Po roce a půl nekojení mám najednou opět mléko?

Anonymní
1.7.20 23:54

Po roce a půl nekojení mám najednou opět mléko?

Zdravím všechny.
Už víc jak rok a půl nekojím, už asi rok mi z prsou nešla ani kapka.
Teď si tak ležím a najednou jsem ucítila mokro na bradavce. Kouknu se a mám tam mokrý flek. Zkusila jsem si zmáčknout prso a vyteklo mi mazlavé husté žluté mléko. Na druhém prsu jen trošku. Na tom druhém jsem neměla mléko snad co se syn narodil, kojila jsem jen z jednoho.
Za dva dny bych měla mít MS, mám pnutí a bolest prsou. To mám ale vždy při PMS. Může to být tím? Tohle se mi ale ještě nestalo. Čím to může být? Antikoncepci neberu, s přítelem používáme většinou kondom, jinak máme přerušovanou soulož.
Celkem mám strach že by to značilo těhotenství? :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

162
2.7.20 07:22

Tak počkej jestli to dostaneš a pak si udělej test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
2.7.20 09:27

No nevím, já jsem u obou dětí měla mlezivo až tak od půlky těhotenství a to jsem první kojila rok a půl. Pokud budeš mít negativní test tak bych to řešila s doktorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
2.7.20 15:59

Skoč si raději k doktoru, ale v klidu… Mě se dělalo mlíko i devět let po skončení kojení :joy: Byla jsem kvůli tomu dvakrát na sonu, dělali mi náběry, vše v pořádku. Jsem citlivější a vnímavější, stačilo mi, aby se kolem motala nějaká těhulka, malé mimčo a nebo nějaké hodně emotivní chvíle a šup, zase jsem mohla z fleku kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama