Po stimulaci žádné vajíčko k oplodnění

Napsat příspěvek
3597
23.11.15 16:03

@handa30 my měli z 91% že má manžel protilátky sám proti svým spermiím a otěhotněli jsme 2× přirozeně… přijde mi, že někdy píšou vážně blbosti.

@myška000 dle mýho máš už jen 1 pokus, kvůli tom, že jsi při druhém zaváděla 2, kdybys zavedla jedno, tak bys měla pokusy dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
890
23.11.15 19:38

Holky, ještě se chci zeptat, bolely Vás po stimulaci prsa? Je to týden kdy jsem si píchla poslední injekci a nemůžu se jich skoro dotknout :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
24.11.15 12:46

@handa30 Bolely úplně šíleně… Docela se i zvětšily (mám malé :-)) a taky břicho, váhový přírustek 1,5 kg…Postupně, když jsem vysazovala i zbytek léku (utrogestan, estrimax)se vše zase vrátilo do normálu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.15 12:01

Ahoj holky jsem tu nováček. Chodim do CARU k A polinaři a tam mi před 14-ti dny primář řekl že nemá smysl stimulovat že mam předčasné ovariální selhání. Jsem z toho hotová. Tak jsem si měla rozmyslet jestli chci ještě stimulovat, ale on mi dal jasně najevo že to nemá smysl. Napsal mi zprávu a že si mám jít do soukromého centra na darování vajíček. Abych nezapoměla mělo to být druhé IVF. Jenže já už měla léky na stimulaci. Nechci se vzdát, ale zároven nemám na to dost finančních prostředku abych zkoušela do nekonečna. Dopadlo to tak že na jednu stimulaci ještě pujdu budu mit dlouhy protokol uvidím jak to dopadne.Chci se zeptat jestli máte nekdo zkušenost s nějakým centrem na darovaný vajíčka. Při prvním IVF jsem měla jen 2 vajíčka a prazdný. Doufám že se to jednou povede mít vlastní, neztrácím naději. Ale taky moc už nevěřím že se to povede tak proto bych chtěla poradit s tím centrem. Dík holky za jakoukoliv odpověd :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
60
11.12.15 13:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem tu nováček. Chodim do CARU k A polinaři a tam mi před 14-ti dny primář řekl že nemá smysl stimulovat že mam předčasné ovariální selhání. Jsem z toho hotová. Tak jsem si měla rozmyslet jestli chci ještě stimulovat, ale on mi dal jasně najevo že to nemá smysl. Napsal mi zprávu a že si mám jít do soukromého centra na darování vajíček. Abych nezapoměla mělo to být druhé IVF. Jenže já už měla léky na stimulaci. Nechci se vzdát, ale zároven nemám na to dost finančních prostředku abych zkoušela do nekonečna. Dopadlo to tak že na jednu stimulaci ještě pujdu budu mit dlouhy protokol uvidím jak to dopadne.Chci se zeptat jestli máte nekdo zkušenost s nějakým centrem na darovaný vajíčka. Při prvním IVF jsem měla jen 2 vajíčka a prazdný. Doufám že se to jednou povede mít vlastní, neztrácím naději. Ale taky moc už nevěřím že se to povede tak proto bych chtěla poradit s tím centrem. Dík holky za jakoukoliv odpověd :mavam:

Ahojky, jaké je tvé AMH? Koukni na diskuzi " nízké AMH" je tam spousta holek, kterým něco podobného řekli a přesto se zadařilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.15 13:54

Ahoj AMH nevím ale FSH 13,2.Když bych to chtěla zjistit stojí to něco?

• Nahlásit
  • Citovat
60
11.12.15 15:43
@Anonymní píše:
Ahoj AMH nevím ale FSH 13,2.Když bych to chtěla zjistit stojí to něco?

Ano, mám pocit, že kolem 700 Kč. V CARU ti ho nedělali?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.15 17:09

Mám pocit že ne, ale zeptám se. Nemám moc dobrý pocit z toho caru.

• Nahlásit
  • Citovat
2607
11.12.15 17:42

Tak nevím, zda si to pamatuju dobře, ale AMH i FSH se dělá v rámci hormonálního profilu ne? jsem přesvědčená, že jsem to měla udělané při tom…a že oba výsledky byly v pořádku (pokud to značí něco jakozásobu vajíček, tak to bude ono-kdyžtak mě opravte)
já teda neřešila IVF, ale opakující se potraty.jsem zdravá, jen stará :mrgreen:,takže mi bylo vysvětleno, že procento geneticky chybných vajíček a geneticky chybných spermií věkem roste (a hodně),musí se potkat dva zdravé kusy -trvalo to tři roky-mám holčičku
jo a za ty testy jsem teda nic neplatila (Helios Brno)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.15 19:34

Krokodýlek o Brnu jsem slyšela samou chválu ale je to pro mě daleko ale chtěl bych tam moc jít.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.12.15 19:35
:nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.12.15 19:36
:nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
222
12.12.15 19:51
@krokodylek Píšeš, že AHM se dělá v rámci hormonálního profilu. Myslím, že asi ne - nebo ne u každého centra… Mi dělali jen FSH, LH (hodnoty ukázkové)…ale AHM ne. Budu si o něj říkat, klidně i zaplatím.
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem tu nováček. Chodim do CARU k A polinaři a tam mi před 14-ti dny primář řekl že nemá smysl stimulovat že mam předčasné ovariální selhání. Jsem z toho hotová. Tak jsem si měla rozmyslet jestli chci ještě stimulovat, ale on mi dal jasně najevo že to nemá smysl. Napsal mi zprávu a že si mám jít do soukromého centra na darování vajíček. Abych nezapoměla mělo to být druhé IVF. Jenže já už měla léky na stimulaci. Nechci se vzdát, ale zároven nemám na to dost finančních prostředku abych zkoušela do nekonečna. Dopadlo to tak že na jednu stimulaci ještě pujdu budu mit dlouhy protokol uvidím jak to dopadne.Chci se zeptat jestli máte nekdo zkušenost s nějakým centrem na darovaný vajíčka. Při prvním IVF jsem měla jen 2 vajíčka a prazdný. Doufám že se to jednou povede mít vlastní, neztrácím naději. Ale taky moc už nevěřím že se to povede tak proto bych chtěla poradit s tím centrem. Dík holky za jakoukoliv odpověd :mavam:

Nezoufej, snad se zadaří… Já měla nyní při dlouhém protokolu 2 vajíčka, ale neoplodnilo se žádné… Dr. vůbec zatím neuvažuje o dárcovském vajíčku…Přímo řekl, oni tam jsou, musíme vymyslet jak na ně… Jestli nemáš dobrý pocit z CARU, tak se jdi poradit jinde…
Jo nevím jestli to zabere, ale na tvorbu vajíček jsem si koupila mateří kašičku a pyl Perga… Někde tady byla diskuze, a byly dobré ohlasy… že se i AHM zvedlo…a holky otěhotněly… Tak uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.15 20:25

Diky diky ale myslím si ze záleží i na fsh a to ja mam vysoký a to některý cary nechtějí dělat no zkusím to za to nic nedam.papa a tobě uz se zadařilo. Jenze me doktor řekl ze mam ovariální selhání. Jenže ja to nevzdám holky mějte sílu a hlvne pohodu.papa

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.15 20:27

Krokodylek a do jakyho varů chodíš?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama