Po revizi pouze špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hlíváček
Nováček 5 příspěvků 13.04.18 17:27
po revizi pouze špinění

Ahoj holky :mavam:

máte někdo podobnou zkušenost? Začátkem ledna jsem byla na revizi, doteď mi nepřišla ms, pouze nepravidelné špinění :roll:
Víc než měsíc piju kontryhelový čaj, no žádný výsledek :zed:
Mám hodně nepravidelné cykly, ale tohle je už i na mě moc, hlavně to špinění :zed:
Je to i 2 x do měsíce a už to fakt obtěžuje..S dok­torkou jsem ve spojení pořád a teď mi teda napsala norethisteron, vzali nějaké odběry a stěry pro případ infekce a nebo zánětu :nevim: no a když i po norethisteronu bude špinění, chce mě poslat na hysteroskopii…Bojím se srůstů a nebo což mi říkala doktorka, že tam mohl zůstat nějaký kousek staré sliznice po revizi..Na utz ale není nic vidět :nevim:
Tak bych ráda věděla, jestli má někdo podobnou zkušenost a dopadlo to třeba nakonec těhotenstvím?

Přečtěte si článek: Jak probíhá revize dělohy po zamlklém těhotenství

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >