak hned skoro na první pokus a to už to bylo úspěšné :)
Trápí tě fyzicky něco konkrétního?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15242
16.1.21 09:22

Po revizi jsem byla několikrát a nebrala jsem žádné vitaminy, nepila jsem žádné čaje. Nechala jsem to být a bylo to ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 09:29

Mám velké bolesti ještě stále, hlavně když jsem na záchodě, při otáčení.. Atd. Ale to je normami. Krvácím, ale je to ještě brzo.

Každopádně spíš, to, aby bylo tělo nachystané pro další těhotenství. Aby se zkrátka zotavilo rychleji a bylo fit ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2383
16.1.21 09:30

Nebrala jsem vůbec nic. Tělo si poradilo samo. Hned po první menstruaci už jsem měla ovulaci.
Bude to v pohodě neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52423
16.1.21 10:13

Dej tělu tolik času, kolik potřebuje. Nepřetěžuj ho, odpočiň si a dopřej mu, o co si řekne. Žádné spešl vitamíny nejsou nutné, ale céčkem a déčkem v zimě nic nezkazíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5852
16.1.21 10:26

Odpocivej, resp. nedělej kraviny, kterými by ses přepínala (jako já když jsem sotva 3 týdny po revizi jela na hory a po prvním dni lyžování jsem dostala svalovou horečku :zed: ) a můžeš zkusit pít kontryhel, ten je na spodek vždycky dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 12:14

Děkuji všem za rady a i vlastně podporu :palec:
Ty vitamíny klasické se hodí, zvlášť, když se mám vrátit do práce, kde pracuji s dětmi v úzkém kontaktu. I ten čaj vyzkouším.

Je to těžké období, pro všechny, nejsem první.. a stává se to. U mě tedy po 3 letech nedaření se, nakonec tohle… Tak to je trochu kopanec :roll:, ale myslím, že to dávám velmi dobře. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
219
16.1.21 14:20

Ahoj aspoň zkusím něco poradit, vyplývá to aspoň z toho co teď chci nasadit po SP, jelikož dost krvacim tak doplním železo, beru floradix, gynex kapky, a doporučují i vit. C, a čínské byliny na doplnění krve, ty se doporučují po potratu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
16.1.21 14:22

Ještě jestli se vám déle nedaří zkus i s partnerem Cordyceps, ten zvyšuje plodnost, nějaký kvalitní třeba mycomedica ;) podle čínské medicíny doplňuje ledviny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
20.1.21 08:08

Ahoj, taky to mám od včerejška za sebou a chtěla bych se zeptat jestli mate někdo zkušenost s gynexem po revizi? Mám tu rozdělanou lahvičku, tak jsem si říkala, ze by mohla pomoct na obnovení sliznice a všeho 🙂 a je normální, ze dnes už téměř nekrvacím? Celkově mě nic nebolí a cítím se docela dobře 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
20.1.21 08:13

Měla jsem několik dnů velké bolesti břicha. Takže jsem hodně odpočívala. A zobala ibáč. Ale tak po cca 3 dnech jsem byla v pohodě.
Psychika byla horší, tam jsem se z toho dostávala půl roku. A nedaří se nám počít dítě. I když máme doma už 3 caparty, ale chtěli bysme moc ještě to čtvrté…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
23.1.21 00:24

Já jedla železo (pak v nějakém přírodním sirupu, protože v prášku mi to nedělalo dobře), multivitamín pro podporu otěhotnění, piju aloe vera. A navíc si pravidelně mažu na břicho Teatree a dělám si občas zábaly z ricinového oleje - to je obecně dobré ona detoxikaci (kdyby vás to zajímalo, můžu popsat jak).

Jinak po čase jsem zapojovala jednoduchý pohyb a teď po 3 měsících začínám zase i pomalu sport. (Ale u mně to byl asi trochu extrém. Tak dva týdny mi trvalo vůbec se postavit na nohy a ujít delší vzdálenost, než 3m ložnice-koupena. Ale to může být možná tím, že mne vyčerpalo stálé zvracení a žádný přísun živin/tekutin, pak mě operovali v celkové narkóze a ztratila jsem prý hodně krve.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.21 15:09

Děkuji moc všem.
Dávám si tedy ten gynem zatím, taky Kokoška pastuší tobolku. A piju čaj G-směs, A vitamíny, C a D. A železo.
Za dva dny jdu na kontrolu, tak uvidíme.
Dost mě bolí bedra tedy, ale krvácení pomalu ústavá, je to tedy týden po revizi. Tak to tak nějak sedí.
Objednala jsem na příště Fertility pro ženy, od značky viridian. A inofolic začnu brát už teď.
Dekuji všem

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat