Po třech letech jsem ztratila zásnubní prsten

Anonymní
15.12.19 04:16

Po trech letech jsem ztratila zasnubak

Jsem asi blba, meli jsme dnes tridni sraz po 12 letech od zs a s holkama jsme se docela picly, a ja az doma pri svlekani zjistila ze nemam zasnubni prstynek :oops: docela jsem zhubla tak mi asi nekde pri tanci zklouznul.. nasla jsem v klenoctvi identicky co jsem mela a porad ho prodavaji, tak mam se priznat a nebo by jste si koupily a delaly jakoze nic? Manzel mi prsty nejak nezkouma, ale na stedry den by si asi vsiml, jelikoz delame prstynkove fotky na Pfka :nevim: fakt me to moc mrzi a nechci aby me sjel ze jsem byla tak rozfasna ze nevim ze mi padal prstynek

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.12.19 04:28

Tak jestli není problém ho koupit, tak bych si ho i koupila (stejně bys potřebovala upravit velikost). Jestli je to pro vás nějaký zásadní výdaj, tak bych to ale spíš řekla. Nemáš ještě šanci, že se najde?

• Citovat
  • Nahlásit
6048
15.12.19 06:14

Já bych se přiznala, musela bych. Tak to udělej taky a nebo myslíš, že začne být chlap podezřívavý, když mu řekneš, že ti sklouzl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 06:18

Proto máme prstynky vytetovane :mrgreen: neboj, svet se nezbori

• Citovat
  • Nahlásit
4427
15.12.19 07:16
@Anonymní píše:
Proto máme prstynky vytetovane :mrgreen: neboj, svet se nezbori

Fiiha, tak normalne kdyz to nevyjde, tak se prsten sunda, jak to delate tady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19700
15.12.19 07:29

@lilith1 normal, prst pryc. A muzes mit jeste 9 potencialnich manzelu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pvln34
15.12.19 07:34

Ja by som sa priznala :kytka: niečo takéto by som partnerovi tajiť nechcela :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2844
15.12.19 07:39

Prvni zavolej do toho klubu, jestli ho tam nenasli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
15.12.19 08:05
@Anonymní píše:
Jsem asi blba, meli jsme dnes tridni sraz po 12 letech od zs a s holkama jsme se docela picly, a ja az doma pri svlekani zjistila ze nemam zasnubni prstynek :oops: docela jsem zhubla tak mi asi nekde pri tanci zklouznul.. nasla jsem v klenoctvi identicky co jsem mela a porad ho prodavaji, tak mam se priznat a nebo by jste si koupily a delaly jakoze nic? Manzel mi prsty nejak nezkouma, ale na stedry den by si asi vsiml, jelikoz delame prstynkove fotky na Pfka :nevim: fakt me to moc mrzi a nechci aby me sjel ze jsem byla tak rozfasna ze nevim ze mi padal prstynek

já taky ztratila záasnubak, byl velmi drahý a krásný a měla jsme k němu bližší vztah neý ke snubnímu..měla jsme ho v krabičce, pre když jsme otěhotněla, byl mi malý, snubák kupodivu byl v poho, pak jsme se stěhovali a při vybalování nikde, nechápu, vím přesně kam jsme ho pečlivě dávala a tam nebyl..no a muž zas ztratil snubní prsten :zed: asi si nejsme souzeni, i když nám to zatím klape, asi to drží muj snubák.. :lol:

tak záleží, jestli na něc máš, ja bych ho asi koupila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
15.12.19 08:08

@lilith1 normalka, kdyz to nevyjde tak ho taky sundaj…i s prstem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7220
15.12.19 08:38

Normalne bych se priznala. Tak manzel snad uvidi, ze te to mrzi ne? Treba bych rekla, ze si koupis ten novy, nechas si ho zmensit… Pokud nema duvod, proc by te podeziral. Holt se stane…vis jak to jde - nejde o zivot, jde o… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20662
15.12.19 08:42

Já nechápu takové opičky kvůli prstýnku. Jasně, že tě to mrzí, ale schválně to nebylo. Nerozumím, proč kvůli tomu chceš lhát manželovi a natajnačku kupovat druhý prstýnek… Normální chlap to pochopí, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15670
15.12.19 08:47

Manželovi bych nelhala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
15.12.19 08:47

Ztratila jsem zásnubák, manželovi jsem se stokrát omlouvala a manžel se zasmál, řek jsou to jen věci a slíbil že mi koupí nový :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
15.12.19 08:56

Já ztratila snubak a muž si ani nevšiml ze mam jiny tam ten už se nedela az kdyz jsem mu to řekla a přešel to s tim ze jde o kus kovu a co resim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat