Po sexu opět zánět, nebo alergie na latex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 07:40
Po sexu opět zánět, nebo alergie na latex?

Ahoj holky jsem skoro 3 měsíce po druhém porodu a při sexu mě tam dole pálí, že nemůžu jít ani na malou. Na gynekologii se mi moc nechce, už jsem tam byla jednou krátce po šestinedělí řešit zánět. Nyní nevím, jesti se jedná též o zánět nebo o alergii na latex(kondom). Po sexu mě tam pálí a mám to nateklé. Prosím anonym, citlivé pro mě.

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 08:02

Může to být kvůli hormonům. Já po porodu byla suchá a zlepšilo se to až tak po roce. Prý to souvisí s kojením.

Verun83
Echt Kelišová 8838 příspěvků 33 inzerátů 07.03.18 08:09

Zkus tetraborico globule.

Annabela11
Závislačka 2557 příspěvků 07.03.18 08:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem skoro 3 měsíce po druhém porodu a při sexu mě tam dole pálí, že nemůžu jít ani na malou. Na gynekologii se mi moc nechce, už jsem tam byla jednou krátce po šestinedělí řešit zánět. Nyní nevím, jesti se jedná též o zánět nebo o alergii na latex(kondom). Po sexu mě tam pálí a mám to nateklé. Prosím anonym, citlivé pro mě.

To vypadá na alergickou reakci na kondom…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 08:30

Prý se dá u gynekologa přímo zjistit zda je to fakt alergie na latex..?

krispyna
Kecalka 461 příspěvků 07.03.18 08:32

Zkusila bych reakci trochu zmírnit lubrikačním gelem obyčejným.. Jinak mám alergii na sperma i latex a takhle se to projevuje.. Pokud není samozřejmě nějaký jiný zánět, který by ale zjistili jen na gyndě.

Ruby6
Stálice 61 příspěvků 07.03.18 08:48

Zajdi si na gyndu tam to řeknou:) ale podle mě je to alergie na latex taky ji mám a je to stejné to co popisuješ:O ale zas na jednu stranu to už by se zjistilo dříve že ti kondom vadí :think:

mumisek79
Extra třída :D 12055 příspěvků 07.03.18 09:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem skoro 3 měsíce po druhém porodu a při sexu mě tam dole pálí, že nemůžu jít ani na malou. Na gynekologii se mi moc nechce, už jsem tam byla jednou krátce po šestinedělí řešit zánět. Nyní nevím, jesti se jedná též o zánět nebo o alergii na latex(kondom). Po sexu mě tam pálí a mám to nateklé. Prosím anonym, citlivé pro mě.

Alergii na latex mám a myslím že i ty. Zkus výrobky z nitrilu ale nevím zda dělají i kondomy. Je to kontaktní alergie a zabránis tomu jen že se vyhnes styku s materiálem. Zjistíš to tak že si koupíš obyčejné gumové rukavice a uvidíš co ti to provede na rukou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 11:21

Kondom jsem použila naposledy před 4.lety, po prvním porodu, pak jsem brala po kojení prášky a teď po druhém dítěti s kondomem taková bolest. Četla jsem že značka kondomů durex, dělá nějaké nové kondomy, kde není použitý latex.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >