Reklama

Po rozchodu úplně sama a nevím, jak znova začít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:15
Po rozchodu úplně sama a nevím, jak znova začít

Dobré ráno, již delší dobu přemýšlím, jestli se zde zkusit vypsat. Chápu, že mne tu spousta z vás asi i odsoudí, ale potřebuji jiný pohled, mám totiž pocit, že se zblázním.
Takže začnu tím, že se se mnou přítel minulý týden rozešel (já 27, on 28, ona 19), předcházelo tomu 11 dnů ignorace z jeho strany a celou tuto dobu si psal s jinou holkou, o dost mladší jak já, dokonce mne s ní podvedl a hodinu poté, co byl s ní to se mnou ukončil. Byli jsme spolu necelých 6 let, cca 5,5 let jsme spolu bydleli (teda ne pouze my dva, ale už jsme to plánovali, až budeme mít oba práci na hpp). Plánovali jsme spolu rodinu a bavili se o budoucnosti a pak tohle. Od té doby nejsem schopná jíst, ani spát. Je to v hlavě to chápu. Když se podívám na jídlo, tak je mi špatně. Ani mne nic nebaví, stěhuji se do města, kde jsem vyrostla, na které nemám dobré vzpomínky. Nemám práci na hpp a bojím se, co se stane, jelikož s rodinou nemám moc dobré vztahy.
Zjistila jsem, že nemám ani žádného kamaráda / kamarádku. S kým se sejít / popsat, aby mne ten člověk podržel. Měla jsem jen jeho a teď se cítím sama, takže jsem si založila profil na seznamce, jestli tam poznám nějakého fajn kamaráda.
Teď si pokládám několik otázek, vůbec nevím, jak začít se svým životem od znova. Miluju ho i přes to všechno, dneska se od něj stěhuji. Minulý týden přišli další 2 špatné zprávy (nemoc v rodině a problémy s bývalým zaměstnavatelem).

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8674 příspěvků 33 inzerátů 28.09.18 06:32

A je nutny se vracet nekam, kam nechces? Neni lepsi teda najit praci na ply uvazek, nejake spolubydleni a proste se soustredit na sebe? Chlapi jsou proste obcas hovadka, a byli jste spolu dlouho. Ale jsi mlada. To zvladnes.
Ve 20ti jsem sla za chlapem do prahy. Po case prisel rozchod a ja vedela, ze vratit se domu nechci. Hned jsem se odstehovala do prvniho spolubydleni, desnej byt. Ale vydrzela jsem, casem jsem si nasla 1kk a spokojene si zila. Praci ted taky najdes rychle. Hecni se. Prd na chlapa, takovych jeste bude

růžový achát
Závislačka 4236 příspěvků 28.09.18 06:35

A jeje, asi máš pěknej bordel v životě a ten tvuj toho měl asi už dost.V první řadě se přestaň litovat. Práce je snad všude dost. Jdi třeba do skladu na směny, jdi prostě dřít. Jsi snad zdravá, celkem mladá, jsou na tom lidé opravdu hůř. Na seznamku se vybodni a nejdřív začni žít tak aby lidi byli ve tve společnosti rádi. Pracuj na sobě. Řekni si třeba že se chceš naučit jezdit na bruslích , angličtinu atd. Hlavně nezabředni do sebelítosti a moc s tim lidi neotravuj, to se da vydržet chvilku, pak už to nikoho nebaví.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:40
@Verun83 píše:
A je nutny se vracet nekam, kam nechces? Neni lepsi teda najit praci na ply uvazek, nejake spolubydleni a proste se soustredit na sebe? Chlapi jsou proste obcas hovadka, a byli jste spolu dlouho. Ale jsi mlada. To zvladnes.
Ve 20ti jsem sla za chlapem do prahy. Po case prisel rozchod a ja vedela, ze vratit se domu nechci. Hned jsem se odstehovala do prvniho spolubydleni, desnej byt. Ale vydrzela jsem, casem jsem si nasla 1kk a spokojene si zila. Praci ted taky najdes rychle. Hecni se. Prd na chlapa, takovych jeste bude

Já právě nevím, vůbec nemůžu fungovat. Doma mi nabídli pomocnou ruku, ale netuším, jaké to tam bude. Hlavně mi ho všechno připomíná. Ve městech, kde mám tátu a mámu, či zde, kde jsme spolu bydleli přes 2 roky ve spolubydlení. Tenhle pokoj by mi klidně nechal, ale všechno mi ho zde připomíná. Začít úplně jinde nanovo nevím.
Snažím se si najít práci na hlavák, včera jsem byla na 2 pohovorech, na jednom jsem brečela a na druhém jsem byla úplně nepřítomná.

Verun83
Echt Kelišová 8674 příspěvků 33 inzerátů 28.09.18 06:45
@Anonymní píše:
Já právě nevím, vůbec nemůžu fungovat. Doma mi nabídli pomocnou ruku, ale netuším, jaké to tam bude. Hlavně mi ho všechno připomíná. Ve městech, kde mám tátu a mámu, či zde, kde jsme spolu bydleli přes 2 roky ve spolubydlení. Tenhle pokoj by mi klidně nechal, ale všechno mi ho zde připomíná. Začít úplně jinde nanovo nevím.
Snažím se si najít práci na hlavák, včera jsem byla na 2 pohovorech, na jednom jsem brečela a na druhém jsem byla úplně nepřítomná.

No tak prvni krok je, se sebrat. Hledas praci, tak co tam bulis? A novyho chlapa nehledej, dokud nejsi ty v pohode.
On by ti novy zacatek dost pomohl. Jen clovek nesmi bejt tak poprdenej.
Prestan byt zavisla na chlapovi. Ja si po kazdym rozchodu par dni pobulela, pak se nastvala a to byl hnaci motor. K cemu ti je se litovat? Ztracis cas, sanci.

smutna123
Nováček 6 příspěvků 28.09.18 06:52

sleduji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:53
@růžový achát píše:
A jeje, asi máš pěknej bordel v životě a ten tvuj toho měl asi už dost.V první řadě se přestaň litovat. Práce je snad všude dost. Jdi třeba do skladu na směny, jdi prostě dřít. Jsi snad zdravá, celkem mladá, jsou na tom lidé opravdu hůř. Na seznamku se vybodni a nejdřív začni žít tak aby lidi byli ve tve společnosti rádi. Pracuj na sobě. Řekni si třeba že se chceš naučit jezdit na bruslích , angličtinu atd. Hlavně nezabředni do sebelítosti a moc s tim lidi neotravuj, to se da vydržet chvilku, pak už to nikoho nebaví.

máš pravdu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 06:54
@Verun83 píše:
No tak prvni krok je, se sebrat. Hledas praci, tak co tam bulis? A novyho chlapa nehledej, dokud nejsi ty v pohode.
On by ti novy zacatek dost pomohl. Jen clovek nesmi bejt tak poprdenej.
Prestan byt zavisla na chlapovi. Ja si po kazdym rozchodu par dni pobulela, pak se nastvala a to byl hnaci motor. K cemu ti je se litovat? Ztracis cas, sanci.

Máš pravdu, půjdu dělat do skladu.

svapi
Kecalka 484 příspěvků 28.09.18 06:54
@Anonymní píše:

Tak tohle už mi připadá moc 8o je ti 27 let, to je i mně…co jsi dělala do teď? V jakém kraji bydlíš? Jak to, ze jste nemeli praci? Studium, nebo co? Obecně je teď tak nízká nezamestnanost, že si zamestnavatele nemají „z čeho vybírat“ a práci najít opravdu jde. Záleží taky na tom, na jaké pozice se hlasis, jakou máš kvalifilaci?

Zkus se držet nohama na zemi. Práci potřebuješ, tak se koukej sebrat a nebulet na pohovorech. Psala jsi, že ani on neměl práci na hpp..tak to bych brala asi jako motivaci. Najít si tu práci co nejdřív.

Po 6 letech vztahu to musí být hrůza, to je jasná věc. Víc než čtvrtinu života jsi strávila právě s ním…ale proč si kazit život a zahodit šanci na práci kvůli někomu, kdo už s tebou nechtěl být?? Role kamarádů je v těchhle případech nezastupitelna­..vykecat se člověk potřebuje.. takže chápu, že to píšeš aspoň sem. Na seznamku kašli. Něco se sebou delej a pak teprve něco hledej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 07:02
@svapi píše:
Tak tohle už mi připadá moc 8o je ti 27 let, to je i mně…co jsi dělala do teď? V jakém kraji bydlíš? Jak to, ze jste nemeli praci? Studium, nebo co? Obecně je teď tak nízká nezamestnanost, že si zamestnavatele nemají „z čeho vybírat“ a práci najít opravdu jde. Záleží taky na tom, na jaké pozice se hlasis, jakou máš kvalifilaci?

Zkus se držet nohama na zemi. Práci potřebuješ, tak se koukej sebrat a nebulet na pohovorech. Psala jsi, že ani on neměl práci na hpp..tak to bych brala asi jako motivaci. Najít si tu práci co nejdřív.

Po 6 letech vztahu to musí být hrůza, to je jasná věc. Víc než čtvrtinu života jsi strávila právě s ním…ale proč si kazit život a zahodit šanci na práci kvůli někomu, kdo už s tebou nechtěl být?? Role kamarádů je v těchhle případech nezastupitelna­..vykecat se člověk potřebuje.. takže chápu, že to píšeš aspoň sem. Na seznamku kašli. Něco se sebou delej a pak teprve něco hledej.

Byli jsme na škole, bohužel pro mne jsem jí nedokončila, pak jsem měla dpp smlouvy, na cca 150 hodin měsíčně. Partner školu měl končil a pak jsme se měli stěhovat.
Mám tedy jen sš ekonomického zaměření.
Jak začít? Teď se budu stěhovat, takže mne čeká vybalování a pak si musím ujasnit, kde chci bydlet.

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 28.09.18 07:06

Jé, buď ráda, že takový od tebe odešel ještě včas! :) Chlap, co odhodí šest let po letmé známosti je … víš co! :cert:

Víš, jaké ty máš štěstí oproti jiným? Děti s ním nemáš a v místě, které ti jeho připomíná, žádná stabilní práce, žádné kamarádky, nic… můžeš se bez okolků sebrat a jít si, kam chceš! A tam začít znovu! :) Vždyť to není zas taková věda, ne? :) Co tě baví, co chceš dělat?

Ano, nejdříve si ujasni, kde budeš bydlet, nejlépe tam, kde nemáš žádné špatné vzpomínky a ani jeho ti nic nepřipomíná

Náhodou, potřebuješ-li se někdy alespoň vypsat, nechceš si psát se mnou? :mavam:

Verun83
Echt Kelišová 8674 příspěvků 33 inzerátů 28.09.18 07:09

Tak do skladu nutne nemusis. Kolik ti zbyvalo na vs? Proc si ji nedodelala? Co jsi delala na ddp? Mas ekonomku, co nejaky uctu? Do administrativy hledaji dost. Ale rozhodne nikde nebudou chtit ubulenou skoro tricitku. To se teda seber.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 07:17
@D. C. píše:
Jé, buď ráda, že takový od tebe odešel ještě včas! :) Chlap, co odhodí šest let po letmé známosti je … víš co! :cert:

Víš, jaké ty máš štěstí oproti jiným? Děti s ním nemáš a v místě, které ti jeho připomíná, žádná stabilní práce, žádné kamarádky, nic… můžeš se bez okolků sebrat a jít si, kam chceš! A tam začít znovu! :) Vždyť to není zas taková věda, ne? :) Co tě baví, co chceš dělat?

Ano, nejdříve si ujasni, kde budeš bydlet, nejlépe tam, kde nemáš žádné špatné vzpomínky a ani jeho ti nic nepřipomíná

Náhodou, potřebuješ-li se někdy alespoň vypsat, nechceš si psát se mnou? :mavam:

Děkuji ti. Pracuji na dpp v jednom malé podniku s potravinami, to mne baví. To bych chtěla dělat. Mám úžasné zákazníky a skvělou šéfovou.

Ohledně toho bydlení, také jsem si to myslela, že by to takhle mělo být. Jenže mi ho připomíná všechno, alespoň zatím. To bych se musela vyhnout západním, středním, východním Čechám a Praze. Takže asi Morava.

Děkuji za možnost ti napsat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 07:21
@Verun83 píše:
Tak do skladu nutne nemusis. Kolik ti zbyvalo na vs? Proc si ji nedodelala? Co jsi delala na ddp? Mas ekonomku, co nejaky uctu? Do administrativy hledaji dost. Ale rozhodne nikde nebudou chtit ubulenou skoro tricitku. To se teda seber.

Chyběli mi cca 4 předměty, bohužel přes ně to nešlo ať jsem se sebevíc snažila.
Práci na dpp mám v malém podniku s potravinářským zbožím, ta práce mne velmi baví. Účetnictví mne bavilo, ale nikdy jsem ho nedělala a když už jsem našla takovou pozici, tak chtěli někoho, kdo už všechno umí.

Bubla_Bučková
Závislačka 3414 příspěvků 28.09.18 07:24

A já přidám své obligátní… Za chvíli se budou otevírat kvóty na víza pro Kanadu nebo Nový Zéland na rok :dance: Zařiď si to a začni novej život. Rozchod bolí, u tebe je výhoda, že to má jasný konec, tak můžeš jít lépe dál :*

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >