Po rozchodu se vrátil k ex

14.5.18 12:45

Po rozchodu se vrátil k ex

Zdravím všechny :) holky, zažila jste některá někdy to, že váš bývalý se ani né měsíc po rozchodu s vámi vrátil ke své expartnerce, se kterou se rozešel před pár lety? Mně to totiž přijde úplně trošku ujeté u člověka, který je názoru, že slepované vztahy nefungují :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2235
14.5.18 12:48

Mně se to stalo, akorát v tý variantě, že jsem se já vrátila k expartnerovi, a taky jsem si myslela, že to nejde :lol: to je hned! byli jsme pak spolu ještě pár let, potřetí už se s ním snad dohromady nedám :mrgreen: nepřijde mi to nic divného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
14.5.18 12:48
@Marketa1919 píše:
Zdravím všechny :) holky, zažila jste některá někdy to, že váš bývalý se ani né měsíc po rozchodu s vámi vrátil ke své expartnerce, se kterou se rozešel před pár lety? Mně to totiž přijde úplně trošku ujeté u člověka, který je názoru, že slepované vztahy nefungují :lol:

Tak záleží, proč jste se rozešli. Třeba zjistil po rozchodu s tebou, že ona vlastně tak špatná nebyla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
14.5.18 12:49
@Lily Evans píše:
Mně se to stalo, akorát v tý variantě, že jsem se já vrátila k expartnerovi, a taky jsem si myslela, že to nejde :lol: to je hned! byli jsme pak spolu ještě pár let, potřetí už se s ním snad dohromady nedám :mrgreen: nepřijde mi to nic divného.
:pankac:

Příspěvek upraven 14.05.18 v 12:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 12:52
@Dojcanis píše:
Tak záleží, proč jste se rozešli. Třeba zjistil po rozchodu s tebou, že ona vlastně tak špatná nebyla :)

To bych nechtěla říct třeba kamarádce, která bude plakat, protože se její ex vrátil k bývalé přítelkyni. :P Asi zjistil, že nebyla tak špatná po zkušenosti s tebou. :nevim: :lol: Pobavila jste. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16923
14.5.18 12:54

Já byla ta ke které se vrátil. Všechny ty ženy, co měl po mně, fungovaly jen na to, aby zjistil, že já jsem ta nejlepší. To se prostě někdy stává :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2235
14.5.18 12:54

@AnnaNuvoletta07 úplně stejně blbý je, že jenom s ex potřebovali čas, aby to rozdejchali a rozmysleli se, co teda, a mezitím se do toho připletla další slečna, se kterou si ten čas prostě zkrátil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
14.5.18 12:55

@AnnaNuvoletta07 ale ona neplace :lol:
No ono tak hold obcas bejva :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
14.5.18 12:56
@Janli píše:
Já byla ta ke které se vrátil. Všechny ty ženy, co měl po mně, fungovaly jen na to, aby zjistil, že já jsem ta nejlepší. To se prostě někdy stává :mrgreen:.
:palec: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 13:01

Plánoval se mnou stěhování a budoucnost :lol: ale myslím si, ze jsem byla rozptýlení na dobu, než ta jeho bejvalka bude zase třeba volna :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3744
14.5.18 13:15
@Marketa1919 píše:
Plánoval se mnou stěhování a budoucnost :lol: ale myslím si, ze jsem byla rozptýlení na dobu, než ta jeho bejvalka bude zase třeba volna :lol:

Taky to tak vidím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6959
14.5.18 13:25

Ze je ti do to velke ho, no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3119
14.5.18 13:34

Také jsem byla ta, která se vrátila k bývalému. Rozešel se semnou, protože mě nemiloval. Pak si asi uvědomil, že to tak nebyla pravda a po roce jsme se k sobě vrátili. Můj tehdejší partner pro mě byl jen rozptýlení, abych se od toho odpoutala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.18 13:36

@elinka90 No on se se mnou rozešel ze stejného důvodu, ze už prý ke mě nic necítí. Ten vztah byl jinak super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
14.5.18 13:41

@Janli Krasne receno :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu