Po ukončení kojení se necítím dobře

Anonymní
17.11.15 15:46

Po ukončení kojení se necítím dobře

Milé maminky, v srpnu jsem přestala kojit..resp. dítě mě odstavilo samo. Kojila jsem 13 měsíců a po celou dobu jsem neměla menstruaci. V září se to pomalu začalo rozjíždět, od října mám normální menstruaci. Od toho září/října se necítím nějak dobře, ať už duševně, tak fyzicky. Pobolívají mě klouby a svaly, zhoršila se mi pleť, mastí se mi víc vlasy, špatně v noci spím. K tomu se zavodňuji. Během týdne mi váha lítá o 3 až 4 kila. Nevím jestli se jedná o nějakou hormonální nerovnováhu..má někdo podobnou zkušenost? Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.11.15 15:52

Mám, když se mi odstavilo dítě 10 měsíců, tak jsem skončila na antidepresivech. Naštěstí jen krátkodobě od té doby potíže nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
325
17.11.15 15:57

Mám to ted taky podobně

@Anonymní píše:
Mám, když se mi odstavilo dítě 10 měsíců, tak jsem skončila na antidepresivech. Naštěstí jen krátkodobě od té doby potíže nemám.

Já si připadám, jakože mám permanentní PMS.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 16:04
@eviant píše:
Mám to ted taky podobněJá si připadám, jakože mám permanentní PMS.. :nevim:

já doufala, že se to pravidelnou menstruací zlepší, ale zatím nic :?

zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
17.11.15 16:09

Já bohužel neporadim, ale mohu se zeptat, jak vypadá, když se dítě samo odstaví? To jako najednou nechce pít nebo jak? Já stále kojim (jen v noci)..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
17.11.15 16:15

Jen poznamka-dite se kolem roka samo neodstavi, ale jedna se o bojkot kojeni. Prirozeny odstav je az kolem 3.roku.

• Nahlásit
  • Citovat
19205
17.11.15 16:19

@lussinka1984 Kdyz nabidnes prso, tak uz se proste nechce prisat, nestoji o to.

Jinak pro zakladatelku, ja se u prvniho po odstaveni naopak konecne zase zacala citit jako clovek. :lol: S kazdym holt hormony delaji neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.15 16:31

@lussinka1984 začal jezdit na víkendy k babičce, a tak dostával sunar. Já si odsávala, ale už bylo mléka asi málo, takže chytal u prsa uplný hysterický záchvat a když už nasál tak hned pustil. Zkoušela jsem mu dát aspoň v noci ale ani tak nechtěl. Tak jsem to vzdala..

zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.11.15 16:34

@Svistice to máš pravdu, já se cítila skvěle při kojení..bez MS a štíhlounká jak proutek :D

zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.11.15 16:41

@brko ano ano to je pravda…ale ono už nešlo moc co odsávat, kdybych měla dost mléka tak to asi zkusím překonat a nevzdat to :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama