Po tom všem mi nabídnul sex

Anonymní
27.5.21 00:42

Po tom všem mi nabídnul sex

Hezky večer, nemůžu usnout a potrebuju se tu vypovídat a slyšet názory ostatních a co by jste případně dělali vy. Je mi 21, takže nemám ještě tolik zkušenosti. A předem prosím, kdo by chtěl rýpat do mě at se toho zdrží. Situace je taková, ze mám ex přítele. Rozešli jsme se před více jak rokem po vzájemné domluvě. Takže jsme byli v pohodě a pak i kámoši. Prehouplo se to do kamarádství s výhodami a spali jsme občas spolu. Já to pak na podzim utnula, protože jsem ho furt milovala, ale on nechtěl vztah. Nechci tu vypisovat všechny detaily, ale ublížil mi, protože mě napr. vodil za nos a dával mi naděje atd. Já teda z toho byla tak špatná, musela jsem i chodit k psychologovi. No půl roku jsme nebyli v kontaktu, já se z toho dostala, zase jsem byla šťastná a všechno. 3 týdny zpět mi poprvé po půl roce napsal. Během těchto 3 týdnů mi vždy první napsal on. Ze začátku to bylo všechno v pohodě a říkala jsem si, ze asi teda chce zjistit, jak se mám a ze pul roku jsme opravdu nebyli v kontaktu. Říkala jsem si, ze uvidím, co to z jeho strany má byt. Pak občas začal s nějakým tím flirtovanim, ale furt jsem říkala, ze to ještě řešit nebudu. No a dnes mi napsal, ze pokud bych chtěla, tak bychom si mohli pomoct, co se tyče sexu. Nechápu to. Je mi špatně..po tom všem, čím jsem si prošla a jak mi psychicky špatně bylo, je schopny po půl roce to na mě znova zkoušet. Nechápu, co si mysli a jak toho muže byt schopnej, mi to takhle na fera napsat. Jsem ted hrozně zmatena..Já jsem v něm i teď furt viděla to dobrý, jako ze se chce se teda nějak usmířit a byt v pohodě, ale tohle jsem opravdu necekala..A ano to, ze jsem na tom byla takhle na dne a chodila k psychologovi ví. Pardon za sloh a díky všem, kdo to dočetl až sem..

Příspěvek upraven 27.05.21 v 00:57

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1240
27.5.21 00:52

Nereaguj na to. Je to debil..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
947
27.5.21 00:54

Sama píšeš že on už předtím po tobě chtěl jen sex, samozřejmě že když se ozve po půl roce, tak nepíše kvůli lásce k tobě…
Blokni ho a žij dál svůj život. Tahle aféra už je dávno za Tebou, nemá cenu s tím ztrácet čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
27.5.21 02:55
@Anonymní píše:
Hezky večer, nemůžu usnout a potrebuju se tu vypovídat a slyšet názory ostatních a co by jste případně dělali vy. Je mi 21, takže nemám ještě tolik zkušenosti. A předem prosím, kdo by chtěl rýpat do mě at se toho zdrží. Situace je taková, ze mám ex přítele. Rozešli jsme se před více jak rokem po vzájemné domluvě. Takže jsme byli v pohodě a pak i kámoši. Prehouplo se to do kamarádství s výhodami a spali jsme občas spolu. Já to pak na podzim utnula, protože jsem ho furt milovala, ale on nechtěl vztah. Nechci tu vypisovat všechny detaily, ale ublížil mi, protože mě napr. vodil za nos a dával mi naděje atd. Já teda z toho byla tak špatná, musela jsem i chodit k psychologovi. No půl roku jsme nebyli v kontaktu, já se z toho dostala, zase jsem byla šťastná a všechno. 3 týdny zpět mi poprvé po půl roce napsal. Během těchto 3 týdnů mi vždy první napsal on. Ze začátku to bylo všechno v pohodě a říkala jsem si, ze asi teda chce zjistit, jak se mám a ze pul roku jsme opravdu nebyli v kontaktu. Říkala jsem si, ze uvidím, co to z jeho strany má byt. Pak občas začal s nějakým tím flirtovanim, ale furt jsem říkala, ze to ještě řešit nebudu. No a dnes mi napsal, ze pokud bych chtěla, tak bychom si mohli pomoct, co se tyče sexu. Nechápu to. Je mi špatně..po tom všem, čím jsem si prošla a jak mi psychicky špatně bylo, je schopny po půl roce to na mě znova zkoušet. Nechápu, co si mysli a jak toho muže byt schopnej, mi to takhle na fera napsat. Jsem ted hrozně zmatena..Já jsem v něm i teď furt viděla to dobrý, jako ze se chce se teda nějak usmířit a byt v pohodě, ale tohle jsem opravdu necekala..A ano to, ze jsem na tom byla takhle na dne a chodila k psychologovi ví. Pardon za sloh a díky všem, kdo to dočetl až sem..Příspěvek upraven 27.05.21 v 00:57

To je porad jak je toho schopny a on tohle on tamto jen on on on. Co jako ty? Tobe nedoslo, ze te kontaktuje vzdy kdyz nema do ceho pichnout? Jsi vypln a vzdy po ruce. Zablokuj si ho at ti nemuze psat, kontaktovat a mas klid. K cemu ti je s nim udrzovat kontakt? Hlavne ze jsi chodila k psychologovi. Jestli nezacnes davat pet a pet dohromady budes si v tom macet pusu jeste hodne dlouho. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4368
27.5.21 04:56

Tak už jednou jsi na „kamarádství s výhodami“ kývla (on tak nějak nemůže za to, že jsi si od toho slibovala víc, tenhle stav je jasně definovaný), tak to holt zkouší znova :nevim: Máš u něj status „ta mi dá kdykoliv“. Je jen na tobě, co s tím uděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2768
27.5.21 05:41

Já bych mu napsala že už někoho mám a že si přeješ aby ti už nepsal. A zablokovala bych si jeho číslo, fb a všechno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
27.5.21 05:56

Bouhžel jsem měla, taky takového „kamaráda“, který se ozval jen když potřeboval zasunout. Je pravda, že jsem se v tom plácala skoro 2 roky. Bouhžel jsem musela dostat pořádnou facku od života, abych to konečně rozsekla (nakazil mě pohlavně přenosnou chorobou), ale jsem šťastná, že už s ním nejsem. :) Dva měsíce „po rozchodu“ si mě totiž našel ten nejlepší chlap na světě, s kterým teď čekám miminko. :D Když zjistil, že mám přítele, tak strašně začal vypisovat, jak mě miluje a že byla chyba, jak se ke mě choval. A já ho poslala do háje, s chutí a radostí.
Tobě radím, zakladatelko, pošli ho do háje. ;) Nemá to smysl, má tě jenom jako madraci. Soustřeď se sama na sebe a užívej si života. Takových blbečků v životě ještě potkáš a tenhle za trápení rozhodně nestojí. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6155
27.5.21 05:56

Proč by to nezkusil, když jsi vstřícná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
27.5.21 06:04

Odpovídáš si praktcky sama. Nestojí Ti to za to. On to zkouší, protože na sex jsi mu dobrá, ale vztah nechce Je mu zjevně jedno, co cítíš, že ses rozchodem trápila, musela chodit k psychologovi. Odrizni se od něj. Nevstoupis dvakrát do téže řeky. Dej šanci někomu dalšímu, dej sobě šanci najít někoho, s kým budeš doopravdy šťastná.

• Citovat
  • Nahlásit
447
27.5.21 06:07

Nevím, jak tě mohl tahat za nos, když si souhlasila s kamarádstvím s výhodami. Čekala jsi a doufala, že se z toho zase stane vztah, nelži si do kapsy :nevim: proto ti to ublížilo. A proč by to nezkusil znovu, když už jednou si byla svolná? Oni dokáží oddělit sex a city, holky moc ne.
No co, pouč se z chyb, utni kontakt úplně a je soustřeď se na budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1846
27.5.21 06:34

Holt mladý sobecký éro, co myslí š. ulinem no.. ;)
Utnula bych kontakt :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5846
27.5.21 07:31

Ať mu pomůže jeho práva ruka :roll: to je opravdu deb. l…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6374
27.5.21 07:38

Neprozivej to tak, prostě zkouší co mu bude umozneno, ty ho jen na sex nechceš, takže není co řešit. Pokud tě to tolik nervuje, utni s ním kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9721
27.5.21 07:42

Spát s ex je vždycky spatnej napad, ale to už víš. Utni kontakt a nereaguj na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8123
27.5.21 07:42

Aspoň ti na férovku řekl, že mu jde o sex, taky tě mohl namotávat přes city. Utni kontakt, zablokuj si ho, ať se ti nemůže připomínat, úplně venku z toho asi ještě nejsi, když tě to tak rozhodilo. Chlapi tohle dělávají, zvlášť tam, kde už to jednou prošlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat