Po rodičovské na pracák, co vše potřebuji sebou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
variska
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 11.11.14 09:26
po rodicovske na pracak, co vse potrebuji sebou?

Ahoj, tak mě čeká zitra cesta na pracak, konci mi rodičovská a o tři měsíce mi to nevyjde k dalšímu porodu. Víte někdo jaké sebou potrebuji dokumenty?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Turante
Závislačka 2777 příspěvků 11.11.14 09:34

@variska Ahoj, s dokumenty neporadím (předpokládám, že občanka a nějaký vyplněný papír, že chceš podporu), ale chci se zeptat. Jdeš tam asi kvůli podpoře, že? Kdyby ne, dala by se na zdravotní pojišťovně dát péče o dítě do 4/7 let případně si platit ty 3 měsíce zdravotní (cca 1200,–).

variska
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 11.11.14 09:37

@Turante tak tak kvůli podpoře, z pracaku člověk přece jenom neco dostane a kdyby mi našli práci, kterou bych mohla tu tři měsíce vykonávat, tak by h se nezlobila, ale to je scifi :)

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 11.11.14 09:39
@variska píše:
Ahoj, tak mě čeká zitra cesta na pracak, konci mi rodičovská a o tři měsíce mi to nevyjde k dalšímu porodu. Víte někdo jaké sebou potrebuji dokumenty?

a nezkoušela sis prodloužit rodičák?
Jinak na pracáku chtěli jen vyplněnou žádost, občanku a rodný list dítěte.

Turante
Závislačka 2777 příspěvků 11.11.14 09:42

@variska No, s tou prací, že by ti našli, to je opravdu scifi :lol:, navíc v tvém stavu pochybuji. Co bys chtěla dělat?

variska
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 11.11.14 09:42

@jitule_b ne nezkousela, takhle to přece jenom vyjde peněžně lépe, dost na tom, že nebudu mít mateřskou. Děkuji za radu, nebyla jsem si jistá jestli nepotrebuji nějaké potvrzení o rodičovské, ale nemůžu si vybavit jestli neco takového mám doma.

variska
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 11.11.14 09:44

@Turante tak třeba nějakou výpomoc v kanclu nebo tak, neco fyzicky nenarocneho, ale stojím nohama na zemi :mrgreen:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33592 příspěvků 11.11.14 09:46

@variska Asi po vás budou chtít doložit pobírání rodičovského příspěvku.

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 11.11.14 09:53
@variska píše:
@jitule_b ne nezkousela, takhle to přece jenom vyjde peněžně lépe, dost na tom, že nebudu mít mateřskou. Děkuji za radu, nebyla jsem si jistá jestli nepotrebuji nějaké potvrzení o rodičovské, ale nemůžu si vybavit jestli neco takového mám doma.

byla jsem tam v srpnu a potvrzení o rodičovské nechtěli ;)

tatranka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 10:05
@jitule_b píše:
byla jsem tam v srpnu a potvrzení o rodičovské nechtěli ;)

já tam byla taky srpnu a chtěli to.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33592 příspěvků 11.11.14 10:08

@tatranka1 Taky myslím. Podpora v tomto případě je za náhradní dobu zaměstnání- a tu je třeba doložit.

variska
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 11.11.14 10:14

Holky a kde to potvrzení seženu, tuším, že mi kdysi přišel dopis o rodičovské, ale vůbec nevím, kde hi mám, stěhovali jsme se. Ale vím, že jsem žádala o rp ve stejné budově jako je pracak, tak by mi ho tam snad mohli vystavit.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33592 příspěvků 11.11.14 10:17
@variska píše:
Holky a kde to potvrzení seženu, tuším, že mi kdysi přišel dopis o rodičovské, ale vůbec nevím, kde hi mám, stěhovali jsme se. Ale vím, že jsem žádala o rp ve stejné budově jako je pracak, tak by mi ho tam snad mohli vystavit.

Ještě by vám mělo přijít rozhodnutí o odebrání sociální dávky- rodičovského příspěvku.

variska
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 11.11.14 10:19

@blecha72 jako že bych tam šla s tím? A nebude ti pozdě? Dcera měla včera druhé narozeniny a vím, že jsem to měla do dvou let.

variska
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 11.11.14 10:20

@blecha72 jedná se mi o sociální a zdravotní aby tam nevznikl nějaký dluh.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >