Po rozchodu mi píše, nedokážu ho odřiznout

44
9.12.19 10:07

Po rozchodu mi píše, nedokážu ho odřiznout

Ahoj, dobré ráno :*
Chtěla bych Vás poprosit o názor, co si o tom myslíte…
24. listopadu jsem ukončila vztah po roce a půl, rozešli jsem se v dobrém a nakonec po vzájemné domluvě. Milovala jsem ho a ještě určitě miluju. Nechtěla jsem mu psát, dokonce proběhla i blokace, aby mě to nelákalo, ale nevydržela jsem to a zase ho odblokovala :zed: Ale nepsala jsem mu, po týdnu napsal on, jak se mám atd.,že je smutnej, já podlehla a odepsala :zed: Psal tak různě, každý den na dobré ráno, ať za ním dojedu atd.,já jsem konverzaci první nezačínala vůbec…Teď v sobotu jsme se viděli, jel za mnou 370 km, byli jsme v bazénu, pak na večeři, nic mezi náma ale neproběhlo, já jsem si držela odstup a nic nedovolila. Řekl mi, že už tam asi zůstane pracovat, že se sem nevrátí, já jsem mu řekla, zme už mi je to jedno, doprošovala jsem se ho 2 měsíce, přemlouvala a omlouvala se, i když jsem vlastně nic neudělala, jenom aby byl klid doma, to byl i důvod k rozchodu z mojí strany…
Takže jsme celý náš vztah probírali znova, řekl, že byl vlastně takový, protože máme každý jiný cíl v životě, chápu, vzala jsem to s klidem a bez slz a on ještě ten den odjel domů. Já jsem to vzala tak, že tímto je náš rozchod dotažený do úplného konce a můžu jít dál…Jenže :zed:…hned po cestě mi psal, ať s ním jsem, než dojede domů, že je unavený a aby neusnul po cestě, tak jsem si s ním chvilku psala, stejně jsem nemohla spát, v hlavě jak po výbuchu…Hned ráno od něj zase zpráva na dobré ráno, když odpovídám v krátkých větách, vyptává se, prostě navazuje konverzaci 8o A já jsem taková kráva, že mu nedokážu neodepsat a už vůbec ho zablokovat, kdyby jsme se aspoň pohádali a já měla zlost, ale takhle to nejde :cert: Včera mi zase psal, že za mnou dojede, že pojedeme na výlet atd.,já fakt netuším, co tím sleduje… :? Možná si myslel, že když dojede, tak mu padnu do náruče a budu ho zase přemlouvat a prosit, aby zůstal, je to strašnej egoista, ale já už jsem byla v klidu a držela si odstup od něj. A teď vím, že jsem udělala chybu, že jsem mu dovolila za mnou přijet, protože jsem se dostala zpátky do toho kolotoče. Motám se v tom prostě jak špína v kýblu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14921
9.12.19 10:23
@MadeGirl píše:
Ahoj, dobré ráno :*
Chtěla bych Vás poprosit o názor, co si o tom myslíte…
24. listopadu jsem ukončila vztah po roce a půl, rozešli jsem se v dobrém a nakonec po vzájemné domluvě. Milovala jsem ho a ještě určitě miluju. Nechtěla jsem mu psát, dokonce proběhla i blokace, aby mě to nelákalo, ale nevydržela jsem to a zase ho odblokovala :zed: Ale nepsala jsem mu, po týdnu napsal on, jak se mám atd.,že je smutnej, já podlehla a odepsala :zed: Psal tak různě, každý den na dobré ráno, ať za ním dojedu atd.,já jsem konverzaci první nezačínala vůbec…Teď v sobotu jsme se viděli, jel za mnou 370 km, byli jsme v bazénu, pak na večeři, nic mezi náma ale neproběhlo, já jsem si držela odstup a nic nedovolila. Řekl mi, že už tam asi zůstane pracovat, že se sem nevrátí, já jsem mu řekla, zme už mi je to jedno, doprošovala jsem se ho 2 měsíce, přemlouvala a omlouvala se, i když jsem vlastně nic neudělala, jenom aby byl klid doma, to byl i důvod k rozchodu z mojí strany…
Takže jsme celý náš vztah probírali znova, řekl, že byl vlastně takový, protože máme každý jiný cíl v životě, chápu, vzala jsem to s klidem a bez slz a on ještě ten den odjel domů. Já jsem to vzala tak, že tímto je náš rozchod dotažený do úplného konce a můžu jít dál…Jenže :zed:…hned po cestě mi psal, ať s ním jsem, než dojede domů, že je unavený a aby neusnul po cestě, tak jsem si s ním chvilku psala, stejně jsem nemohla spát, v hlavě jak po výbuchu…Hned ráno od něj zase zpráva na dobré ráno, když odpovídám v krátkých větách, vyptává se, prostě navazuje konverzaci 8o A já jsem taková kráva, že mu nedokážu neodepsat a už vůbec ho zablokovat, kdyby jsme se aspoň pohádali a já měla zlost, ale takhle to nejde :cert: Včera mi zase psal, že za mnou dojede, že pojedeme na výlet atd.,já fakt netuším, co tím sleduje… :? Možná si myslel, že když dojede, tak mu padnu do náruče a budu ho zase přemlouvat a prosit, aby zůstal, je to strašnej egoista, ale já už jsem byla v klidu a držela si odstup od něj. A teď vím, že jsem udělala chybu, že jsem mu dovolila za mnou přijet, protože jsem se dostala zpátky do toho kolotoče. Motám se v tom prostě jak špína v kýblu :nevim:

Když nenajdeš tu vůli a neutneš to..budeš se v tom placat.
Ty v sobě musíš najít tu sílu to utnout.
Uvědom si proč už nejste spolu..co bylo špatně a pak si uvědomit, že je na čase jít dál a poznat novou lásku…posunout se. Nikoliv se vracet.
Vezme ti to čas, energii a budeš jen nešťastná a sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5927
9.12.19 10:29

@MadeGirl Pamatuju si jinou Tvou diskuzi, kde jsi řešila, jestli je přítel manipulátor. Nepřispívala jsem do ní, ale četla jsem ji. Podle popisu to typický manipulátor je a tady to, že Tě neustále kontaktuje a nedá Ti pokoj, ačkoli minimálně v poslední době na ten vztah z vysoka kašlal, je toho IMHO jen důkazem.

Můžu se zeptat… v čem spočívá ta rozdílnost „cílů“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.12.19 10:41
@Hecate píše:
@MadeGirl Pamatuju si jinou Tvou diskuzi, kde jsi řešila, jestli je přítel manipulátor. Nepřispívala jsem do ní, ale četla jsem ji. Podle popisu to typický manipulátor je a tady to, že Tě neustále kontaktuje a nedá Ti pokoj, ačkoli minimálně v poslední době na ten vztah z vysoka kašlal, je toho IMHO jen důkazem.Můžu se zeptat… v čem spočívá ta rozdílnost „cílů“?

Nad tím už jsem taky přemýšlela, jestli to není součást jeho manipulace se mnou :think: Teď, když jsme se viděli, byl zase úplně zlatej, pozornej, dovezl mi kytku… :roll:
On se mi k těm cílům zase samozřejmě nevyjádřil a já už jsem to nechtěla ani rozebírat a prosit ho, aby mi odpověděl a čekat…Ale nejspíš myslel to, že jsem prostě ženská, trávím nějaký čas před zrcadlem a ono ho to rozčilovalo, říkaval mi to častokrát. Nenadával, ale prostě vždycky utrousil něco jako:,,ženy” nebo,,princezna” :nevim: Podotýkám, že nevysedávám u zrcadla celý den, ale třeba půl hodiny, když jsme někam šli, prostě se o sebe starám. Byla jsem vždycky taková, na druhou stranu si umím vzít montérky a jít dělat i vyloženě chlapskou práci, jsem z vesnice a tátovi se podařilo sedm dcer, já jsem nejstarší, takže mám školu v tomto :nevim: No a můj bývalej je vyloženě sedlák, mají farmu, krávy a asi si moc nedokázal představit budoucnost nebo já fakt nevím :think: To už jsou jenom dedukce, myslím si, že to řekl ale jenom tak, když jsem se ho zeptala, proč byl takový a ten obrat v našem vztahu přišel ze dne na den, do té doby cíle neřešil :?
Jinak já jsem se za ním chtěla odstěhovat, nevyčítala jsem mu to, spíš naopak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5927
9.12.19 10:50

@MadeGirl Ad ty cíle…
Mno, zrcadlo x gumáky jsem si asi úplně nepředstavovala.
Spíš jsem čekala něco jako, že Ty se třeba chceš usadit a mít rodinu, zatímco on chce cestovat nebo se věnovat práci… atp. Věci toho typu, co jsi jmenovala, mi připadají jako celkem normální rozdíly mezi muži a ženami. Pokud to přesahuje určitou pro něj snesitelnou míru, pak asi musí hledat partnerku mezi jiným typem žen, ale otázka je, zda by se mu taková líbila.
Osobně bych ale spíš tipovala, že pokud Ti tohle řekl, tak plácl první, co mu přišlo na jazyk. Pravý důvod Ti říct nechce nebo nemůže.

Nevím no… na mě to spíš dělalo z té první diskuze dojem, jako by se emočně odtahoval, možná i kvůli někomu jinému. Ale současně ho něco k Tobě táhlo, a nelze bohužel vyloučit, že to mohly být i nějaké přízemní či materiální důvody (typu pohodlnější bydlení, nejistota ohledně té jiné ženy, atd.)…
Tohle ale jsou jen moje spekulace. Každopádně pokud by to bylo něco takového, pak bych si tipla, že jakmile dosáhne svého (= návratu do ustáleného pohodlí), tak situace brzy sklouzne do starých kolejí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.12.19 10:55
@Hecate píše:
@MadeGirl Ad ty cíle…
Mno, zrcadlo x gumáky jsem si asi úplně nepředstavovala.
Spíš jsem čekala něco jako, že Ty se třeba chceš usadit a mít rodinu, zatímco on chce cestovat nebo se věnovat práci… atp. Věci toho typu, co jsi jmenovala, mi připadají jako celkem normální rozdíly mezi muži a ženami. Pokud to přesahuje určitou pro něj snesitelnou míru, pak asi musí hledat partnerku mezi jiným typem žen, ale otázka je, zda by se mu taková líbila.
Osobně bych ale spíš tipovala, že pokud Ti tohle řekl, tak plácl první, co mu přišlo na jazyk. Pravý důvod Ti říct nechce nebo nemůže.Nevím no… na mě to spíš dělalo z té první diskuze dojem, jako by se emočně odtahoval, možná i kvůli někomu jinému. Ale současně ho něco k Tobě táhlo, a nelze bohužel vyloučit, že to mohly být i nějaké přízemní či materiální důvody (typu pohodlnější bydlení, nejistota ohledně té jiné ženy, atd.)…
Tohle ale jsou jen moje spekulace. Každopádně pokud by to bylo něco takového, pak bych si tipla, že jakmile dosáhne svého (= návratu do ustáleného pohodlí), tak situace brzy sklouzne do starých kolejí. :nevim:

Na tu druhou ženu jsem se ptala, jestli někoho potkal, odpověděl hned, že ne a myslím, že nelhal. Možná skrz tu práci, on tím žije, je vyloženě workoholik a já jsem mu už párkrát řekla, že mi vadí, že se věnuje práci víc než mně, nikam jsme se nepodívali, aspoň teď v té poslední době, protože on chodil i víkendy a to ani nemusel, chtěl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5927
9.12.19 11:13
@MadeGirl píše:
Na tu druhou ženu jsem se ptala, jestli někoho potkal, odpověděl hned, že ne a myslím, že nelhal. Možná skrz tu práci, on tím žije, je vyloženě workoholik a já jsem mu už párkrát řekla, že mi vadí, že se věnuje práci víc než mně, nikam jsme se nepodívali, aspoň teď v té poslední době, protože on chodil i víkendy a to ani nemusel, chtěl :nevim:

Tak jasně, tomu vztahu se taky musí věnovat nějaký čas a energie.
Když si chlapi koupí motorku, tak se taky nediví, že musí občas natankovat a dolít olej, jinak jezdit nebude. A že není úplně dobré nechat ji stát někde na ulici v dešti a nechat rezivět.
Ale jak jde o vztah, tak jsou všichni hrozně překvapení, že to jde do kytek, když o něj nepečují. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.12.19 11:23
@Hecate píše:
Tak jasně, tomu vztahu se taky musí věnovat nějaký čas a energie.
Když si chlapi koupí motorku, tak se taky nediví, že musí občas natankovat a dolít olej, jinak jezdit nebude. A že není úplně dobré nechat ji stát někde na ulici v dešti a nechat rezivět.
Ale jak jde o vztah, tak jsou všichni hrozně překvapení, že to jde do kytek, když o něj nepečují. :nevim:
:srdce: Tak jsem mu to napsala, aby už mě nekontaktoval, prý to bude respektovat, teď tady řvu jak kráva :,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4265
9.12.19 11:34

Bože už zase ty. Tak se s ním zase sčuchni, vždyť stejně tak primitivní holka jako ty lepšího nesbalíš. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.12.19 11:55
@samá práce píše:
Bože už zase ty. Tak se s ním zase sčuchni, vždyť stejně tak primitivní holka jako ty lepšího nesbalíš. ;)

Já se k němu vracet nechci a vím to jistě, jenom je prostě těžký někoho prostě vymazat ze života…Já tady tu diskuzi neberu, jako rady do života, řídí se sama sebou, jenom občas příjde doba, kdy člověk nemá zrovna nikoho, komu by se mohl vypovídat…A to, že je někdo primitivní, soudíš podle toho, že měl smůlu? Podle pár písmen? Jak moc mě znáš v normálním osobním životě, že víš, že jsem primitivní? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5927
9.12.19 14:00
@samá práce píše:
Bože už zase ty. Tak se s ním zase sčuchni, vždyť stejně tak primitivní holka jako ty lepšího nesbalíš. ;)

To bylo asi zbytečné, že?

Nádech, výdech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
9.12.19 14:47

Vychodisko z tve situace je jednoduche, proste to utni, nepis mu neodpovidej, zablokuj. Pokud s nim budes dal komunikovat a nechat ho za tebou jezdit budes to stale dokrmovat a davat mu nadeji. Proste to musis vydrzet a zabavit se jinak, vyplnit svuj volny cas aby jsi nemela dlouhou chvili nad tim vsim premyslet. Ja jednou musel jednu fajn holku az poslat do haje aby toho nechala, byl jsem na ni trosku hnusny ale jinak to neslo. Nejsem na to hrdej ale pomohlo to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
9.12.19 15:00
@Corttez píše:
Vychodisko z tve situace je jednoduche, proste to utni, nepis mu neodpovidej, zablokuj. Pokud s nim budes dal komunikovat a nechat ho za tebou jezdit budes to stale dokrmovat a davat mu nadeji. Proste to musis vydrzet a zabavit se jinak, vyplnit svuj volny cas aby jsi nemela dlouhou chvili nad tim vsim premyslet. Ja jednou musel jednu fajn holku az poslat do haje aby toho nechala, byl jsem na ni trosku hnusny ale jinak to neslo. Nejsem na to hrdej ale pomohlo to :)

Kdyz jsme spolu naposledy mluvili, taky rikal, ze uz to nechce vracet a pak tohle…Rano jsem mu to napsala, ze bude lepsi to utnout uplne, strhla se salva zprav, ze na me nechce zapomenout, ze jsme spolu prozili pekny cas atd.,kdyz jsem trvala na svem, tak pry, jestli mi muze zavolat :nevim: Ja nechci byt zla na cloveka, ktery jsem milovala, se kterym jsem zazila hodne pekny veci…Ale nechapu, co se mu honi hlavou? On sam musi vedet, ze to bude pro oba nejlepsi :roll:…i kdyz tech prvnich par dni boli hodne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
9.12.19 15:13

No patlate se v tom oba dva, jeden z vas to proste musi rozseknout. A ruku na srdce, z nejakeho duvodu vam to krachlo, chces to slepovat dal ten rozbity vztah? Nebo se chces posunout dale? Odrizni ho, proste spal mosty mezi vama, jestli chces s nim byt kamaradka dej tomu cas az se mezi vama emoce uklidni a vychladne to, muze to trvat i rok treba vice. A necekej, ze to on pochopi, ze ti bude pro vas oba nejelpsi hlavni je, ze jsi pochopila ty sama. Ted jde hlavne o tebe aby ses z toho co nejdrive dostala. Kazdy rozchod mrzi, ja taky nedavno skoncil jeden a taky me to porad jeste boli. Ale proste nekomunikujeme spolu, srovnal jsem si to v hlave a popremyslel co me v budoucnu s tim clovekem ceka a nic dobreho a proto jsem to utnul a jsem rad, ze mi nepise ani ona. Srovnas se s tim taky chce to jen cas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.19 15:16

Když se ho zeptáš, jestli má jinou, tak myslíš, že se ti opravdu řekne pravdu? Takový typ chlapa jako on ti pravdu neřekne nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat