Po stimulaci žádné vajíčko k oplodnění

Napsat příspěvek
23.1.20 09:24

@kaiserin já vím že hodnota nízká jsem stoho celá špatná nadáváme si v caru řekla paní doktorka možnosti na stimulovat vaječníky a ještě možnosti nadstandardní služby vím že nejsou hrazeny ale pokud byla šance tak si to připlatim nebo dárkyně vajíček a do toho nechci to je moc drahé říkala že mám velmi malou šanci ale ne nulovou že se uvidí jak budu reagovat na stimulaci vajíček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3215
23.1.20 09:32

@Andílek strážný zkus se zeptat tady https://www.emimino.cz/…e-amh-88869/ tam to hodne řeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 10:22

@Andílek strážný Já mám taky 36. A to AMH 0,06. Pokud máš 0,08 tak to úplně beznadějné není, to mi taky říkali doktoři. A vidíš, jak jsem dopadla. A připláceli jsme si taky úplně všechno, ISCI, MACS, genetiku, i to lepidlo na embrya, prodlouženou kultivaci, prostě vše co šlo, s penězi problém nemáme. Rok jsme to zkoušeli tedy ode mně, utratili jsme přes sto tisíc (minimálky a nativy totiž pojišťovna neplatí), a teď stejně máme dárkyni, od které jsme měli 9 krásných blastocyt v perfektní kvalitě. A ta dárkyně nás vyšla s pojišťovnou na nějakých 50 tisíc.
Ale být tebou, tak to určitě nějaký čas zkouším ze svých, třeba budeš ty ta jedna z x, které se to s takovým AMH podaří :D Já taky hned nemohla jít do dárkyně, pak bych si to totiž vyčítala, že jsem nezkusila vše pro to, mít své vlastní :think:

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.20 12:45
@Anonymní píše:
@Andílek strážný Já mám taky 36. A to AMH 0,06. Pokud máš 0,08 tak to úplně beznadějné není, to mi taky říkali doktoři. A vidíš, jak jsem dopadla. A připláceli jsme si taky úplně všechno, ISCI, MACS, genetiku, i to lepidlo na embrya, prodlouženou kultivaci, prostě vše co šlo, s penězi problém nemáme. Rok jsme to zkoušeli tedy ode mně, utratili jsme přes sto tisíc (minimálky a nativy totiž pojišťovna neplatí), a teď stejně máme dárkyni, od které jsme měli 9 krásných blastocyt v perfektní kvalitě. A ta dárkyně nás vyšla s pojišťovnou na nějakých 50 tisíc.
Ale být tebou, tak to určitě nějaký čas zkouším ze svých, třeba budeš ty ta jedna z x, které se to s takovým AMH podaří :D Já taky hned nemohla jít do dárkyně, pak bych si to totiž vyčítala, že jsem nezkusila vše pro to, mít své vlastní :think:

Tak dárkyně je až ta poslední možnost v našem caru stojí darované vajíčka 26000

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 07:24

Ahojky mohu se pridat :mavam: ja uz mam za sebou 4 IVF. 1IVF 3 folikuly z toho 2 vajicka za tri dny obe na ET, bez uspechu. 2IVF 3 folikuly opet 2 vajicka prodlouzena kultivace a opet obe na ET, neuspech. 3IVF 6 folikulu bohuzel pri odberu uteklo do vejcovodu (to mi rekli) :nevim: :,( 4IVF 4 folikuly z toho 3 vajicka (u 2 se zastavil vyvoj)a ted se drzi jenom jedno :,( pokud se udrzi pujdu v utery na ET. Bezdetna a uz je mi 40 let (pred 8 lety snazeni, jeden potrat prirozenou cestou v 9tt) potrebuji to nekomu sdelit jinak zesilim :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama