Po revizi se nedostavila menstruace, test negativní.

8.10.19 16:04

Po revizi se nedostavila menstruace, test negativní.

Ahoj holky, už jsem sem nedávno otázku dávala, ale dávala jsem ji k tématu takže jsem neměla žádnou odpověď, zkusím to znovu.
22.7 jsem měla revizi, miminku se nevyvinulo srdíčko. Po revizi jsem krvacela hned v ten den od zákroku asi týden. Týden po mém krvácení jsem byla na kontrole, gynekolog řekl že je vše v pořádku a na další kontrolu že mám přijít až s pozitivním těhotenským testem. Šestinedělí jsem dodrežela. Po šestinedělí jsme se s partnerem začali zase snažit, takže bilinkove kapky a kyselina listová kterou jsem měla přímo od dr. na předpis. Menstruaci jsem ještě od zákroku nedostala. Před cca týdnem a včera 7.10. jsem si udělala test a oba dva negativní. Co si o tom myslíte? Nemůžu být nějak v nepořádku? Nebo můžu být těhotná ale test mi to ještě neukáže? Taky mě občas zaboli v podbřišku jakobych to měla dostat ale na konec nic. :nevim:
Ještě k tomu: od 25.9. Jsme byli s přítelem na dovolené tam už jsem se nijak nesnažila o to abych otěhotněla protože jsem měla tucha že už jsem. Jenže po dovolene test negativní. Od 6.10 je mi občas zle, bolí mě podbrisek a jsem přecitlivěla. :think: měl by někdo nějakou radu? Nebo si mám zajít k dr.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4741
8.10.19 16:45

Zajdi si k dr. Jestli máš negativní test, nejspíš těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
8.10.19 16:47

@Miminko9 Určitě bych už zašla k lékaři, já po revizi taky musela na vyvolávačku, MS Ti měla přijít právě v rámci šestinedělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama