Po sexu opět zánět, nebo alergie na latex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 07:40
Po sexu opět zánět, nebo alergie na latex?

Ahoj holky jsem skoro 3 měsíce po druhém porodu a při sexu mě tam dole pálí, že nemůžu jít ani na malou. Na gynekologii se mi moc nechce, už jsem tam byla jednou krátce po šestinedělí řešit zánět. Nyní nevím, jesti se jedná též o zánět nebo o alergii na latex(kondom). Po sexu mě tam pálí a mám to nateklé. Prosím anonym, citlivé pro mě.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 08:02

Může to být kvůli hormonům. Já po porodu byla suchá a zlepšilo se to až tak po roce. Prý to souvisí s kojením.

Verun83
Echt Kelišová 8432 příspěvků 33 inzerátů 07.03.18 08:09

Zkus tetraborico globule.

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 07.03.18 08:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem skoro 3 měsíce po druhém porodu a při sexu mě tam dole pálí, že nemůžu jít ani na malou. Na gynekologii se mi moc nechce, už jsem tam byla jednou krátce po šestinedělí řešit zánět. Nyní nevím, jesti se jedná též o zánět nebo o alergii na latex(kondom). Po sexu mě tam pálí a mám to nateklé. Prosím anonym, citlivé pro mě.

To vypadá na alergickou reakci na kondom…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 08:30

Prý se dá u gynekologa přímo zjistit zda je to fakt alergie na latex..?

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 07.03.18 08:32

Zkusila bych reakci trochu zmírnit lubrikačním gelem obyčejným.. Jinak mám alergii na sperma i latex a takhle se to projevuje.. Pokud není samozřejmě nějaký jiný zánět, který by ale zjistili jen na gyndě.

Ruby6
Povídálka 36 příspěvků 07.03.18 08:48

Zajdi si na gyndu tam to řeknou:) ale podle mě je to alergie na latex taky ji mám a je to stejné to co popisuješ:O ale zas na jednu stranu to už by se zjistilo dříve že ti kondom vadí :think:

mumisek79
Extra třída :D 12031 příspěvků 07.03.18 09:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem skoro 3 měsíce po druhém porodu a při sexu mě tam dole pálí, že nemůžu jít ani na malou. Na gynekologii se mi moc nechce, už jsem tam byla jednou krátce po šestinedělí řešit zánět. Nyní nevím, jesti se jedná též o zánět nebo o alergii na latex(kondom). Po sexu mě tam pálí a mám to nateklé. Prosím anonym, citlivé pro mě.

Alergii na latex mám a myslím že i ty. Zkus výrobky z nitrilu ale nevím zda dělají i kondomy. Je to kontaktní alergie a zabránis tomu jen že se vyhnes styku s materiálem. Zjistíš to tak že si koupíš obyčejné gumové rukavice a uvidíš co ti to provede na rukou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.18 11:21

Kondom jsem použila naposledy před 4.lety, po prvním porodu, pak jsem brala po kojení prášky a teď po druhém dítěti s kondomem taková bolest. Četla jsem že značka kondomů durex, dělá nějaké nové kondomy, kde není použitý latex.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama