Po rozrušení synechie odmítá čůrat

Anonymní
20.8.21 22:41

Po rozrušení synechie odmítá curat

Ahoj holky, dnes jsem byla s dcerou 3,5r na rozrušení synechie. Zákrok proběhl v pohodě, za chvilinku bylo po všem, malá ani nebrecela, ale doma to začalo. Na zákroku byla asi v 15h, za hodinu jsme přijely domů a šla se vyčůrat, samozřejmě jí to pálilo, takže jsem ji zkusila vzít vyčůrat do sprchy, pak do lavurku s vlažnou vodou, nic.. Jen řev, že to nejde, že to moc pálí.. Řekla jsem si, že ji nebudu nutit, že až bude opravdu hodně potřebovat, tak si dojde.. No, nestalo se. Celý den se kroutila, křížila nohy, bylo vidět, že opravdu potřebuje. Zkoušela jsem po dobrém, přes úplatky, po zlém až přes výhrůžky nemocnicí a cevkovanim.. Nic! Holky nemáte nějaký trik, jak jí to čůrání usnadnit? Teď už spí, ale přece jen už je to nějakých 9 hodin, co curala naposledy :zed: Co když se v noci na čůrání nevzbudí a ráno se to bude zase opakovat? Odpoledne to aspoň zkusila, ale pustila kapku, zjistila že to pálí a prostě to utnula.. Teď večer to ani nezkusila, jen řvala, že nechce… Kdybyste někdo poradil, nějaký tip, jak na to, byla bych vám fakt vděčná.. Já z toho snad ani neusnu..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1022
20.8.21 22:45

Vzala bych ji v noci rozespalou na zachod. Pres den bych vysvetlila, ze to pali na zacatku a pak uz ne. Zitra to treba uz tolik palit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1531
20.8.21 22:51

No nepotesim te, ale jakmile zitra nebude curat tak okamzite na pohotovost a at ji tam vycevkujou… je jedno, ze ji to pali, ale, timhle si dost slusne zahrava se zanetem mocaku potazmo ledvin. Takze pokud nebude spolupracovat tak proste doktor a cevkovani… je mi lito.

Příspěvek upraven 20.08.21 v 22:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
20.8.21 22:55

Zkusila bych ráno napustit vanu, nic nekomentovat, normálně sranda jako že uděláme si super odpočinkovej den. Posadit ji do vany, dát hračky, být tam s ní, povídat si… Ale ani slovo o čůrání. U toho pouštět vodu třeba v umyvadle, aby slyšela ten zvuk. A to už se určitě vyčůrá. Budu držet palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
20.8.21 22:55

No držím pěsti. Doufej, že se vnoci počůra. 9 hodin bez záchodu bych se asi počůrala i já. Jestli ne a bude odmítat i zítra, tak na pohotovost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 22:59
@Leenvecka píše:
No nepotesim te, ale jakmile zitra nebude curak tak okamzite na pohotovost a at ji tam vycevkujou… je jedno, ze ji to pali, ale, timhle si dost slusne zahrava se zanetem mocaku potazmo ledvin. Takze pokud nebude spolupracovat tak proste doktor a cevkovani… je mi lito.

Presne z toho mám strach, aby to neodnesly ledviny.. Protože je mi jasný, že přes noc se to nezhojí a zítra to prostě ještě pálit bude.. Má to teď psychicky, prostě čůrání = bolest.. Ještě mě napadlo, mám doma Emla krém, tak že bych jí to nad ránem namazala, aby to první raní čůrání nebolelo, protože ta moč bude ráno hodně koncentrovaná a bude to opravdu pálit, a pak dávat hodně pít, ať tu moč rozredim :nevim: Každopádně, když se během rána nevycura, tak pojedeme.. Nevíš, jak probíhá cévkování u takhle malých dětí? Dají ji nějaký oblbovak, nebo tak? Myslím, že po dnešku už si tam nenechá sáhnout…

• Citovat
  • Nahlásit
2213
20.8.21 22:59

Dcera to mela stejne, mazala jsem bepanthenem dle jejich rady a curala ve sprse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 23:00

@luloinka To bychom mohly zkusit, děkuju ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 23:02

@tini Já mazu dermazulenem, zkusila jsem ji tam dnes dát opravdu silnou vrstvu a pak ji vzít hned na záchod, myslela jsem, že ta moč steče po tom mastnem krému a na té sliznici nebude ulpívat, ale už byla blokla a odmítala to čůrání pustit :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 23:04

@Myšák24 Já v to taky doufám, že až tvrdě usne, tak to prostě pustí, před spaním vypila ještě hrnek vody, tak snad..

• Citovat
  • Nahlásit
1531
20.8.21 23:08
@Anonymní píše:
Presne z toho mám strach, aby to neodnesly ledviny.. Protože je mi jasný, že přes noc se to nezhojí a zítra to prostě ještě pálit bude.. Má to teď psychicky, prostě čůrání = bolest.. Ještě mě napadlo, mám doma Emla krém, tak že bych jí to nad ránem namazala, aby to první raní čůrání nebolelo, protože ta moč bude ráno hodně koncentrovaná a bude to opravdu pálit, a pak dávat hodně pít, ať tu moč rozredim :nevim: Každopádně, když se během rána nevycura, tak pojedeme.. Nevíš, jak probíhá cévkování u takhle malých dětí? Dají ji nějaký oblbovak, nebo tak? Myslím, že po dnešku už si tam nenechá sáhnout…

bohuzel bez oblbovaku… proste si ji tam sestry znehybni a soupnout ji tam cevku… za par dnu si to pamatovat nebude…

jeste me napadlo, kdyz ted spi tak ji proste lehce, ale dusledne zmackni mocak, pokud ho ma fakt plny tak se proste ted pocura, vymenite prosteradlo atd a rano pak muzete zkusit znovu jit normalne na zachod, pripadne ji to opet lehce zmacknout…
a zitra kup nebo ji udelej nejaky dobry sladky piti aby aspon par hodin fakt hodne pila a pak uz to proste nebude moc udrzet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.21 23:10

@Leenvecka Děkuju za radu, jdu to zkusit..

• Citovat
  • Nahlásit
4436
20.8.21 23:49
@Anonymní píše:

Na druhy den to dceru uz nebolelo. Ale aby nemala psych.blok. Skusila by som fakt to nocne curanie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
21.8.21 03:01

Dcera ve 4 letech přesně to samé. Rozrušení ale už v poledne a přesně, odpoledne to chtela zkusit a palilo. Ač jsem ji to dole taky namazala dermazulenem aby to nemela tak živé. Měla to hodně červené s malinkými jakoby odřeninami.
No večer byla ve vane ta taky nepomohla. Odpoledne moc nepila aby se ji nechtělo ale v noci vypila přes půl litru stavy z lahve co měla u hlavy. Ráno už mi poskakovala ze chce curat ale boji se, postavila jsem ji do vany, dala špunt pustila vodu a během chvíle už to nevydržela a začala curat a hrozne se ji ulevilo a smála se, ze už to nepali. Jo ještě před akci jsem ji znovu hodně namazala dermazulenem.
Věřím ze ráno už bude chtit. Necurat už nevydrží. Zkusila bych tu vanu. A případně ji kropit sprchou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 07:56

Tak noční stlačení měchýře bylo bez efektu, malá ještě spí, postel suchá…
Teď je to 18 hodin co necurala :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat