Po rozvodu, jak to dát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:42
Po rozvodu jak to dat

Mam dotaz jak zvladnout cas po rozvodu cca mesic… rozvedla jsem se protoze me i detem nadaval skoro denne :,( dekuji zakladatelka

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 43879 příspěvků 05.07.19 19:43
@Anonymní píše:
Mam dotaz jak zvladnout cas po rozvodu cca mesic… rozvedla jsem se protoze me i detem nadaval skoro denne :,( dekuji zakladatelka

A co potřebujes zvládat, po rozvodu se člověk moc nenudi, nový život poskytne dostatek vzruchu a ta radost z nové nabyté svobody je přímo opojna

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:46

Tak nejak zpracovat tu situaci, byvaly manzel mi skoro denne pise a neco vycita nebo se mi vysmiva… rikam si kam jsem se to dostala… nemam ani rodice

alun-ka
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 05.07.19 19:47

Jo, to věřím :potlesk:

Hvězda diskuse 43879 příspěvků 05.07.19 19:49
@Anonymní píše:
Tak nejak zpracovat tu situaci, byvaly manzel mi skoro denne pise a neco vycita nebo se mi vysmiva… rikam si kam jsem se to dostala… nemam ani rodice

Tak si ho zablokovat, nereagovat…bydlení a peníze mas?

atominnka
Generální žvanilka 22270 příspěvků 05.07.19 19:50
@Venetia píše:
A co potřebujes zvládat, po rozvodu se člověk moc nenudi, nový život poskytne dostatek vzruchu a ta radost z nové nabyté svobody je přímo opojna

přesně tak :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:51

@Venetia kdyz si ho zablokuji nemuze si nekde stezovat ze nereaguji?

Hvězda diskuse 43879 příspěvků 05.07.19 19:53
@Anonymní píše:
@Venetia kdyz si ho zablokuji nemuze si nekde stezovat ze nereaguji?

Máte děti, tak ho upozorni, že budeš reagovat pouze ohledně nich. A ty zprávy si uloz k případně potřebě v budoucnu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 19:57

@Venetia ano deti uz maji sve telefony… obcas mu odepisi ale videt se s nim nechteji kdyz je k tomu nuti tak si ho zablokuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:12

Byla jsem s nim 19 let :,( :,(

Stevia
Závislačka 3748 příspěvků 05.07.19 20:47
@Anonymní píše:
@Venetia ano deti uz maji sve telefony… obcas mu odepisi ale videt se s nim nechteji kdyz je k tomu nuti tak si ho zablokuji

Je vidět, ze jsi se neodsrihla…když už si to dotahla tak daleko tak se nedej. :hug:
Nápis, ze už se s nim nemáš o čem bavit, cokoliv kolem děti je jasný, jinak at nepise a zpravy hned maz, necti, ti mu taky napiš. ono ho to po čase přestane bavit…

Holky když ho zablokuje tak ten trapak bude psát dětem a bylo by to horší.. :nevim:

mrav
Vesmírná mluvilka 30001 příspěvků 05.07.19 20:50
[ @Anonymní píšeme
Byla jsem s nim 19 let :,( :,( .Je to dlouhá doba - ale hoď to za hlavu. Budeš chvíli d dětmi sama a pak se určitě někdo lepší objeví, Držím ti palce.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:52

@Stevia ano presne tak to dela… vyhrozuje jim :,(
Ja mu uz nekolikrat rekla i napsala ze s nim nemam uz nic spolecneho a vychazet s nim nechci vubec nechapu co z toho ma ze mi pise

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 20:54

@mrav dekuji jj 19 ono to prave moc hodit za hlavu nejde

Stevia
Závislačka 3748 příspěvků 05.07.19 21:06
@Anonymní píše:
@Stevia ano presne tak to dela… vyhrozuje jim :,(
Ja mu uz nekolikrat rekla i napsala ze s nim nemam uz nic spolecneho a vychazet s nim nechci vubec nechapu co z toho ma ze mi pise

Jak to mate s detma, bere si je na víkend a tak,?
Pokus jen přídi vyměnila bych bud snímky nebo blokace všech…
Co děti, jak to maji s nim?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama