Po VOŠ všeobecné sestře, rok studium na Bc. Duškova Praha?

1
4.2.21 19:46

Po VOŠ všeobecné sestře, rok studium na Bc. Duškova Praha?

Ahoj holky.
Je tu někdo, kdo po absolvování VOŠ všeobecné sestry, byl přijat do 3. ročníku bakalářského studia kombinované formy na škole Duškova Praha?
Prý se musí během zimního semestru absolvovat cca 30 zkoušek za 1. a 2. ročník.
Jsem už tři roky po škole a teď si dělám ARIP.
Přemýšlela jsem, že si dodělám ještě Bc., ale je tam limit max 5 let po VOŠ. Tak nezbývá moč času.
S ARIPem to asi nedám dohromady, ale příští rok bych to ráda zkusila.
Jen se chci zeptat, dá se těch 30 zkoušek v pohodě za ten zimní semestr zvládnout? Jak je to časově náročné a na co se připravit?
Případně má někdo studijní materiály, ze kterých se připravoval a úspěšně zvládnul? Samozřejmě bych zaplatila :)
Nebo byl by někdo hodný a ochotný mi říct, co vše si vypracovat abych byla připravená a nic mě nepřekvapilo. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1
5.2.21 12:41

Dobrý den, také by mě zajímalo. Zrovna včera jsem si psala o info přímo do školy. Psala jsem do dotazu, že jsem absolventkou VOŠZ z roku 2013, a normálně mi psali, že můžu do třetího rocniku. Tak nevím jak je to z těmi pěti roky po škole. Ale děsí mě těch třicet zkoušek… Prý budou probíhat elektronickou formou. Test? Celkově by mne zajímala náročnost toho roku. Chodím do práce a mám dvě malinké děti, tak stále špekuluji a rozmyšlím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat