Po vyčůrání (utření) mokro

Anonymní
7.6.15 16:51

Po vyčůrání (utření) mokro

Ahoj holky! Omlouvám se za anonymitu, jistě chápete, že je to choulostivé téma. A zároveň pardon za název tématu, nevěděla jsem jak to ve zkratce popsat.

Co nejstručněji. Jdu se vyčůrat, utřu se, obléknu a jdu něco dělat. Po cca 2 minutách musím jít opět na wc a utřít se (nebo když nikde nikdo, tak se vytřu ubrouskem). Je to hodně nepříjemné. Napadlo mě, jestli to není únik moči, ale jde o to, že když mám MS (používám tampony), tak se mi to neděje-tudíž bych řekla, že to s močí asi nebude mít nic společného, ale kdyby to byl výtok, tak by se to nedělalo pouze po vyčůrání ne? Máte to některá také tak? Děje se mi to přes půl roku. Samozřejmě mám v plánu poradit se s gynekologem, ale než se tam dostanu zajímal by mě váš názor a zkušenosti.

Snad nemusím podotýkat, že hygienu a podobné věci dodržuji :palec:

Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3330
7.6.15 17:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky! Omlouvám se za anonymitu, jistě chápete, že je to choulostivé téma. A zároveň pardon za název tématu, nevěděla jsem jak to ve zkratce popsat.

Co nejstručněji. Jdu se vyčůrat, utřu se, obléknu a jdu něco dělat. Po cca 2 minutách musím jít opět na wc a utřít se (nebo když nikde nikdo, tak se vytřu ubrouskem). Je to hodně nepříjemné. Napadlo mě, jestli to není únik moči, ale jde o to, že když mám MS (používám tampony), tak se mi to neděje-tudíž bych řekla, že to s močí asi nebude mít nic společného, ale kdyby to byl výtok, tak by se to nedělalo pouze po vyčůrání ne? Máte to některá také tak? Děje se mi to přes půl roku. Samozřejmě mám v plánu poradit se s gynekologem, ale než se tam dostanu zajímal by mě váš názor a zkušenosti.

No, jistá si nejsem, ale výtok by to být mohl - ono jak se při vyčůrání dole uvolníš, tak to může začít téct, ale než to vyteče, tak to chvilku trvá. Já třeba při MS chvilku na wc čekám, protože vím, že vyjde ven víc krve najednou.. tak jestli to nemůže být něco takového :nevim: Schválně zkus počkat na záchodě, co se bude dít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.15 17:12

Máš děti, resp. rodila jsi? Jestli ano, může to být ten případ, že ti trocha moči prostě nateče dovnitř… Po dětech s tím mám občas taky problémy… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.15 18:28
@Anonymní píše:
Máš děti, resp. rodila jsi? Jestli ano, může to být ten případ, že ti trocha moči prostě nateče dovnitř… Po dětech s tím mám občas taky problémy… :roll:

Já to mám od porodu taktéž tak… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.15 18:42

Jsem obézní, a už k 60. Neholím si ochlupení na rodidlech.
Vzhledem k mé obezitě si myslím, že i přes utření zůstává moč v záhybech na vnějších rodidlech nebo v ochlupení. S dr. jsem se nebavila. Snažím se pořádně utřít a vytřít, do kalhotek si dávám intimky nebo na délku rozložené dva papírové kapesníky, prostě co mám vhodného poruce, abych je neměla vlhké.
Když je možno, umyju se nad vanou. Bidet nemám, v práci také bidet nemáme.
Když se dole nad vanou sprchuju, tak mám pak nádherný pocit. Takový čistý.

• Nahlásit
  • Citovat
6193
7.6.15 18:44
@Anonymní píše:
Máš děti, resp. rodila jsi? Jestli ano, může to být ten případ, že ti trocha moči prostě nateče dovnitř… Po dětech s tím mám občas taky problémy… :roll:

To slyším prvně. Jak jako, že trochu moči se dostane do pochvy? 8o Nedělá to paseku veformě diskomfortu nebo zánětů?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.6.15 18:49
@Anonymní píše:

zasla bych si na gyndu nebo urologii aby se vylucilo cokoliv vaznejsiho kor třebas mykózy zanety výtoky kvasinky atd a aby někdo udelal UTZ z gyndy a stejne tak urolog zcihnul pocak a vse kolem :roll: me se jedes cas po porodu stavalo, ze jsem psikla a i když se mi jen trosku chtelo, tak jsem si cikla :nevim: :zed: ale srovnalo se to pak samo diky bohu :hug: ale dobry 2 mesice to bylo :cert:

• Citovat
  • Upravit
6529
7.6.15 19:27

Tak zkus procvicovat panevni dno… Kekelovi cviky, jizda na kole v leze na zadech a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.15 21:34

Taky se mi to obcas stava, nevim taky co to je. kolikrat mam az mokro v kalhotech. nemam vubec pocit, ze jsem si ucurla. tak nevim. na wc chodim docela casto, ale i dlouho vydrzim nejit. stava se mi to prave kdyz jdu casteji na wc

• Nahlásit
  • Citovat
427
8.6.15 06:34

Ahoj, stává se mi to pokaždé..taky by mě zajímalo co s tím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama