Po rodičaku neschopenka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.1.22 21:26

Po rodičaku neschopenka

Ahoj Holky přišla jsem skoro ve čtvrtém měsíci o miminko a v březnu mi konci rodičak. Snažíme se s partnerem o mimi jenže to nějak nevychází myslíte, ze když otěhotnim než půjdu do prace, že si budu moct vzít neschoepnku? A budu mít nárok na mateřskou? Prosím dekuji kočky :) :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53024
11.1.22 21:31

Pracovni pomer trva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 21:59
@matkabagristy píše:
Pracovni pomer trva?

Ano trvá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53024
11.1.22 22:02
@Markeet229 píše:
Ano trvá :)

na pn budes mit narok az po skonceni RD /nejpozdeji ve 3 letech ditete/. Pokud se dalsi dite narodi do 4 let veku starsiho ditete, bude ppm zhruba ve staejne vysi jako u prvniho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
11.1.22 22:03

Tak jestli si budeš moct vzít neschopenku záleží na tom, jestli budeš mít nějaký zdravotní problém. To ti nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34677
11.1.22 22:07
@Nowuka2 píše:
Tak jestli si budeš moct vzít neschopenku záleží na tom, jestli budeš mít nějaký zdravotní problém. To ti nikdo neřekne.

ale pokud přišla o miminko, tak by se to zohlednit mělo. Rizikové těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 22:18

@matkabagristy dnes mi kamaradka říkala, ze měla po revizi hned rizikove těhotenství ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5210
11.1.22 23:45
@Markeet229 píše:
@matkabagristy dnes mi kamaradka říkala, ze měla po revizi hned rizikove těhotenství ;)

Já potratila v roce 2020 3× - biochemko, SP a ZT. Jako riziková vedena fakt nejsem a budu hakovat až do mateřské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4449
12.1.22 09:04

A dítě bude mít v březnu 3 nebo 4 roky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
974
12.1.22 12:54
@Markeet229 píše:
@matkabagristy dnes mi kamaradka říkala, ze měla po revizi hned rizikove těhotenství ;)

Tak já mám po dvou revizích. K tomu navíc Leidenskou mutaci a injekce na ředění krve a rizikové nemám ani mi hi nikdo nenabídl. Já se teda ani neptala, protože chci chodit do práce až do mateřské. Myslím, ze na požádáni napíší neschopenku téměř každé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat