Po sexu vylezla pochva

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 12:36

Po sexu vylezla pochva

Ahoj, jsem 2mesice po porodu, měla jsem velké vnitřní šití i nástřih hráze, na kontrole po 6tinedeli vse Ok.
Měli jsme s přítelem 2× sex od konce sestinedeli. No a včera po sexu mě začal svědit jakoby bok pochvy (moc se omlouvám) a všimla jsem si, že mi mezi pysky trčí pochva ven, no a je tam jakoby měkká velká boule vroubkovaná, která mi trčí ven, od včera špiním krev a bolí mě dost bodbřišek. Dr ma dovolenou, prosim, nema někdo zkušenosti :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23504
21.11.21 12:41

Klid, to není pochva, ale houbovitá tkáň na okraji pochvy. Po porodu je víc vidět. Chce to čas a ideálně posilování pánevního dna a svalů kolem vagíny. Pro jistotu si zajeď do nemocnice na pohotovost ať tě zkouknou, ale nejspíš to bude v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1363
21.11.21 13:08

To bych teda radši za tím doktorem šla… Úplně nemožné to není. Našemu křečkovi (křečici) vyhřezla pochva (taky pár týdnů po porodu) - ale teda komplet a vypadalo to blbě, ale veterinář to narval zas zpátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4370
21.11.21 14:24
@listento píše:
To bych teda radši za tím doktorem šla… Úplně nemožné to není. Našemu křečkovi (křečici) vyhřezla pochva (taky pár týdnů po porodu) - ale teda komplet a vypadalo to blbě, ale veterinář to narval zas zpátky.

Promiň, ale chytila jsem záchvat smíchu při představě, jak někdo něco ženské rve zase zpět, pak poplácá ve smyslu dobrý a může domů :lol: :lol:

Myslím, že u zakladatelky je prostě rozšířený vchod a pak jde vidět více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3746
21.11.21 15:45
@listento píše:

Tak jsem si teď smíchy poprskala telefon :lol:
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3746
21.11.21 15:46
@Altavista píše:
Promiň, ale chytila jsem záchvat smíchu při představě, jak někdo něco ženské rve zase zpět, pak poplácá ve smyslu dobrý a může domů :lol: :lol:Myslím, že u zakladatelky je prostě rozšířený vchod a pak jde vidět více.

Mně i slza ukápla :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3746
21.11.21 15:48

Zakladatelko věřím, že se to časem dá zase do pořádku, ale jestli tě to bolí, tak bych raději zašla k lékaři :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
172
21.11.21 18:47

Ahoj zakladatelko,
tipuji, že jde o prolaps, možná cystokélu:
https://porodnitrauma.cz/prolaps/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek