Po sexu se neozval - sebevědomí na bodu mrazu

Napsat příspěvek
Anonymní
29.9.19 09:13
@alialiali píše:
No spiš bych to viděla, že tě už vidět nechce, přece i kdyby měl rymu tak naopak piše dost často, protože nema co na praci a myšlenky by se mu pravě upinaly, jako většině mužů, na sex, ktery proběhl kor, když leží v posteli ;) takže bych spiš s ničim dalším nepočítala

To si prave rikam taky. Pritom mi rikal: ja se ti urcite ozvu, to bych byl blazen, kdybych se ti neozval :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.9.19 09:15
@mrav píše:
A nemá třeba rodinu? :think: :nevim: Na první schůzce bych určitě s nikým nespal, byť by to byl anděl převtělený ve štíhlou modrookou blondýnku. :mrgreen: :mavam:

To nebyla prvni schuzka, videli jsme se nekolikrat

• Nahlásit
  • Citovat
2354
29.9.19 09:15

Už bych to nechala být. Zájem nejspíš nemá, vidím to dost podobně jako @alialiali . Nevím teda ale, proč bys měla mít z toho problém se sebevědomím. To jestli on chce něco rozvíjet dál, přece vůbec o Tobě nevypovídá. Stane se prostě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14388
29.9.19 09:16
@Anonymní píše:
To si prave rikam taky. Pritom mi rikal: ja se ti urcite ozvu, to bych byl blazen, kdybych se ti neozval :(

Proč vůbec tuto větu říkal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19601
29.9.19 09:17
@Anonymní píše:
To si prave rikam taky. Pritom mi rikal: ja se ti urcite ozvu, to bych byl blazen, kdybych se ti neozval :(

Tak možná ty kecy kolem tě měly varovat. Já jsem od chlapa nikdy nic podobného neslyšela. Nesliboval. Prostě napsal. Nemusela jsem škemrat, aby napsal SMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
29.9.19 09:18
@Klopotkova píše:

tjn. už toto je nějaké podezřelé :nevim:
kde jsi ho, zakladatelko, vlastně potkala?? zná ho někdo, z tvých známých, co je zač?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6894
29.9.19 09:19

Hele, nevnucuj se, pusť ho z hlavy, chtěl si zašukat a dál nic. Nemá o tebe zájem. Takže se neponižuj nějakým dalším psaním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 09:19
@lamicina píše:
Už bych to nechala být. Zájem nejspíš nemá, vidím to dost podobně jako @alialiali . Nevím teda ale, proč bys měla mít z toho problém se sebevědomím. To jestli on chce něco rozvíjet dál, přece vůbec o Tobě nevypovídá. Stane se prostě.

Protoze si rikam, ze se mu to se mnou asi nelibilo nebo nevim. Pritom byl dost brzy, pry se to nedalo vydrzet dyl. A podruhe to trvalo take jen par minut a nemyslim si, ze proto, aby to mel uz za sebou. Ale tim, ze se neozval si rikam, ze jsem ho tedy asi odpuzovala :,(

• Nahlásit
  • Citovat
57999
29.9.19 09:20
@Klopotkova píše:

Presne to same me napadlo taky.
Jinak dle me se neozve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2354
29.9.19 09:21
@Anonymní píše:
Protoze si rikam, ze se mu to se mnou asi nelibilo nebo nevim. Pritom byl dost brzy, pry se to nedalo vydrzet dyl. A podruhe to trvalo take jen par minut a nemyslim si, ze proto, aby to mel uz za sebou. Ale tim, ze se neozval si rikam, ze jsem ho tedy asi odpuzovala :,(

Blbost :lol:, tyhle myšlenky teda vypusť z hlavy úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6894
29.9.19 09:22
@Anonymní píše:
Protoze si rikam, ze se mu to se mnou asi nelibilo nebo nevim. Pritom byl dost brzy, pry se to nedalo vydrzet dyl. A podruhe to trvalo take jen par minut a nemyslim si, ze proto, aby to mel uz za sebou. Ale tim, ze se neozval si rikam, ze jsem ho tedy asi odpuzovala :,(

no a co s takovým, co vydrží sotva pár minut, pusť to z hlavy a netrap se tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Klopotkova píše:

Protoze jsem mu nadhodila, ze se moc tesim, az se ozve.

• Nahlásit
  • Citovat
2648
@Anonymní píše:

Prestan se uzirat. Borec si chtel smocit, tys byla pristupna, co chtel, dostal. Priste vazne nechod do postele po par schuzkach, evidentne na to nemas naturu. To je cele.

A stale je tu moznost, ze je vazne nemocny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 09:24

@lamicina proc blobost. Preci kdyby se mu to libilo, tak hned ten den zhavi drat. Coz jsem teda cekala, ze se mi ozve jeste v tu stredu

• Nahlásit
  • Citovat
35637
29.9.19 09:24
@Anonymní píše:
To nebyla prvni schuzka, videli jsme se nekolikrat

Já jsem měl se svou první holkou první sex po měsíci, se svou manželkou dokonce až po třech… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama