Po sexu opět zánět, nebo alergie na latex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.03.18 07:40
Po sexu opět zánět, nebo alergie na latex?

Ahoj holky jsem skoro 3 měsíce po druhém porodu a při sexu mě tam dole pálí, že nemůžu jít ani na malou. Na gynekologii se mi moc nechce, už jsem tam byla jednou krátce po šestinedělí řešit zánět. Nyní nevím, jesti se jedná též o zánět nebo o alergii na latex(kondom). Po sexu mě tam pálí a mám to nateklé. Prosím anonym, citlivé pro mě.

Reklama

Reakce:

Anonymní  07.03.18 08:02

Může to být kvůli hormonům. Já po porodu byla suchá a zlepšilo se to až tak po roce. Prý to souvisí s kojením.

Verun83
Echt Kelišová 7885 příspěvků 33 inzerátů 07.03.18 08:09

Zkus tetraborico globule.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 07.03.18 08:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem skoro 3 měsíce po druhém porodu a při sexu mě tam dole pálí, že nemůžu jít ani na malou. Na gynekologii se mi moc nechce, už jsem tam byla jednou krátce po šestinedělí řešit zánět. Nyní nevím, jesti se jedná též o zánět nebo o alergii na latex(kondom). Po sexu mě tam pálí a mám to nateklé. Prosím anonym, citlivé pro mě.

To vypadá na alergickou reakci na kondom…

Anonymní  07.03.18 08:30

Prý se dá u gynekologa přímo zjistit zda je to fakt alergie na latex..?

krispyna
Kecalka 369 příspěvků 07.03.18 08:32

Zkusila bych reakci trochu zmírnit lubrikačním gelem obyčejným.. Jinak mám alergii na sperma i latex a takhle se to projevuje.. Pokud není samozřejmě nějaký jiný zánět, který by ale zjistili jen na gyndě.

Ruby6
Povídálka 32 příspěvků 07.03.18 08:48

Zajdi si na gyndu tam to řeknou:) ale podle mě je to alergie na latex taky ji mám a je to stejné to co popisuješ:O ale zas na jednu stranu to už by se zjistilo dříve že ti kondom vadí :think:

mumisek79
Extra třída :D 11989 příspěvků 1 inzerát 07.03.18 09:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem skoro 3 měsíce po druhém porodu a při sexu mě tam dole pálí, že nemůžu jít ani na malou. Na gynekologii se mi moc nechce, už jsem tam byla jednou krátce po šestinedělí řešit zánět. Nyní nevím, jesti se jedná též o zánět nebo o alergii na latex(kondom). Po sexu mě tam pálí a mám to nateklé. Prosím anonym, citlivé pro mě.

Alergii na latex mám a myslím že i ty. Zkus výrobky z nitrilu ale nevím zda dělají i kondomy. Je to kontaktní alergie a zabránis tomu jen že se vyhnes styku s materiálem. Zjistíš to tak že si koupíš obyčejné gumové rukavice a uvidíš co ti to provede na rukou.

Anonymní  07.03.18 11:21

Kondom jsem použila naposledy před 4.lety, po prvním porodu, pak jsem brala po kojení prášky a teď po druhém dítěti s kondomem taková bolest. Četla jsem že značka kondomů durex, dělá nějaké nové kondomy, kde není použitý latex.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama