Po vysazení antikoncepce nepřišla MS??

Anonymní
7.5.21 23:37

Po vysazení antikoncepce nepřišla MS??

Prosím vás, jsem 5 měsíců po porodu…
25.března přišla MS tak jsem nasadila antikoncepci ale po 10 dnech mi přeskočilo :zed: takže jsem ji musela okamžitě vysadit a od té doby žádnou neberu… Ale MS stále nikde… Ani náznak… Do toho mi stále když si zmáčknu bradavku tak maličko teče mléko i přes to že jsem od začátku nekojila… Jak je možné že MS nepřišla po vysazení antikoncepce?? 25.května to budou 2 měsíce co jsem to měla naposled… Moc děkuji za rady :think: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9013
7.5.21 23:44

Co třeba zajít na gyndu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 23:46

@JancaS84
To bych ráda ale jsem v karanténě takže budu moct až někdy příští týden :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9013
7.5.21 23:49
@Anonymní píše:
@JancaS84
To bych ráda ale jsem v karanténě takže budu moct až někdy příští týden :nevim:

No tak budeš muset holt ještě vydržet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 23:58

@JancaS84
Víte, mě spíš zajímá jestli měl někdo stejný problém a jaký byl důvod že se nedostavila MS a tak… To že musím ještě vydržet to vím, jinak bych sem nejspíš nepsala ne?? Na téhle stránce se ptají lidé na různé věci, protože potřebují poradit, podpořit a podobně… A když se někomu nelíbí otázka která je položena, prostě bych na ní neodpovídala :) děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
9013
8.5.21 00:03
@Anonymní píše:
@JancaS84
Víte, mě spíš zajímá jestli měl někdo stejný problém a jaký byl důvod že se nedostavila MS a tak… To že musím ještě vydržet to vím, jinak bych sem nejspíš nepsala ne?? Na téhle stránce se ptají lidé na různé věci, protože potřebují poradit, podpořit a podobně… A když se někomu nelíbí otázka která je položena, prostě bych na ní neodpovídala :) děkuji

Jasně, protože všichni jsme úplně stejní a všem se menstruace nedostavuje po porodu ze stejného důvodu. Prostě si nejdřív udělej tehotensky test a když se vyloučí tohle tak to řeš se svým gynekologem. Není nic jednoduššího. Když ti někdo napíše, že to tak měl a byla to rakovina tak tě to uklidní? Asi ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 00:09

@JancaS84
Kdyby to takhle viděl každý, asi by neexistovala tahle stránka kde si lidé radí a řeší různé věci… Je to tady od toho aby prostě si o tom s někým popovídali ;) možná se vám otázka nelíbí nebo já nevím co ale v tom případě bych to nekomentovala… Mě totiž vaše odpověď nic nedala… Mějte se ;)

• Citovat
  • Nahlásit
9013
8.5.21 00:13
@Anonymní píše:
@JancaS84
Kdyby to takhle viděl každý, asi by neexistovala tahle stránka kde si lidé radí a řeší různé věci… Je to tady od toho aby prostě si o tom s někým popovídali ;) možná se vám otázka nelíbí nebo já nevím co ale v tom případě bych to nekomentovala… Mě totiž vaše odpověď nic nedala… Mějte se ;)

Jasně, tak fajn. Třeba ti ráno někdo vyvěští z lógru co se děje ve tvým těle. Dobrou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3983
8.5.21 00:22

V téhle situaci jsem nebyla, ale nasazování a vysazování HA, plus ještě hormony nějak se ustalující po porodu, mi nepřijde nějak překvapivá situace na to, aby MS nechodila jak hodinky. :think: Takže pro klid duše bych si udělala těhotenský test, pokud to hrozí, a jinak bych se nijak zvlášť neznepokojovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 01:57

Ahoj, já jsem před lety brala HA, vysadila jsem ji a po vysazení jsem to 62 dní nedostala. Těh. test negativní, u doktora také v pořádku. Doktor mi řekl, že to bylo způsobeno antikoncepcí. Brala jsem ji necelé 3 měsíce, musela jsem ji vysadit, nedělala mi dobře. Ms se pak sama dostavila.

• Citovat
  • Nahlásit
1259
8.5.21 06:39

Moje kamarádka po vysazení antikoncepce neměla ms přes půl roku. A to nebyla ani po porodu, bylo jí 22, zdravá holka. Nepřijde mi to nijak překvapivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19895
8.5.21 06:44
@Anonymní píše:
Prosím vás, jsem 5 měsíců po porodu…
25.března přišla MS tak jsem nasadila antikoncepci ale po 10 dnech mi přeskočilo :zed: takže jsem ji musela okamžitě vysadit a od té doby žádnou neberu… Ale MS stále nikde… Ani náznak… Do toho mi stále když si zmáčknu bradavku tak maličko teče mléko i přes to že jsem od začátku nekojila… Jak je možné že MS nepřišla po vysazení antikoncepce?? 25.května to budou 2 měsíce co jsem to měla naposled… Moc děkuji za rady :think: :hug:

No, jsi 5 měsíců po porodu. Tak nemůžeš čekat, že tělo bude šlapat, jak hodinky. Těhotenství a porod je hormonální smršť. A mluvit o vysazení ha, když jsi ji nebrala ani jeden cyklus je trosku mimo. Stejně tak to mléko. Hormony pracují a je jasné, že se to nezastaví hned. Obzvlášť když si mačkáš bradavky a tím je stimuluješ.

Prostě udělej si těhotenský test a nech tělu čas se vzpamatovat. Ani to, že nekojis neznamená, že MS musí být hned pravidelná. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat