Po usnutí se po pár minutách budí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 20:35

Po usnutí se po pár minutách budí

Ahoj, 8 měsíční miminko poslední dobou v pohodě do chvilky usně a třeba za 3 minuty vstává. Přitom je už unavený, najedeny, prebaleny. Dělá to hlavně večer. Pak už neusne a většinou si ho musím vzít zase do obýváku, třeba půl hodiny si hraje a pak jde spát. A takhle třeba 3× zasebou…Zkusila jsem dávat ho spát víc přes den i míň…je to jedno, dělá to pořád…čím to je? Protáhne se tím uspávání na celý večer a já bych ráda aspoň večer od něj klid :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1646
5.7.22 20:40

Nám tohle malá začala dělat v 6m, kdy přecházela ze 3 spánků na 2. Říká se tomu “false start”, my jsme tomu říkali párty 😀. U nás to bylo tím, že nebyla na ty dva spánky ještě komplet ready, ač si na ně přešla sama. Brala pak ten hlavní spánek jen jako třetí šlofík. Měla taky příliš mnoho spánku přes den, dospávala právě tu párty, na kterou pak měla spoustu energie. Přidali jsme teda místo třetího spánku jen power nap třeba na 15 20 minut a od té doby už párty nikdy nebyla. Tento transition proces trval cca dva týdny? Pak už měla jen ty dva spánky a večer usínala normálně.
Nemůže to u vás být něco podobného?
Nebo nenaučil se teď něco nového atd.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
5.7.22 21:56

„Obetuj“ svuj cas a lez s nim. Pokud kojis, ihned jak se zacne vrtet dej prso a nedovol mu se probrat. Mi to sem tam mimco taky delalo, ze usnulo a vzbudilo se. Prave pomohlo polezet, treba po jeho usnuti i pul hodky a nedovolit mu probrat se a pak pockat, az opravdu usne. Nam toto pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat