Po sexu krvácení, cysta

Anonymní
23.11.20 23:41

Po sexu krvaceni,cysta prosim o radu dekujii

Ahoj holky mam takovy problem posledni dobou kdyz mam s pritelem sex tak nekdy krvacim slabe ale to pri jak kterych polohach. Bud nejsem dost vzrusena nebo ja nevim proc se objevuje krev.. Mela jsem tak cca pred pul rokem cystu na vajecniku- 2 cm (a asi porad mam nikdo dal se oto nezajima zadne kontroly nic..) a na cystu mi dala na gynde antikoncepci pry jeto hormonalni muze to byt skrz to ze treba krvacim? Na gynde to vedi ale dala mi predtim cipky ale i tak po sexu jsem krvacela. Mate prosim stimto zkusenosti? Dekuji moc za pripadne rady :) ale uz si nemuzu uzit skoro ani sex :roll: a taky je pravda ze chcem nekdy rychlovku takze bez mazleni jen ho vytahne a jedem :lol: :oops: nerikam zejeto porad ale mame male dite takze rychlovka behem dne se hodi :lol: a taky ted beru antikoncepci a vubec nemam chut na sex jen treba na tu rychlovku ale vubec me nelaka ikdyz behem dne bych chtela mega moc ale jak prijde vecer a vim ze seto blizi tak ta chut opadne jako neni to tak vzdy ale posledni tydny ano…ale zato bych chtela dalsi miminko ale skrz cystu se bojim ale az doberu antinu tak nevim co dal delat…dekuji moc za precteni az sem :) ahojkyy :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
899
24.11.20 07:57

No tak hlavně bych změnila gynekologa a našla si nějakého pečlivějšího. A stěry z čípku ti dělal naposledy kdy? Protože krvácení po sexu je jedním z příznaků rakoviny děložního čípku. Já jsem na toto cíťa, takže já už bych naklusala na kontrolu. Pravidelné krvácení po sexu určitě není normální, ať už je způsobené čímkoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat