Po roce se téměř nenabíjí mobil

3044
1.4.17 12:18

Po roce se téměř nenabíjí mobil

Mám rok mobil Lenovo A536. Od začátku mi přijde, že se rychle vybíjí. Aplikací moc nemám, jsem ale téměř celodenně připojená na wifi, vybíjí se zřejmě rychleji skrz to. Ale tak měsíc ho nemohu skoro nabít. Nabíjí se pomalu nebo vůbec, kabelem musím různě manipulovat, aby se nabíjení seplo. Někdy se nabíjí po vytažení baterie, někdy svítí nabíjení, ale neprobíhá. Jednou pomohlo lehce tovární nastavení, teď ale nějak nepomáhá nic.

Co tedy mohu udělat. Mohu ho reklamovat - otázkou je, zda je špatný kontakt, nebo baterie.
Nebo mám koupit baterku?

Děkuji za pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

702
1.4.17 12:25

Ahoj, pokud máš telefon rok, tak nějak nevím co řešíš, prostě ho reklamuj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tefanek
1.4.17 12:27

Lenovo ma tuhle vadu-vycvachta se ten vnitrek pro nabijeni. Reklamovat a melo by to bez problemu vzit. Mela jsem ten samy problem.

• Citovat
  • Upravit
Ou
10741
1.4.17 12:27

Jestli je ještě v záruční lhůtě, tak rozhodně reklamovat. Odchází vám baterka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
1.4.17 12:36

Děkuji, nebyla jsem si jistá, zda je záruka i na baterku 2 roky, jako na celý mobil :) Děkuji za radu, co nejdříve vyreklamuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7836
1.4.17 12:48

@Maty1989 Na baterii zároka dva roky určitě není, tam je tuším jen rok nebo dokonce jen půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40238
1.4.17 12:49

@Maty1989 záruka na kapacitu baterky by měla být 6 měsíců :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
1.4.17 12:54

@arinecka @Ginuš Právě, taky si myslím. Podívám se do papíru, kdy přesně jsem ho kupovala, možná to do roku stihnu, pokud je ten rok :) Ale to bude spíš kontakt asi špatný, než samotná baterka. Těžko říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tefanek
1.4.17 13:01
@Maty1989 píše:
@arinecka @Ginuš Právě, taky si myslím. Podívám se do papíru, kdy přesně jsem ho kupovala, možná to do roku stihnu, pokud je ten rok :) Ale to bude spíš kontakt asi špatný, než samotná baterka. Těžko říct :nevim:

Bez tam s tim, ze se ti nenabiji. Urcite to vyreklamuji. Do tydne jsem ho mela zpatky. Oni moc dobre vedi, ze tahle chyba u Lenovo je. Ten hajzlik placatej uvnitr totiz neni kovovej.

• Citovat
  • Upravit
Ou
10741
1.4.17 13:10

@Maty1989 jestli je špatný kontakt, tak je to ta lepší verze - protože to je zváda na mobilu, tudíž to patří do záruční lhůty na telefon, ne na baterku. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
1.4.17 13:13

@Tefanek Týden? To by bylo super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10855
1.4.17 23:19

Já vím co s tím je :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
646
1.4.17 23:24

@Maty1989 Pokud nebyl kupovany u Vodafone, tak s reklamaci nebude problem, si myslim. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.8.19 17:18

Prosím anonymně.

Nenabájí se mi telefon (shiaomi redmi 4×), musím kabel nabíječky dát do určitého úhlu, aby se nabíjení seplo. V záruce není, kde se to dá opravit, jak dlouho oprava trvá??? předem moc děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.8.19 17:19

Prosím anonymně.

Nenabájí se mi telefon (shiaomi redmi 4×), musím kabel nabíječky dát do určitého úhlu, aby se nabíjení seplo. V záruce není, kde se to dá opravit, jak dlouho oprava trvá??? předem moc děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama