Po rozvodu - budu moci zase milovat?

Anonymní
10.3.17 22:18

Po rozvodu- budu moci zase milovat?

Omlouvám se za anonym.
Nikdy by mě nenapadlo, že se budu někomu virtuálně zpovídat.
Jsem muž, který byl 15 let bezhlavě zamilován do manželky, se kterou mám děti. Bohužel, manželství nevyšlo a jsem nyní rok rozvedený.
Když jsem byl opravdu na dně, seznámil jsem se naprosto nečekaně s jednou paní. Prostě sex na jednu noc… ( se protáhl do dnes…)
Byl jsem opravdu zlomený, v depresích atd. Dá se říct, že jsem ji vděčný. S ní ač jsme se z počátku viděli tak max 1× za 14 dní ubíhal život jinak. Samozřejmě, problémy života nezmizely, ale bylo se na koho a co těšit, byť jen na pár okamžiků.
Je krásná, se smyslem pro humor, rozumíme si, jak ve věcech běžného života, tak po sexuální stránce. Voní mi, což je jak chlapy jistě dají za pravdu moc důležité.
Jenže jsem samorost. Strašně jsem se zklamal s manželkou a tím pro mě jakoby vše skončilo.
Přítelkyně - dá li se jí tak říkat (spíše milenka) se do me postupem času zamilovala.
A já vím, jak moc ji ubližuju.
Nedokážu se jí odevzdat a ona by si to tak zasloužila. Moc mě trápí, jaký jsem, ale nedokážu to jinak. Neberu ji s sebou na akce, jako plesy, nechodíme spolu do společnosti tady ve městě. Občas ji vezmu na oběd-vždy někam mimo… Ptala se mě na dovolenou, zda si na ni udělám pár dní čas a strávíme společně aspoň víkend. Já jsem to nějak zazdil do outu. Nic ji nikdy neslibuju.
Ona mi řekne, že se jí stýská a já osel, ač je mi s ní ve skutečnosti hezky řeknu jen hmmmm.
Prostě tahle ženská má vše, co si člověk a zdravej mužskej může jen přát a nedokážu si toho vážit.
Dokonce jsem ji na rovinu řekl, že je mi sice hezky, ale nemiluju ji… Ona to nevzdává, je obětavá, hodná, milá, rozkrájela by se…
Jsem sobeckej parchant a ona si to nezaslouží. Dokonce jsem zapomněl i na její narozeniny, což obrecela… Už jsem to chtěl skončit, ale uvědomil jsem si, že se na ni vlastně vždy těším. Že je mi s ní fajn… Ale ta jiskra, nebo jak to říct tam není. Kurňa v čem je problém? Docela věřím tomu, že se rozejdeme, já si teda budu užívat života starého mládence, budu se věnovat koníčkům, atd a až za rok, dva si uvědomim, co za poklad jsem ztratil… Jenže bude pozdě.
Chlapy, taky jste byly někdy tak zhrzení, zklamaní životem? Dokážu se zase beze strachu zamilovat?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

217
10.3.17 22:56

Zakladateli. Rok od rozvodu je hrozně krátká doba na to, abys jak píšeš „zahodil“ 15 let života s někým, koho si miloval. To prostě nejde.Tato „milenka“ ti slouží jako převoznice. Bohužel pro ni je to nerovný vztah. Poznal jsem stejnou situaci jako ty, ale za včasu jsem si řekl, že dělám totální blbost a stopnul to.Je třeba si vše sám v sobě urovnat, začít žít svůj život a nabrat sílu pro další případný „plnohodnotný“ vztah. Jasně, že 15 let z hlavy nevymažeš už nikdy, ale člověk by to měl brát tak, že se to už nikdy nevrátí a je třeba jít dál a to tak, jak budeš chtít ty sám. Myslím, že se dokážeš znovu zamilovat, ale až přijde ten správný čas a ta správná osoba.Ale řekl bych, že už to bude takové trochu jiné. Přeci jen už ti není dvacet a máš už nějakou tu životní zkušenost, což je asi lepší. Život po rozvodu je tak trochu jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
10.3.17 23:49
@Amity píše:
Zakladateli. Rok od rozvodu je hrozně krátká doba na to, abys jak píšeš „zahodil“ 15 let života s někým, koho si miloval. To prostě nejde.Tato „milenka“ ti slouží jako převoznice. Bohužel pro ni je to nerovný vztah. Poznal jsem stejnou situaci jako ty, ale za včasu jsem si řekl, že dělám totální blbost a stopnul to.Je třeba si vše sám v sobě urovnat, začít žít svůj život a nabrat sílu pro další případný „plnohodnotný“ vztah. Jasně, že 15 let z hlavy nevymažeš už nikdy, ale člověk by to měl brát tak, že se to už nikdy nevrátí a je třeba jít dál a to tak, jak budeš chtít ty sám. Myslím, že se dokážeš znovu zamilovat, ale až přijde ten správný čas a ta správná osoba.Ale řekl bych, že už to bude takové trochu jiné. Přeci jen už ti není dvacet a máš už nějakou tu životní zkušenost, což je asi lepší. Život po rozvodu je tak trochu jiný.

Sice nejsem chlap, ale tohle je dokonale napsaný. Ja se rozchazela s magorem. Par mesicu po rozchodu jsem se tezce zamilovala, nevyšlo to, ale ze srdce a z hlavy ho nemůžu dostat, takze zamilovat se můžeš. Po rozvodu většina z nás už nežije tak, jak pred ním. Je to velky zklamání. Taky záleží, proc jste se rozešli. Ka toho chlapa nemůžu dostat z hlavy už vic jak rok a to jsem s nim byla necelý rok. S manzelem jsem byla 13 let, ale to bylo posledních par let peklo, takže ze srdce to šlo snadno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.17 06:58
@Amity píše:
Zakladateli. Rok od rozvodu je hrozně krátká doba na to, abys jak píšeš „zahodil“ 15 let života s někým, koho si miloval. To prostě nejde.Tato „milenka“ ti slouží jako převoznice. Bohužel pro ni je to nerovný vztah. Poznal jsem stejnou situaci jako ty, ale za včasu jsem si řekl, že dělám totální blbost a stopnul to.Je třeba si vše sám v sobě urovnat, začít žít svůj život a nabrat sílu pro další případný „plnohodnotný“ vztah. Jasně, že 15 let z hlavy nevymažeš už nikdy, ale člověk by to měl brát tak, že se to už nikdy nevrátí a je třeba jít dál a to tak, jak budeš chtít ty sám. Myslím, že se dokážeš znovu zamilovat, ale až přijde ten správný čas a ta správná osoba.Ale řekl bych, že už to bude takové trochu jiné. Přeci jen už ti není dvacet a máš už nějakou tu životní zkušenost, což je asi lepší. Život po rozvodu je tak trochu jiný.

Tak nějak vím, že takovou, jakou mám teď nenajdu… Nikdy jsem nikoho takového nepoznal. Přeci není možné být s někým rok i přes to, že mu řekneš, že ho nemiluješ. Každá se urazí, odejde, vynadá ti to hajzlů atd. Ona seděla, smutně koukala a poslouchala mě. Oči se jí zalili slzami, polkla a jen se zoufale zeptala, zda to chci ukončit. Že jsme dospělí, ne žádní puberťáci a pochopí to. Já mlčel… A pak se zeptala na otázku se kterou mě odrovnala.
Bude ti líp, když to ukončíme? Uleví se ti???
No a já si najednou uvědomil, že mi naopak bude smutno, bude se mi stýskat. A to i přes to, že jsem ji nikdy nebyl schopen říct, že se na ni těším, nebo ze mi chybí.
Přijdu si jak magor… Nedokážu to ukoncit a nedokážu ji milovat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
14470
11.3.17 07:13

Je to slozity. Podle me milovat dokazes urcite, ale pres vsechno to sebepresvedcovani o superlativech teto milenky to asi nebude do ni.
Ja mela po rozvodu dva delsi vztahy, mela jsem je fakt hodne rada, ale nebylo to stopro a ja verila, ze milovat uz nedokazu. Pak se najednou objevil ten pravy a vsechno je jinak. Dokazu, ale ti dva predtim nebyli ti pravi orechovi, prestoze jsem si hlavne u toho prvniho rikala porad dokola, ze je hodny, spolehlivy, chytry blabla a ze lepsiho uz nenajdu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
11.3.17 17:37
@Anonymní píše:
Tak nějak vím, že takovou, jakou mám teď nenajdu… Nikdy jsem nikoho takového nepoznal. Přeci není možné být s někým rok i přes to, že mu řekneš, že ho nemiluješ. Každá se urazí, odejde, vynadá ti to hajzlů atd. Ona seděla, smutně koukala a poslouchala mě. Oči se jí zalili slzami, polkla a jen se zoufale zeptala, zda to chci ukončit. Že jsme dospělí, ne žádní puberťáci a pochopí to. Já mlčel… A pak se zeptala na otázku se kterou mě odrovnala.
No a já si najednou uvědomil, že mi naopak bude smutno, bude se mi stýskat. A to i přes to, že jsem ji nikdy nebyl schopen říct, že se na ni těším, nebo ze mi chybí.
Přijdu si jak magor… Nedokážu to ukoncit a nedokážu ji milovat :,(

Ty ji nemiluješ, tobě je jí líto. Jistě ji máš svým způsobem rád, ale toto není láska. Divím se jí, že to neukončila hned, jak jsi jí řekl, že ji nemiluješ. Já bych to udělala určitě. Je to „převoznice“, jak už někdo psal. Až potkáš tu pravou, tak to poznáš. Budeš se s ní vodit za ruce, a chlubit všude možně, a sám ji budeš uhánět, a psát, jak se ti po ní stýská, a jak ji miluješ. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
11.3.17 17:40
@nostress píše:
Ty ji nemiluješ, tobě je jí líto. Jistě ji máš svým způsobem rád, ale toto není láska. Divím se jí, že to neukončila hned, jak jsi jí řekl, že ji nemiluješ. Já bych to udělala určitě. Je to „převoznice“, jak už někdo psal. Až potkáš tu pravou, tak to poznáš. Budeš se s ní vodit za ruce, a chlubit všude možně, a sám ji budeš uhánět, a psát, jak se ti po ní stýská, a jak ji miluješ. ;)

Nebo se bojí otevřít ji srdce, aby neprozil další zklamání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
11.3.17 17:48
@Moniňoň píše:

To by jí neřekl, že jí nemiluje. Takovou věc přeci nikdo neříká jen tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.17 18:04
@Moniňoň píše:

Já ji mám moc rád. Běda, kdyby jste chtěl někdo ublížit. Zabil bych ho. Nejhorší na tom všem je, že jsem ani své ženě nějak nedokázal projevit city. Vlastně ani nevím, zda ode mě někdy slyšela miluju tě :think:
Nejsem ten typ, který se vodí za ruce, slibuje lásku atd. Ale zase na druhou stranu, když jsem u ní, pohladim ji, nechám ji k sobě přitulit atd. Jsem s ní v kontaktu každý den. Většinou jsem to já, kdo volá. Ona mi řekla, že se nechce vnucovat… Čeká, tedy většinou, až se ozvu já.
Možná jsem vážně jen sobecky parchant, který to nechce skončit jak z důvodu samoty, tak z důvodu toho, že ji nechce ublížit. Sám se v sobě nevyznám

• Nahlásit
  • Citovat
11581
11.3.17 18:12

Anebo jsi ten typ co zjistí že ji miluje až když ji ztratí. A jaký je pro tebe rozdíl „mít rád“ a „milovat“?
Když se ti po ní stýská, je ti s ní dobře…nechceš aby jí někdo ubližoval, tak to pro mě je láska…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.17 18:22

Ve skutečnosti ano, stýská se mi. Těším se na ni, ale nikdy to ode mě neuslyší.
I když by ji to udělalo obrovskou radost. Ubližuje ji i to, že nechci poznat její dítě… Už jsem s ní rok a nikdy mě u nich doma neviděla… Párkrát jsme se potkali ve městě, ale nemám na to dělat malé bordel v hlavě tím, že u nich budu trávit čas. Má svého tátu a já tam prostě nechci figurovat. Je to se mnou vážně těžké a vím, jak moc milence ubližuju

• Nahlásit
  • Citovat
11581
11.3.17 18:28
@Anonymní píše:
Ve skutečnosti ano, stýská se mi. Těším se na ni, ale nikdy to ode mě neuslyší.
I když by ji to udělalo obrovskou radost. Ubližuje ji i to, že nechci poznat její dítě… Už jsem s ní rok a nikdy mě u nich doma neviděla… Párkrát jsme se potkali ve městě, ale nemám na to dělat malé bordel v hlavě tím, že u nich budu trávit čas. Má svého tátu a já tam prostě nechci figurovat. Je to se mnou vážně těžké a vím, jak moc milence ubližuju

Hm tak se s ní raději rozejdi, protože podle všeho je to hodná ženská a s tebou se jen trápí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
11.3.17 19:42

Podle Tvého popisu v tomto vztahu bereš strašně moc a dáváš hodně málo.
Nevím, zda je to z Tvé strany lítost nebo zneužívání toho, co k Tobě ona cítí.
Psal jsi, že bys zabil toho, kdo by ji ublížil.
Nejvíc ji ubližuješ Ty. Nech ji jít.

Srovnej se sám se sebou, s rozpadem manželství a pak buď v dalším vztahu rovnocenným partnerem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.17 21:05
@Anonymní píše:
Přijdu si jak magor… Nedokážu to ukoncit a nedokážu ji milovat :,(

Jůůů, to je hustý. Jsem teď asi mírně v podobné situaci (jako žena), akorát on to pro změnu má tak že se nevydrží usadit, na jednom místě… Zbytek co z toho vyplývá, je asi stejný…

• Nahlásit
  • Citovat
2649
11.3.17 21:07

Jestli jí máte aspoň trochu rád, tak jí takhle proboha netrapte a neberte jí její roky, které by mohla strávit s mužem, který jí tu lásku dá. Když to čtu je mi za ní také do pláče :,( :,( fuj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama