Po smrti dědečka se dějí divné věci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 08:55
Po smrti dědečka se dějí divné věci

Ahoj v pondělí v 11:38 mi zemřel dědeček, všichni to hrozně těžce neseme, ale od včera se začli dít zvláštní věci. Před 12 hodinou odpoledne se nám vypla sama tv až tak že jsem ji musela vytáhnout ze zásuvky a zapojit aby šla zapnout, hned jsem zkoušela vypínače jeslí nevypadl proud, vypínače fungovali. Tak dobrý objedváme dál.
Na zdi máme v rámečcích fotky děti kde je malá ještě jako miminko a starší jí objímá, fotka z rámečku spadla, pod další fotku a v rámečku bylo prázdné okýnko. Tak jsem ji narovnala, říkám si prostě spadla. Včera si volám s mamkou ( dcerou dědečka jejím tatínkem) a říká mi, včera jsem byla krmit morčátko, a pixla s kremenim pro morče byla zavřená v kleci s morčetem. Říkám a nezapomněla jsi ji tam, že ne že ještě dosypala pytlík se zrním a nesla to tam. Pak že šli spát a v koupelně rána, šla se tam podívat a spadla zaclonka z okna. Je možné že by o sobě dával děda nějak vědět? Nikdy jsem se s tím nesetkala, ale mamky kamarádce umřela tetička co s nimi bydlela a říkala že 6 neděl po smrti její tety bylo šílenství. Po každé když šli pozamykat domeček kde bydlela zavřeli okna dveře. Když tam ob den šli okna a dveře dokořán ( já tomu nevěřila) ale teď co umřel děda se začínají dít divné věci.. máte k tomu někdo nějaký vysvětlení? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Demi
Závislačka 4185 příspěvků 30.11.18 09:02

Na to žádné vysvětlení není. Ale neumím si představit, že by duch mohl hodit morčeti do klece krabičku s krmením a ještě zavřít klec :nevim:

Daja254
Kecalka 182 příspěvků 30.11.18 09:05

Také mi to nejde do hlavy. Ale prostě to tak je, nic si nevymýšlím.. :mavam:

Uiii
Stálice 51 příspěvků 30.11.18 09:10

To bude dedeček, otázkou ale je, co chce a proč o sobě dává vědět. Nejdřív se zamyslete, zda neměl před smrtí něco, co nestihl dodělat. Duše se tu drží většinou proto, že tu mají něco nevyřešno. Nezapomněl se s někým rozloučit? Nezapomněl Vám něco říct? Měl nějaké přání třeba ohledně pohřbu? Pokud by se tohle vyřešilo, nejspíš by byl klidný a odešel.

Některé duše nejsou smířené se svým odchodem třeba kvůli majetku. Lpí na něm a nechtějí se ho vzdát.

A pak jsou duše, které jednoduše neví, co se stalo a nechápou, že do tohoto světa už nepatří. Jsou v šoku a vystrašení a chtějí nějak pomoct, a tak o sobě dávají vědět všemi možnými způsoby.

Promysli, co jsem ti napsala, hlavně tu první část. ;)

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 30.11.18 09:16

Hele možný to je, mě když umřela babička tak další den se mi samo od sebe o půlnoci pustilo stereo, všichni už spali takže to byl trochu šok a pak když jsme vařili oběd tak se začla sama od sebe pohybovat naběračka v hrnci s polívkou, stáli jsme v kuchyni 3 lidi a všichni to viděli takže sem měla jistotu že mi nehrabe. Ono bude něco mezi nebem a zemí a možná se dědeček prostě jenom přišel rozloučit.

Daja254
Kecalka 182 příspěvků 30.11.18 09:18

@Uiii babička nám říkala že v pondělí ráno stihl všechno zazimovat, stihl i opravit WC že jim protékal záchod. Před obědem se mu udělalo špatně a bylo to.
Já jsem se s ním viděla naposledy v říjnu, pořád jsme se za nimi chystali ale když dcery byli nemocné, nebo nějaká práce na bytě která nesla odložit tak to prostě časově nevycházelo
Děda byl úplně v pohodě ( alespoň nám se zdál v pořádku) v 67 letech nebral jediný prášek na bolest, jen si mazal mastičky aby ho neboleli klouby.
Podle pitvy bylo řečeno že se jedná o plicní embolii.. jinak mamka se ségrou mají snad všechno majetkově vyřešené, protože mamky ségra bydlí v baráku kde bydlí babička teď už bez dědy, a byli tam celkem problémy mezi nimi
Oni jsou celkem hluční, a to babičce vadilo, děda byl celkem klidné povahy. Byl to velký kutil, všechno si udělal sám, se vším si poradil..

Takže ano, nestihli jsme se s dědou rozloučit. Prostě nám umřel ze dne na den a to jsme si s sním v neděli psali přes internet, a byl úplně v pořádku.

Daja254
Kecalka 182 příspěvků 30.11.18 09:19

@Kriss Tina A jak dlouho to trvalo?

Uiii
Stálice 51 příspěvků 30.11.18 09:20
@Kriss Tina píše:
Hele možný to je, mě když umřela babička tak další den se mi samo od sebe o půlnoci pustilo stereo, všichni už spali takže to byl trochu šok a pak když jsme vařili oběd tak se začla sama od sebe pohybovat naběračka v hrnci s polívkou, stáli jsme v kuchyni 3 lidi a všichni to viděli takže sem měla jistotu že mi nehrabe. Ono bude něco mezi nebem a zemí a možná se dědeček prostě jenom přišel rozloučit.

Rozloučit to spíše ne. Duše zemřelých se obvykle chodí rozloučit do snu, nechtějí vylekat své blízké a navíc ve snu s nimi mohou dobře komunikovat a naposledy se sblížit. Když ale takhle na sebe upozorňují většinou s něčím nejsou spokojené nebo jsou jen zmatené. Určitě to neberte jako urážku, prosím. Většinou to není chyba nikoho z pozůstalých, jen duše mívají pocit, že by něco chtěly ale nikdo jim nerozumí. Jsou „Na pomezí“ a netuší třeba proč. Občas hledají převozníka, který by je odvedl a snaží se dát o sobě vědět, že tu ještě jsou :andel:

freeport
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 30.11.18 09:22

@Uiii a jak tohle všechno víš? Nemyslím svou otázku zle, jen mě zajímá, jak někdo může vědět, že duše např. jsou v šoku a vystrašené.

Uiii
Stálice 51 příspěvků 30.11.18 09:24

@Daja254
Zkuste si večer sama sednout a zavřít oči. Myslet na dědečka, hodně intenzivně a pak mu říci, co cítíte. Třeba, že Vás mrzí, že jste ho nenavštívili, ale že na něj stále myslíte a vždy ho budete mít ráda a nikdy na něj nezapomenete. Také mu řekněte, ať se nebojí, že vše bude dobré a rozlučte se s ním. Klidně mu můžete říct i mnohem víc. Třeba jak se mají holčičky, jak jim to jde ve škole a že ho taky moc pozdravují. Udělejte si z toho takový rozhovor a na konci se s ním s klidem a láskou rozlučte :hug: Odchod bude mít mnohem jednodušší a časem odejde na správné místo.

Uiii
Stálice 51 příspěvků 30.11.18 09:28
@freeport píše:
@Uiii a jak tohle všechno víš? Nemyslím svou otázku zle, jen mě zajímá, jak někdo může vědět, že duše např. jsou v šoku a vystrašené.

V tomhle konkrétním případě samozřejmě nevím, jak na tom duše je, jen dávám příklady, co se s takovou duší může stát, když odejde a třeba to úplně nečeká a není na to připravená. Dost tuhle problematiku sleduji, čtu, vzdělávám se. Občas něco sama vycítím, když se kolem mne nějaká mihne. Začala jsem se o to zajímat kvůli zážitkům z dětství a tak nějak jsem zjistila, že mě to baví a svým způsobem naplňuje, tak prohlubuji svoje znalosti. :kytka:

Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 30.11.18 09:28

Vždyť to vse jsou úplně bezne věci, které se občas dějí. Jen si to spojuješ s úmrtím dědy

Daja254
Kecalka 182 příspěvků 30.11.18 09:40

@Uiii děkuji za rady skusim to :(
Bylo to takové všechno najednou…

Uiii
Stálice 51 příspěvků 30.11.18 09:42
@Daja254 píše:
@Uiii děkuji za rady skusim to :(
Bylo to takové všechno najednou…

Není zač, určitě to vyzkoušejte. :) Hodně štěstí a klid Vašemu dědečkovi :hug:

Demi
Závislačka 4185 příspěvků 30.11.18 09:45
@Tichošlápek píše:
Vždyť to vse jsou úplně bezne věci, které se občas dějí. Jen si to spojuješ s úmrtím dědy

Také si myslím to samé.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >