Po revizi mě bolí podbřišek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klimeska11
Stálice 88 příspěvků 08.05.19 20:10
Po revizi mě bolí podbrisek

Ahoj holky. Jsem necelé dva týdny po revizi dělohy. Včera jsem byla na kontrole a vše v pořádku. Dokonce mi už dorostla sliznice a do dvou týdnů bych měla mít menstruaci. Od revize piji kontryhelovy čaj. Vždy dva hrnky denně. Jenže před chvilkou mě začal celkem dost bolet podbrisek. Přímo uprostřed. Žádný hnědý výtok nemam. Jen dva dny zpět jsem měla výtok jako při ovulaci. Docela mě děsí, že mě tak rozbolel podbrisek. Hlavně když kontrola u doktorky byla v pořádku. Nevíte co to může být? Vím, že to může být cokoliv, ale třeba má některá z vás podobnou zkušenost. Tu bolest bych přirovnala k tlaku. Jinak na revizi jsem musela po ZT v 10 týdnu. Drobek se přestal vyvíjet v 5 týdnu.

Příspěvek upraven 08.05.19 v 20:38

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11415 příspěvků 08.05.19 20:17

Pravděpodobně ovulace :-)

Klimeska11
Stálice 88 příspěvků 08.05.19 20:19
@iiiv píše:

To jako vážně? 8o Já ovulaci nikdy dřív nijak necítila 8o Napadlo mě samozřejmě, že by to mohla být ovulace, ale pak jsem si řekla, že jsem ji dřív nikdy necítila, tak to nebude ono. Bolí mě to hlavně když se hýbu.

Příspěvek upraven 08.05.19 v 20:29

Klimeska11
Stálice 88 příspěvků 08.05.19 20:20
@iiiv píše:

To jako vážně? 8o Já ovulaci nikdy dřív nijak necítila 8o Napadlo mě samozřejmě, že by to mohla být ovulace, ale pak jsem si řekla, že jsem ji dřív nikdy necítila, tak to nebude ono. Bolý mě to hlavně když se hýbu.

AjaF
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 08.05.19 20:25

Tak po revizi to být může. Asi potřebuješ víc odpočívat.
Ale fakt bolÝ??? To tříská do očí, sorry.

Klimeska11
Stálice 88 příspěvků 08.05.19 20:28
@AjaF píše:
Tak po revizi to být může. Asi potřebuješ víc odpočívat.
Ale fakt bolÝ??? To tříská do očí, sorry.

Omlouvám se za takovou hrubku :zed: No dva dny po revizi jsem byla doma a pak šla do práce, ale netaham nic těžkého.

AjaF
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 08.05.19 20:33
@Klimeska11 píše:
Omlouvám se za takovou hrubku :zed: No dva dny po revizi jsem byla doma a pak šla do práce, ale netaham nic těžkého.

Možná to chtělo delší odpočinek. Kdysi jsem byla týden v nemocnici a pak 14 dnů doma…
Přeju, ať to brzo přejde a jsi OK.

Klimeska11
Stálice 88 příspěvků 08.05.19 20:36

@AjaF No včera na kontrole všechno v pořádku… Tak nevím proč to tak začalo bolet.

hipisek84
Závislačka 3018 příspěvků 1 inzerát 08.05.19 21:37

@Klimeska11 Muze te bolet, jak se po ovulaci rozlila tekutina z praskleho folikulu. Nekdy to muze tlacit. Zitra uz by to melo byt ok, pokud je to ono.

Janita3
Závislačka 2684 příspěvků 08.05.19 22:43

@Klimeska11 Kdyby bylo něco v nepořádku, řekla bych, že by si dr. na ultrazvuku všimla. Taky bych tedy tipla ovulaci ;) Já měla po revizi strašně bolestivé ms :zed: Je to zásah, tam se může hodně změnit.

Klimeska11
Stálice 88 příspěvků 09.05.19 04:26

@hipisek84 Mě to právě připadá, jak kdyby tam něco tlačilo. @Janita3 Doktorka mě břicho i prohmatavala a vše ok. Tedka ráno to pořád cítím, ale už to tolik nebolí. Ale pokud to zase začne bolet jako zítra, tak k doktorce raději půjdu. Já měla vždy hodně bolestivou MS. Tak mám teď docela obavu, jak bude vypadat po revizi, když mě podle všeho takhle bolí ovulace 8o

Váš příspěvek
Reklama