Po rozvodu opět v jednom domě s ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 08:57
Po rozvodu s ex opet v jednom domě.

Ahoj holky. Nevim jestli potrebuji od vas podporit, radu…mozna za chvili pomuze jen „Chocholousek“ :lol:
Uz jsem tu v lete psala o sve zivotni situaci, porozvodovych komplikacich.
V manzelstvi jsem zila s pijanem a agresivnim gamblerem. Mel na hypoteku dum, ktery banka poslala do drazby kvuli neplaceni splatek. Ja ho od nej pred drazbou koupila (v te dobe uz jsme meli soudne zuzene SJM kvuli jeho pujckam, o kterych jsem nevedela).
Jenze po koupi domu mi to zacal vycitat a prestal mi jakkoli prispivat na domacnost. Pak jsem poznala muze, ktery mi byl oporou, prisel rozvod a ja se odstehovala bez niceho k nemu, aby mi ex treba zas neublizil a podala navrh na soud o vystehovani ex. A jeste cca pul roku jsem platila naklady na dum (hypo+ inkaso), protoze deti jsou ve stridave, tak aby nebyly bez elektriky, kdyz to neplatil. Ubehl rok a misto soudniho stani o vystehovani na me prisla zaloba od ex, ze kupni smlouva na dum je neplatna. Ted po dalsim roce v lete soud rozhodl v muj prospech. Mezitim si ex nasel pritelkyni, kterou zacal vodit do domu. Po rozsudku jsem se tedy nastehovala i s pritelem do sveho domu, aby si ji tam nenastehoval a nemusela jsem se zbavovat 2 prizivniku. Ja mam loznici, ex jsem nechala obyvak, zbytek je spolecny.
Jenze problem. Ex si zacal na me vymyslet. Nejprve, ze se mu ztratily penize z kasicky v obyvaku, pak ze jsem mu vzala cestovni pas(to nahlasil na PČR a oni mi kvuli tomu volali). Ted jsem uklizela jeho bordel z chodby, (kdyz nebyl nikdo doma, ani on)kde bylo jeho nejake harampadi ( prac. obleceni, drobne narani, sklenicky, zarovky…)a dala do dilny mezi ostatni jeho binec. No hroznej problem. Ted tvrdi, ze tam mel nejake drahe veci a nemuze je najit. A ze pujde na PČR to nahlasit jako kradez, ze to melo hodnotu pres 5000,–, ze ma na to doklady a svedky. No dela mi jen problemy a vysmiva se. Dnes prisel v noci nameteny a v 1h v noci pustil pracku. No ja mam koupelnu hned u loznice a samo me to vzbudilo.
Snad me chce dohnat k silenstvi. 2 roky po rozvodu a nemam od nej klid. Navic se proti rozsudku odvolal, takze to bude jeste asi na dlouho. To budu mit na PČR trestnich oznameni a udani, ze snad pujdu sedet. :,(
Vubec nevim, co delat, jak to tam s nim prezit. Cely dum uz jsem si uklidila, protoze to byl hotovy squat, mam tam vsechny veci. Nechci ustupovat hlupakovi, dal platit hypoteku na dum, dalsi svoje bydleni a on se tam roztahne s tou svoji. :nevim: :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jannina1
Závislačka 4110 příspěvků 02.11.18 09:10

Nebydlela bych s ním.Dům bych prodala.Proč tam vlastně bydlí také,když je dům Tvůj?

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 02.11.18 09:12

Nějak mi uniká, proč tam bydlí, když dům je tvůj? Tak ho vystěhuj …

jkra
Generální žvanilka 24862 příspěvků 02.11.18 09:12

Proc ta m bydli. prodala bych to a sla jinam. jinak se ho nezbavis.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 09:13
Zakladatelka
@jannina1 píše:
Nebydlela bych s ním.Dům bych prodala.Proč tam vlastně bydlí také,když je dům Tvůj?

Nemuzu dum prodat. Proti rozsudku, ze jsem vlastnikem domu, se odvolat. Do pravomocneho rozsudku nemuzu nic. Jen tam s nim bydlet, protoze on ma ted stejne prava jako ja.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5414 příspěvků 02.11.18 09:15

Já bych mu vyházela věci na dvůr, vyměnila zámky a může se stavět na hlavu. Pokud u tebe nemá nájemní smlouvu, dům je tvůj tak nevidím důvod proč by tam musel být. :nevim: osobně bych teda dům prodala, nedovedla bych žít někde, kde mám nějaké zlé vzpomínky.

jannina1
Závislačka 4110 příspěvků 02.11.18 09:16

Vždyť píšeš ,že soud rozhodl v Tvůj prospěch :nevim: Řešíš to s dobrým právníkem?

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 02.11.18 09:16

@statecna.oslice @jannina1 vždyť píše, že na něj podala žalobu na vystěhování, ale ono to nějaký rok trvá… Pokud on se sám nehne tak s ním nic neudělá. Ale pokud chápu, rozsudek už máš?

jannina1
Závislačka 4110 příspěvků 02.11.18 09:17

Ale pokud je dům Tvůj,tak rozhodně stejná práva nemá…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 09:18
Zakladatelka
@jannina1 píše:
Vždyť píšeš ,že soud rozhodl v Tvůj prospěch :nevim: Řešíš to s dobrým právníkem?

Ano. Okresni soud. Ale on se odvolal ke krajskemu do Prahy. Tudis je rozsudek zatim neplatny. Netusim, jak dlouho to muze jeste trvat. Pravnik rikal, ze to muze byt mesic i pul roku.

jannina1
Závislačka 4110 příspěvků 02.11.18 09:21
@Anonymní píše:
Ano. Okresni soud. Ale on se odvolal ke krajskemu do Prahy. Tudis je rozsudek zatim neplatny. Netusim, jak dlouho to muze jeste trvat. Pravnik rikal, ze to muze byt mesic i pul roku.

Jasně a mezitím se může roztahovat v Tvém domě? Co kdyby jsi ho násilně vystěhovala, že Ti brání užívání domu?
Jestli si v katastru jako vlastník, tak si může trhnout nohou..

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19263 příspěvků 02.11.18 09:23
@jannina1 píše:
Jasně a mezitím se může roztahovat v Tvém domě? Co kdyby jsi ho násilně vystěhovala, že Ti brání užívání domu?

A jak by sis to násilné vystěhování představovala? Aby to bylo legální

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 09:25
Zakladatelka
@jannina1 píše:

Nemuzu. To jsem zkousela. Poslala jsem mu dopis se lhutou, at se vystehuje a jeho pravnik mi pohrozil socialkou, protoze i on ma v peci deti. A trestnim oznamenim. :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 09:27
Zakladatelka

Ja se hlavne i bojim, abych z toho jeho udavani me na PČR, nemela zbytecny popotahovani. On si to vymysli a pry to bude v jeho prospech. Nevim tedy v jaky prospech, ale vyhrozuje tim.

jannina1
Závislačka 4110 příspěvků 02.11.18 09:29
@Anonymní píše:
Nemuzu. To jsem zkousela. Poslala jsem mu dopis se lhutou, at se vystehuje a jeho pravnik mi pohrozil socialkou, protoze i on ma v peci deti. A trestnim oznamenim. :(

A nezastrašoval Tě jenom?Protože,pokud by ztratil bydlení,děti by přešly do Tvé péče,ne?Přece to,že má děti ve střídavce ho neopravňuje bydlet v cizím domě.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >