Po rozvodu s manželem jsem se sblížila s tchánem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 01:11
Po rozvodu s manželem jsem se sblížila s tchánem

Když jsem se rozvedla s manželem, protože se choval ke mně i k dětem ošklivě a celkově byl ten náš vztah hodně špatný, nemohla jsem s dětmi a zvířaty najít bydlení a u rodičů to nešlo. Nabídl se tchán, že u něj můžeme bydlet, protože je v domě stejně sám a nechce přijít o vnoučata. Vždycky jsem ho měla moc ráda a rozuměli jsme si takže jsem souhlasila. Asi po půl roce jsem si všimla, že ten náš vztah začíná být trochu jiný. Tak nějak jsme po sobě pokukovali, on mi za celou dobu hrozně pomáhal a začali jsme si být hodně blízcí. Najednou jsem si neuměla představit večer kdy bychom si spolu nesedli na gauč, někdy se skleničkou a nepovídali si o všem možném. Jednou, teď nedávno, to ale dopadlo tak, že jsme se políbili a mně došlo, že jsem do něho zamilovaná. On, narozdíl od mého bývalého manžela, by se k nám nikdy nechoval tak jako on a vždycky mi byl oporou. Řekl mi, že mě má taky rád, ale nikam dál jsme nezacházeli, protože vůbec nevím, jestli je to rozumný a nevím jak by to fungovalo. Chodit spolu tajně a jestli ne, jak to vysvětlit dětem nebo rodině a okolí? Určitě by mě odsoudili. Jak by vyváděl ex, mohl by to třeba nějak použít proti mě? L děti mu nejde, ale chce mi za každou cenu ublížit. Myslíte že je to špatný, nebo mě chápete a myslíte, že by to mohlo nějak fungovat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Halamka
Závislačka 4031 příspěvků 18.05.19 04:55

Z dědečka tatínek, z manžela nevlastní syn a z tatínka nevlastní sourozenec. Přijde mi to moc komplikací. Ale třeba kdyby jste se odstěhovali na druhý konec republiky, kde vás nikdo nezná? A věkový rozdíl bych ještě vzala v potaz.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 18.05.19 05:16

No davej si pozor, nakonec rodic se vzdycky postavi za sve dite

aknadar
Kecalka 415 příspěvků 18.05.19 06:30

A o kolik je vám teda let? Pokud to není nic brutálního třeba 22 a 57 tak bych to zkusila…

Lioness34
Závislačka 2666 příspěvků 18.05.19 06:35

Za mě na :poblion: jako sorry ale tchána mužu mít rada ale toto?? :roll:

Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 18.05.19 06:45

A Tobe by nevadilo, kdyby se s Tebou rozesel manzel/pritel, protoze jsi…vyber si jakoukoliv negativni vlastnost…a zacal si s Tvou mamou, protoze ta je uzasna?

Byt macecha exmanzelovi je taky fajn, deti maji mit v rodinych vztazich jasno a dalsi sourozenec v podobe tatinka se vzdy hodi :?

Odstehovala bych se…kamkoliv…

aknadar
Kecalka 415 příspěvků 18.05.19 06:46

@Lioness34 ale ona je do něj zamilovaná… ty si představuješ asi svého tchána :mrgreen: tak je ti to proti srsti :mrgreen: já se svým tchánem taky neeeeee :D

fera21
Kecalka 266 příspěvků 18.05.19 06:51

Tady se někdo díval na Pojišťovnu štěstí. Jako jo Brožová je kus, s Nárožným je sranda, akorát Rákosníček Bohdalová to špatně ponese :D.

Ale teď vážně. Jestli je ti s ním dobře, seš ochotná zkousnout ty strašný urážky že strany bývalýho, zmatenost dětí nad tím, kdo je tatínek, kdo dědeček, tak to zkus. Stejně neprinutis vodu, aby tekla do kopce.

Nairol
Echt Kelišová 8859 příspěvků 18.05.19 06:56

Já myslela, že už s Péťou dávno to… Žijete.
Tchyně jste se už zbavili, nebo pořád čekáte, až bude v práci?

milami
Kecalka 132 příspěvků 18.05.19 07:28

Přečetla jsem diskuzi a zarazilo mě pár výrazů v příspěvcích:
Tchán – po rozvodu se již nejedná o tchána, mezi zakladatelkou a otcem jejího bývalého manžela není žádný příbuzenský vztah, tudíž si teoreticky mohou spolu začít.
Macecha – konstatování dělat macechu bývalému je absurdní. Bývalý manžel není malé děcko, aby mu zakladatelka dělala macechu. Nehledě na to, že zřejmě ani nemají v plánu se s jeho otcem vzít.
Nevlastní syn – totéž, viz výše.
Dědeček x tatínek – děti snad vědí, kdo je jejich tatínek a kdo dědeček, zakladatelka nemá v úmyslu dětem tvrdit, že děda je táta.

Neříkám, že toto je standardní situace. Ale život se mnohdy všelijak zamotá, zakladatelko, oba jste dospělí, svéprávní a podle toho jednejte. Že by váš případný poměr přinesl i spoustu problémů, to jistě víte.

milami
Kecalka 132 příspěvků 18.05.19 07:31
@Nairol píše:
Já myslela, že už s Péťou dávno to… Žijete.
Tchyně jste se už zbavili, nebo pořád čekáte, až bude v práci?

Jo, na diskuzi o Péťovi a Martině si taky pamatuju :D
Ale řekla bych, že ta dnešní je reálná.

Caboverde
Kecalka 444 příspěvků 18.05.19 07:36

Nemůžu si pomoct, ale mně to zní jako nějaká story z Oněnky.

mau-mau
Závislačka 3948 příspěvků 18.05.19 07:51

Tak čelem se to nevypotí, život je krátký, proč ne. Akorát zvážit ten věkový rozdíl mezi partnery. Minimálně na dočasný vztah by to šlo. Já tchána nikdy nepoznala, tak nevím, ale umím si představit sexy chlapa 55, když by mi bylo 30 :palec: Myslím, že nějaká taková storka byla i v Poště pro Tebe :mrgreen:

Tableta
Kelišová 5201 příspěvků 18.05.19 07:54

Fujky. Co je v domě, není pro mě.

stock
Echt Kelišová 8664 příspěvků 18.05.19 07:55
@Anonymní píše:
Když jsem se rozvedla s manželem, protože se choval ke mně i k dětem ošklivě a celkově byl ten náš vztah hodně špatný, nemohla jsem s dětmi a zvířaty najít bydlení a u rodičů to nešlo. Nabídl se tchán, že u něj můžeme bydlet, protože je v domě stejně sám a nechce přijít o vnoučata. Vždycky jsem ho měla moc ráda a rozuměli jsme si takže jsem souhlasila. Asi po půl roce jsem si všimla, že ten náš vztah začíná být trochu jiný. Tak nějak jsme po sobě pokukovali, on mi za celou dobu hrozně pomáhal a začali jsme si být hodně blízcí. Najednou jsem si neuměla představit večer kdy bychom si spolu nesedli na gauč, někdy se skleničkou a nepovídali si o všem možném. Jednou, teď nedávno, to ale dopadlo tak, že jsme se políbili a mně došlo, že jsem do něho zamilovaná. On, narozdíl od mého bývalého manžela, by se k nám nikdy nechoval tak jako on a vždycky mi byl oporou. Řekl mi, že mě má taky rád, ale nikam dál jsme nezacházeli, protože vůbec nevím, jestli je to rozumný a nevím jak by to fungovalo. Chodit spolu tajně a jestli ne, jak to vysvětlit dětem nebo rodině a okolí? Určitě by mě odsoudili. Jak by vyváděl ex, mohl by to třeba nějak použít proti mě? L děti mu nejde, ale chce mi za každou cenu ublížit. Myslíte že je to špatný, nebo mě chápete a myslíte, že by to mohlo nějak fungovat?

Najdi si ty diskuze, kde se přesně tohle řeší, je jich nekolik. Najdes tam i odpovedi a vyvarujes se „smršti“. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama