Po třech dnech už nemocné obě děti

64
6.9.21 16:24

Po třech dnech už nemocné obě děti

Holky, jdu si pro útěchu. O víkendu mi už po třech dnech školy a školky onemocněli obě děti. Bolest v krku, rýma, mladší teploty. Já v nové práci, nervy na pochodu. Podmínky za kterých se můžou vrátit do školy a školky jsou děsné, musí být úplně zdraví. Starší to většinou dá s týdenní rýmou brzo, ale mladší bude asi doma celý podzim a zimu a to už je předškolák. Čekala jsem velkou nemocnost ale až tak brzy tedy ne. Má to někdo stejně? Je to takové trochu zoufalé :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24785
6.9.21 16:34

Moc tě nepotěším, ale jo, je.
Tuplem, když loni byly děcka pořád doma a nepromořovaly se a nebudovaly imunitu.
Já zkoušela psí kusy s malým, různý podpory imunity, s různým kolísavým úspěchem :/
Nakonec sem se ustálila u bylinek a naučit dítě pořádně smrkat.

Nebo mě ještě napadá chodit s dětma co týden na antigeny a prostě do školy/školky přinést papír, že jsou negativní a ta drobná nudle je prostě normální rýma. A nazdar bazar, ať si trhnou protézou.

Syn se srovnal během první třídy, ve škole už ty bacily tolik nelítaly, jak holt nebyly společné hračky, společné spaní (a naučil se smrkat a kapesníky vyhazovat, takže nic unudleného).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2924
6.9.21 16:36

No, já jsem měla druhého září kojeneckou poradnu a sestřička si kapku postezovala, ze absolutně nestíhají, protože po začátku školního roku jsou všichni nemocní 8o starší syn je naštěstí ok, ale jako nečekala bych, že budou děti v ty škole sotva jednu hodinu a na druhy den budou plný ordinace :lol: ale asi je to tak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
6.9.21 16:42

Tak u nás podobně, v pátek zůstala starší s průjmem a o víkendu omarodil prvňák, rýmy, kašel…tak jsou doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
6.9.21 16:45

Už nás je předškolačka taky doma s rýmou po 3 dnech školky. :zed: A to jinak patří mezi ty méně nemocné ( nemocná bývá zřídka) Tak jen, že v tom nejste sami. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32482
6.9.21 16:46

Taky máme dítě už doma. Neuděláš nic :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78300
6.9.21 17:03

Je to naprosto normální, děti se sejdou a pilně vyměňují bacily, přesně tohle jsme měli na táboře, během pár dnů měla půlka rýmu a bolelo je v krku… akorát se to tedy neřešilo jako nemoc :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8886
6.9.21 17:04

Nam taky babička říkala - vodí ráno, že si kluk stěžoval, že ho začíná bolet v krku, takuvidím co dál.. My máme covid prodělaný i děti, tak že nejsou ani testované.. Uvidí, jak dál se to vyvine

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14837
6.9.21 17:06

Bude to brutus, deti ted nejsou moc zvykle na bacily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
6.9.21 17:07

Pracuji v Ms. Temer vsichni “ malosi” maji anginu. Pry z telka, rikala dr. Neudelate nic. Musi se promorit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20035
6.9.21 17:10

Jo, u nás všechny tři. A zpět mohou, až budou úplně byz rýmy, žádné smrkani. Tak holt pokračujeme v prázdninové režimu kola, výlety, protože s rýmou doma nesedím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8886
6.9.21 17:12

To mě připíomělo jak děti za rohem se vysmrkají a jdou do školy.. dřív se za rohem kouřilo, myslím pubertáky, ted se smrká :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2606
6.9.21 17:30

Náš kluk je po třech dnech ve školce taky doma s rýmou a teplotou. Když jsem ho ráno odhlašovala, tak už jsme byli sedmí kdo z důvodu nemoci nedorazí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13721
6.9.21 17:30
@janalesk píše:
Holky, jdu si pro útěchu. O víkendu mi už po třech dnech školy a školky onemocněli obě děti. Bolest v krku, rýma, mladší teploty. Já v nové práci, nervy na pochodu. Podmínky za kterých se můžou vrátit do školy a školky jsou děsné, musí být úplně zdraví. Starší to většinou dá s týdenní rýmou brzo, ale mladší bude asi doma celý podzim a zimu a to už je předškolák. Čekala jsem velkou nemocnost ale až tak brzy tedy ne. Má to někdo stejně? Je to takové trochu zoufalé :,(

Ahoj,

jsem stejná zoufalka :lol: dnes mi volali ze školky at si dojdu pro děti, u nás v práci podstav a nebyl kdo by udělal práci za mě :lol: uíííííí moje nervy. Ale dobrý, babička je na nemocenské, takže do středy mi děti přechytne, a pak? Děj se vůle boží :mrgreen:

Bud v klidu, to je udel nás matek. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
6.9.21 17:38

Já mám teď taky syna doma. Obě děti jsou školkové, celou zimu nic a to do školky kromě toho největšího asi měsíčního lockdownu chodily, protože jsem zdravotník. No ale bylo jich tam pár… Ale od června se to s námi vleče pořád, jeden nudle, druhej nudle, 2 týdny pokoj, jeden kašel, druhej kašel, týden klid a pořád dokola :roll: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat