Po sexu se neozval - sebevědomí na bodu mrazu

Anonymní
29.9.19 08:54

Po sexu se neozval - sebevedomi na bodu mrazu

Nevim ani jak začít. Asi pred 3 tydny jsem poznala muze, na prvni pohled se mi strasne libil a i ja jemu. Prvni tyden za mnou několikrát jen tak prijel, jen aby me videl, dalsi tyden uz to nebylo tak casto - pry je pracovně zaneprazdneny, coz opravdu je a treti tyden jsme se domluvili, ze spolu stravime prvi noc. Driv to neslo (MS mi to prekazila) :lol:.
Takze se to stalo, dvakrát, bylo to takove nervoznejsi, ale zadny pruser urcite ne. To bylo ve stredu. A on se mi od te doby vubec neozval. Co si o tom mam myslet, pritom mi porad tvrdil, ze chce, aby nam to vydrzelo, jak jsem uzasna atd. Vcera jsem to nevydrzela a napsala mu, zda se na chvilku uvidime a on, ze je doma s rymou. Tot vse. Jsem z toho celkem zklamana a dost mi to hnulo se sebevedomim. Je mi jasny, ze ryma je vymluva a kdyby chtel, tak se mi ozve sam. Probrecela jsem celou noc. Predtim mi psal same mile veci - jak jsem krasna, skvela.. a ted jen stroha odpoved mam rymu :(
Rikala jsem si, ze kdyz se mi do konce pristiho tydne neozve, tak uz se asi neozve nikdy. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

292
29.9.19 08:56

A kolik vám je let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19262

Jsou chlapi, co při rýmě „umírají“. Když bude váhat dorazit i po týdnu, tak je to jasný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087

No jo to se stává… To jak se chová víc vypovídá o něm než o tobě. Nechápu tedy proč bys měla mít problém se sebevědomím. Prostě si napadla na blbá, pokud je to co píšeš pravda a jeho rymicka jen vymyslem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 08:57

@mota mu je 40, ja jsem o neco mladsi. Vim, ze to zni jak od pubertacky

• Nahlásit
  • Citovat
2640
29.9.19 08:58

Bud je nemocny, nebo si chtel proste jen zas…t, pripadne kombinace obojiho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14070
29.9.19 08:58
@Anonymní píše:
Nevim ani jak začít. Asi pred 3 tydny jsem poznala muze, na prvni pohled se mi strasne libil a i ja jemu. Prvni tyden za mnou několikrát jen tak prijel, jen aby me videl, dalsi tyden uz to nebylo tak casto - pry je pracovně zaneprazdneny, coz opravdu je a treti tyden jsme se domluvili, ze spolu stravime prvi noc. Driv to neslo (MS mi to prekazila) :lol:.
Takze se to stalo, dvakrát, bylo to takove nervoznejsi, ale zadny pruser urcite ne. To bylo ve stredu. A on se mi od te doby vubec neozval. Co si o tom mam myslet, pritom mi porad tvrdil, ze chce, aby nam to vydrzelo, jak jsem uzasna atd. Vcera jsem to nevydrzela a napsala mu, zda se na chvilku uvidime a on, ze je doma s rymou. Tot vse. Jsem z toho celkem zklamana a dost mi to hnulo se sebevedomim. Je mi jasny, ze ryma je vymluva a kdyby chtel, tak se mi ozve sam. Probrecela jsem celou noc. Predtim mi psal same mile veci - jak jsem krasna, skvela.. a ted jen stroha odpoved mam rymu :(
Rikala jsem si, ze kdyz se mi do konce pristiho tydne neozve, tak uz se asi neozve nikdy. :,(

Tohle se stává, musí to přebolet.

Příspěvek upraven 29.09.19 v 09:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7234
29.9.19 09:00

Skoro každý chlap při rýmičce umírá :mrgreen: Tak zkus pár dní počkat a pokud se neozve, tak to nebude rýmou ale šlo mu jen o jedno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 09:00

Napsala bych mu, že se mi zdá, že se mnou nekomunikuje tolik jako dřív. Jestli je to tím, že je nachlazený anebo tím, jestli už se nechce vídat nebo ještě něčím jiným? Že už mi dávno není 18 a ocením upřímnost a jednání na férovku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.9.19 09:01

A ještě dodávám, že kdyby napsal, že už se nechce vídat, tak bych mu na to neodpověděla ani ň a už se mu neozvala ani jedinou zprávou, mailem, telefonátem, prostě vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
19262
29.9.19 09:06
@Anonymní píše:
@mota mu je 40, ja jsem o neco mladsi. Vim, ze to zni jak od pubertacky

Jé, nedělej z toho vědu. Jestli nechceš být holka na jednu noc, tak vybírej líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2699
29.9.19 09:07

Já bych z toho nedělala zatím žádné závěry. Jsou lidé, kteří s rýmou nejsou schopni fungovat. Tak počkej ještě týden a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
29.9.19 09:09

No spiš bych to viděla, že tě už vidět nechce, přece i kdyby měl rymu tak naopak piše dost často, protože nema co na praci a myšlenky by se mu pravě upinaly, jako většině mužů, na sex, ktery proběhl kor, když leží v posteli ;) takže bych spiš s ničim dalším nepočítala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14070
29.9.19 09:10
@alialiali píše:
No spiš bych to viděla, že tě už vidět nechce, přece i kdyby měl rymu tak naopak piše dost často, protože nema co na praci a myšlenky by se mu pravě upinaly, jako většině mužů, na sex, ktery proběhl kor, když leží v posteli ;) takže bych spiš s ničim dalším nepočítala

Vidím to stejně. A pustit ho z hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34722
29.9.19 09:13

A nemá třeba rodinu? :think: :nevim: Na první schůzce bych určitě s nikým nespal, byť by to byl anděl převtělený ve štíhlou modrookou blondýnku. :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama