Po rodičovské nechci přijít o příspěvek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TeriiTerii
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 1 inzerát 24.07.19 22:36
Po rodicovske nechci prijit o prispevek

Dobry vecer,
Chtela bych se zeptat zda mate nekdo zkusenost s tímto.. Konci mi rodičovský příspěvek a mela bych nastoupit do prace, kam tedy jiz nechci a kam me ani sef uz nepotrebuje. Jak mame rozvazat pracovni pomer, abych pri prihlaseni na pracovni urad, dostavala prispevek od statu? Mam tam ještě měsíc oficialne pracovat a pak podat vyppved? Aby se prispevek odecital ze zamestnani a ne z rodicovske? Dekuji mnohokrat!! Uz opravdu nevim nikde jsem sw to nedocetla..

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11620 příspěvků 24.07.19 22:43

A šéf tě nepotřebuje, nebo vyloženě nechce a už pro tebe nemá místo? V druhém případě bych dělala že se chci vrátit, aby tě nakonec musel dát výpověď on.

TopSecret
Závislačka 4979 příspěvků 24.07.19 23:24
@TeriiTerii píše:
Dobry vecer,
Chtela bych se zeptat zda mate nekdo zkusenost s tímto.. Konci mi rodičovský příspěvek a mela bych nastoupit do prace, kam tedy jiz nechci a kam me ani sef uz nepotrebuje. Jak mame rozvazat pracovni pomer, abych pri prihlaseni na pracovni urad, dostavala prispevek od statu? Mam tam ještě měsíc oficialne pracovat a pak podat vyppved? Aby se prispevek odecital ze zamestnani a ne z rodicovske? Dekuji mnohokrat!! Uz opravdu nevim nikde jsem sw to nedocetla..

Aby se ti pocitala podpora ze zamestnani, tak tam musis na 1 den nastoupit. Ale pokud podas vypoved, dostanes 45% z platu. Pokud on s tebou rozvaze pracovni pomer, tak tusim 65% prvni dva mesice, pak tech 45%.

TeriiTerii
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 1 inzerát 24.07.19 23:38

Diky moc :-)

Lendeš
Kelišová 6642 příspěvků 25.07.19 09:55

@TeriiTerii Aby se počítala z platu, tak kromě toho, že musíš aspoň na jeden den nastoupit zpět do práce (nebo být doma s náhradou mzdy, kdyby pro tebe neměl práci), tak se pak musíš na pracáku registrovat do 3 dnů.

Váš příspěvek
Reklama