Po tělovem mléku lepím

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.1.22 12:32

Po tělovem mléku lepím

Ahojky, mám doraz. Koupila Jsem si telové mleko, prvni dva dny dobrý, ale když jsem se šla natřít další den (3.den),tak se mi tělo celé lepilo z toho mlieka, neviete čím by to mohlo být? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27797
9.1.22 12:38

Jsi se mezi tím neumyla? Co to je za značku? Je na tvůj typ pleti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 13:10

@pikola
Dove kokosový.
Večer Jsem se vykoupala a namazala Jsem se. Pak Jsem to zkoušela i rano pred sprchou a furt jsem lepila. Je na suchou pokožku a tu ja mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6408
9.1.22 13:51

Tak ti to nevyhovuje, to se řeší tak, že si koupíš něco jiného ;)
S jinými složitými situacemi života se vypořádáváš snadněji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7190
9.1.22 14:32

@vulpes :mrgreen:
přesně
taky když měním značky kosmetiky, šamponů, kondicionerů apod. tak se holt stane, že mi nesedne… většinou výrobek nechám dcerám nebo pošlu do oběhu kámoškám :lol: a necítím potřebu to nijak řešit..
prostě ti, zakladatelko, Dove nesedl, tak ho někomu věnuj a kup si takový, co tě nelepí ;) (já třeba mám ráda Yves Rocher nebo Niveu, tam je to pro mne sázka na jistotu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
9.1.22 14:33

Nevyhovuje vašemu typu pleti. Třeba velmi vysušená pleť vsákne bez potíží i olej nebo velmi hutné mléko, máslo… Ale jakmile už je trochu „vyspravená“ a přesušeností netrpí, tak to samé mléko už na ni bude moc, nevsákne se to a bude lepit…

Zkuste se buď mazat třeba jednou za tři dny, anebo tohle mléko používejte na výrazně suchá místa (chodidla, kolena, lokty atd.) a na zbytek těla si kupte nějaké jiné. Ideálně lehké, hydratační.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat