Po sedmi letech do nové práce

1.5.17 14:29

Po sedmi letech do nové práce

Ahoj ženy, už jsem tady psala, že jdu po víc než 7 letech do nové práce, nikdy jsem ji nedělala, nečekala jsem, že budu tak moc vystresla, uz týden moc nespim, pořád na to myslím. Jak naschvál mám nemocnou dcerku.No bude to ze začátku stres, vozit děti do skoly,skolky.Budu pracovat 8,5 hodin takze budou skoro celou dobu v druzine a to se jim taky nelibi????. Jak jste to měli vy po navratu z rodicaku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4359
1.5.17 14:37

@Minnie32 já jsem naštěstí po rodičáku měla úvazek jen na 6 hodin. Teď dělám 9 a zvládat se to dá. Naštěstí bydlíme na vsi takže starší dcera vodí mladší do školky a ze školky. Když má delší kroužek vyzvedne buď chlap nebo kamarádka. Zvládat se to dá, ale je to záhul. Já navíc každý den nebo obden vařím, protože jíme doma a o víkendech pak doháním větší úklid, prádlo. Je to hodně o organizaci času, ze začátku to bude šok, ale neboj ono si to sedne. U nás to paradoxně dost pomohlo starší dceři, že je samostatnější a víc se zapojuje. Holky chápou, že musí některé věci zvládnout samotné a pokud šlapou, že mám pak na ně víc času a energie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9836
1.5.17 14:37

@Minnie32 Na novy rezim si zvyknete. Ty i deti. Hodne stesti v nove praci :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17591
1.5.17 14:38

No jak, prece uplne stejne. Resp. stejne ne, ja se nikdy nevracela po tak dlouhe dobe, takze to pro vsechny bylo jednodussi. Podle me je sedm let doma proste moc, pak se nemuze nikdo divit, ze to nezvlada matka ani deti.
Taky jsem nesla do nove prace, ale do stare a presto jsem mela pocit, ze mi ujizdi vlak ( a nebyl to bohuzel jen pocit).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 14:54

@cecetka Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
1.5.17 15:30

Určitě to zvládneš. Školní dítě by nemohlo z družiny chodit samo? Můj osmiletý prvňák chodí odpoledne domu sám, právě proto, aby tam nemusel trčet kdoví do kdy. Navíc oni je v družině nenechají udělat ani domácí úkoly, tak aby měl čas si je v klidu udělat doma.
Já šla po osmi letech na podzim, ale jen na 6h, abychom si nejdřív zvyklí. Zítra nastupuju jinam na plný, budu vozit dítě do školky na otviracku, prvňák bude vstávat a vypravovat se sám.
Jinak chození do práce si užívám, jen to chce lépe plánovat, dřív jsem si šla obden udělat malý nákup, teď plánuju týdenní nákupy, jídelníčku s tím, že v týdnu dokoupit maximálně pečivo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 16:05

@Helileli Taky jsem chtělaa zkrácený, mohla jsem mit na 7 hodin, ale práce by bylo jako na 8 hodin. Právě, ze vozim každého jinde a skolak to má dost daleko, to bych měla ještě strach ji pustit samotnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama