Po sexu se neozval - sebevědomí na bodu mrazu

Napsat příspěvek
35883
29.9.19 09:51
@Venetia píše:
no a? A co to podle tebe znamená?

Konstatování. Přečti si diskusi v kontextu. 8) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
29.9.19 09:53
@Prof. Farnsworth píše:
Hele, je úplně jedno, jestli je sex na prvním rande nebo za tři měsíce. Vždy je to o tom, zda si ti dva sedí a chtějí být spolu. A to platí i ze strany žen - je běžné, že žena po prvním sexu zjistí, že ji ten muž tak nebere a ukončí to. Prostě i ten sex je důležitý a dokud neproběhl, těžko hodnotit, zda ten druhý vyhovuje pro vztah.

souhlas bez výhrad :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6099
29.9.19 09:59
@Anonymní píše:
Take me to napadlo, ze je mu to blbe, ze dlouho nevydrzel. Ale ja to beru normalne, bylo to poprve a vse se da natrenovat. Proto jsem mu vcera napsala, jestli se uvidime vecer na chvilku. Tim jsem mu chtela dat najevo, ze mam zajem se poznavat dal. Ovsem jeho stroha odpoved - jsem doma s rymou asi fakt vypovida o tom, ze zajem nema :( zacinamasi procitat, jen tomu proste nerozumim

Jeho nekomunikace o něm hodně vypovídá, ať je důvod jakýkoliv. Zkrátka jak je problém, on se mu neumí postavit, ať už jde o to, že se stydí za blbý sex, nebo že tě neumí na rovinu odmítnout. Pokud se tím trápíš, napsala bych mu, ať se vyjádří, zda se nadále chce vídat, že vám není 15. A pokud ne, smutná nebuď, tohle není chlap pro život

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13826
29.9.19 10:00

Kašli na něj, je to srá. č. Smazala bych jeho číslo a přestal by pro mě existovat, kecy jak umírá při rýmě ať si nechá pro jinou. Zamrzí to, zabolí to, ale buď ráda, že si s takovým nepromrhala víc tvého drahocenného času. A víš co pomáhalo vždycky mě? Udělala jsem něco pro sebe, aby se mi to sebevědomí trochu vzkřísilo - kadeřník, cvičení, nový šaty,… A hřálo mě, jak mi to bude slušet, až ho někde potkám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 10:00

Nejspíš toho má rozjetýho víc. Můj chlap taky měl, nebyla jsem na začátku jediná :oops: ale nedala jsem se.. ne, kecám, prostě jsem mu zbyla, každá mu utekla :lol: :lol: nelituju, jsme spolu už pár let, máme děti a je to ten nejlepší chlap i táta :mrgreen: tamty nevědí o co přišly :lol: :mrgreen:

Takže pokud si myslíš že ti za to fakt stojí, tak se nedej a prostě se mu občas ozvi, zeptej se jak se má, jestli nemá čas atd.. :nevim: jste dospělý. Až mu dojdou výmluvy, poznáš to a uteces sama :mrgreen: taky se mi na začátku dvakrát vymluvil.. jednou že stěhoval kamaráda (hahaha) a jednou byl unavenej (hahaha) no řekla jsem ještě jednou a končím, naštěstí už to potřetí vyšlo a pak už si to nikdy nedovolil a jezdil za mnou i unavenej, i nemocnej, i když trakaře padaly :mrgreen:

Taky mu tenkrát bylo skoro 40 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
13826
29.9.19 10:01
@Lalelale píše:
Jeho nekomunikace o něm hodně vypovídá, ať je důvod jakýkoliv. Zkrátka jak je problém, on se mu neumí postavit, ať už jde o to, že se stydí za blbý sex, nebo že tě neumí na rovinu odmítnout. Pokud se tím trápíš, napsala bych mu, ať se vyjádří, zda se nadále chce vídat, že vám není 15. A pokud ne, smutná nebuď, tohle není chlap pro život

Já už bych se mu tedy sama neozvala a už vůbec bych po takovém divadýlku neměla zájem se s ním dál vídat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6099
29.9.19 10:01
@Anonymní píše:
Protoze si rikam, ze se mu to se mnou asi nelibilo nebo nevim. Pritom byl dost brzy, pry se to nedalo vydrzet dyl. A podruhe to trvalo take jen par minut a nemyslim si, ze proto, aby to mel uz za sebou. Ale tim, ze se neozval si rikam, ze jsem ho tedy asi odpuzovala :,(

Kdybys ho odpuzovala, spal by s tebou možná jednou a víckrát by se neozval. Navíc, zdá se, že v sexu má problém spíš on než ty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9164
29.9.19 10:19
@Anonymní píše:
Nevim ani jak začít. Asi pred 3 tydny jsem poznala muze, na prvni pohled se mi strasne libil a i ja jemu. Prvni tyden za mnou několikrát jen tak prijel, jen aby me videl, dalsi tyden uz to nebylo tak casto - pry je pracovně zaneprazdneny, coz opravdu je a treti tyden jsme se domluvili, ze spolu stravime prvi noc. Driv to neslo (MS mi to prekazila) :lol:.
Takze se to stalo, dvakrát, bylo to takove nervoznejsi, ale zadny pruser urcite ne. To bylo ve stredu. A on se mi od te doby vubec neozval. Co si o tom mam myslet, pritom mi porad tvrdil, ze chce, aby nam to vydrzelo, jak jsem uzasna atd. Vcera jsem to nevydrzela a napsala mu, zda se na chvilku uvidime a on, ze je doma s rymou. Tot vse. Jsem z toho celkem zklamana a dost mi to hnulo se sebevedomim. Je mi jasny, ze ryma je vymluva a kdyby chtel, tak se mi ozve sam. Probrecela jsem celou noc. Predtim mi psal same mile veci - jak jsem krasna, skvela.. a ted jen stroha odpoved mam rymu :(
Rikala jsem si, ze kdyz se mi do konce pristiho tydne neozve, tak uz se asi neozve nikdy. :,(

Uz mu nepis. Krok jsi udelala. Kdyby mel z tebe hlavu v oblacich, psal by ti porad i pri ryme. Zamrzi to, ale bohuzel i toto se stava :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14537
29.9.19 10:27
@terien píše:
Já už bych se mu tedy sama neozvala a už vůbec bych po takovém divadýlku neměla zájem se s ním dál vídat

Ji to trápí, každý není tak sebevědomý, na jejím místě bych mu napsala poslední SMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13826
29.9.19 10:29
@Klopotkova píše:
Ji to trápí, každý není tak sebevědomý, na jejím místě bych mu napsala poslední SMS.

Vždyť už mu napsala a dostala další smeč. To sebevědomí moc nezvedne, když se mu bude vtirat a on ji vždycky odpálkuje. Kdyby jí chtěl, tak by s ní byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 10:30

Hlavně se teď uklidni a už mu nepiš. Zkus vyčkat pár dní, kdyby se ti neozval třeba do pátku, tak se mu můžeš připomenout a zeptat se, jestli už se uzdravil. Ale být v pohodě a žádné výčitky, i když tě to teď asi bolí. Někteří chlapi to tak mají, že ženskou uhánějí, ozývají se jí každý den a když už ji mají v hrsti, tak zvolní. Někteří se i po prvním sexu neozvou hned, nechávají holku třeba pár dní „vydusit“, zkus si o tom něco najít na netu a přečíst. A když to nedopadne, netrap se, je to zkušenost a jestli to bylo fajn, třeba i pěkná vzpomínka, je to život, příště to třeba vyjde. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
4822
29.9.19 11:04
@Anonymní píše:
Nevim ani jak začít. Asi pred 3 tydny jsem poznala muze, na prvni pohled se mi strasne libil a i ja jemu. Prvni tyden za mnou několikrát jen tak prijel, jen aby me videl, dalsi tyden uz to nebylo tak casto - pry je pracovně zaneprazdneny, coz opravdu je a treti tyden jsme se domluvili, ze spolu stravime prvi noc. Driv to neslo (MS mi to prekazila) :lol:.
Takze se to stalo, dvakrát, bylo to takove nervoznejsi, ale zadny pruser urcite ne. To bylo ve stredu. A on se mi od te doby vubec neozval. Co si o tom mam myslet, pritom mi porad tvrdil, ze chce, aby nam to vydrzelo, jak jsem uzasna atd. Vcera jsem to nevydrzela a napsala mu, zda se na chvilku uvidime a on, ze je doma s rymou. Tot vse. Jsem z toho celkem zklamana a dost mi to hnulo se sebevedomim. Je mi jasny, ze ryma je vymluva a kdyby chtel, tak se mi ozve sam. Probrecela jsem celou noc. Predtim mi psal same mile veci - jak jsem krasna, skvela.. a ted jen stroha odpoved mam rymu :(
Rikala jsem si, ze kdyz se mi do konce pristiho tydne neozve, tak uz se asi neozve nikdy. :,(

Obavam se ze ten chlap o tebe zajem nema :nevim: Nevolej mu nepis mu…On nema rodinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3018
29.9.19 11:21
@Anonymní píše:
@mota mu je 40, ja jsem o neco mladsi. Vim, ze to zni jak od pubertacky

Buď bych ho už nekontaktovala, nebo bych mu napsala, že tě to mrzí, že má rýmu, že jsi mu to chtěla říct osobně, ale že bys to s ním chtěla ukončit už na začátku, protože by vám to neklapalo v sexu… Podle me ho to minimalne aspon trochu urazí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3018
29.9.19 11:22

Jinak samozrejme dle meho nazoru te jen vyuzil na sex..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 11:27
@Annabela11 píše:
Obavam se ze ten chlap o tebe zajem nema :nevim: Nevolej mu nepis mu…On nema rodinu?

Ma dospeleho syna z predchoziho vztahu, je rozvedenej. Kdyz jsme se poznali, tak mi furt vypisoval, jak na me mysli atd, ze je mu smutno, ze se na me tesi… nerozumim tomu, co se stalo. Ale zas chapu, ze moc casu nema, ma vetsi firmu a pry ma hodne starosti. Ale rikam si, ze to prece neni duvod, proc se odmlcet, kdyby mel aspon trochu zajem. Asi ho nema :( v tom pripade ale nechapu, proc se mnou spal.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama