Reklama

Po vyprání je prádlo cítit potem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 15.11.10 09:47
Po vyprání je prádlo cítit potem

Stalo se vám to? Čerstvě vyprané trička, v podpaží jsou cítit stejně jako před vypráním. Aviváž používám, dokonce hodně voňavou, až mi to kolikrát vadí, ale tohle nepřerazí.

Reklama

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.11.10 09:53

Na kolik jsi to prala stupnu??

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 15.11.10 09:58

Doporučuji dát před praním do podpaží jar… Bohužel to je agresivitou potu…

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 15.11.10 10:14

Některé na 30, některé na 40.
Já se teda nepotím vůbec a malá taky ne, takže jsou to jen přítelovo trička.
A to v tom jaru mám nechat nějakou určitou dobu nebo to prostě namatlat a fláknout do pračky? :)

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.11.10 10:16

Tricet je malo.Nejlepsi 40 a dvou hodinove prani.

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 15.11.10 10:17

Pere to víc než 2 hodiny. Tak příště zkusím 40 a když to nepomůže, tak prubnu ten jar. Díky :mavam:

mooncaa
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 15.11.10 10:28

Já peru na 60 a měla jsem stejný problém. Zkusila jsem gelové polštářky ariel na barevné prádlo a zlepšilo se to.

Eva B.
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 15.11.10 10:50

Ne, cákni to do podpaží, dej to normálně do pračky jako obvykle, ale určo to musíš prát víc jak na 30. Doporučuju 40, pokud jsou to „hoch“ trička, nebo na 50, pokud jsou to „pracovni“.

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 15.11.10 11:20

tak já mám takhle hnusnej pot taky…
bohužel nic nepomáhá, leda ty trika prostě časem vyhodit… zažere se to tam… a kolikrát to ani po vyprání není cítit, ale jak se do toho oblíknu, lehce to v podpaží zvlhne a zteplá a smrdím jak starej pes… a přitom jsem čistá nebo s deodorantem… prostě jak je to v té látce, je to konec.
a fakt mi stačí to propotit jednou, náhodně, při sportu…
 NiKi

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.11.10 11:25

Muzu se zeptat jak casto si berete ciste triko na ven a na doma?? :think:
Pritel se sice poti dost a 40 stupnu mi to vypere.A to rano odejde do prace a vyslece ho az vecer. :think:
Ale ono asi bude taky o kvalite :think:

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 15.11.10 11:28

Nějak jsem nesledovala, jak často si přítel mění trička a nepočítala to :lol: Ale vždy když se zpotí, tak si ho mění, protože já mám fajnový frňák na různé „vůně“ a vadí mi to. Jenže je neperu hned že. Prostě se to asi v prádelním koši naleží a je to v háji.

Krteček + linda
Kecalka 230 příspěvků 15.11.10 12:16

30 je hodně málo. 40 je ale dle mého názoru také málo. Ručníky, utěrky a propocená trička peru zásadně na 60 - kvalitní tričko by tento prací cyklus mělo vydržet.

Lucie1234
Povídálka 39 příspěvků 14.08.11 23:20

Doporučuju namočit propocený oblečení prvně do vlažné vody, chvilu v ní oblečení nechat a potom vyprat alespon na 40 s dostatkem pracího prášku a aviváže. Potom by to už opravdu nemělo být cítit potem :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

GLOSA: Čižinský, Hřib, Pospíšil. Experiment „Nová Praha“ se může zaseknout dřív, než vůbec začne

Vyrovnané výsledky komunálních voleb v Praze dávají prostor pro vytvoření... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >