Po vysazení HA jsem to nedostala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 23:46
Po vysazeni HA jsem to nedostala

Ahoj holky/ženy.

Mám takový problém. Brala jsem teď 6 let antikoncepci a nyní jsem odjela na půl roku do zahraničí a jelikož manžel zůstal doma, tak jaem si řekla, že nemá cenu ji brát. No a po vysazení jsem to dostala normálně, pak jsem to nedostala (ale říkala jsem si, že se to může stát a neřešila to). Pak přijel manžel na pár dní a měli jsme sex (dali jsme si pozor, přerušovaný styk). A teď jsem to měla dostat a zas nic. Těhotná nejsem, alespoň podle testu. Co teď? Stalo se někomu, že jste to po vysazení dvakrát po sobě nedostaly? Je mi 26. Díky S.
Prosím anonym, kamarádky sem chodí.

Reakce:
stinga
Kelišová 5417 příspěvků 3 inzeráty 06.12.18 23:48

po vysazení HA může být cyklus rozházený, je to normální
pro jistotu si ještě obden udělej test

DoubleA
Stálice 95 příspěvků 07.12.18 00:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky/ženy.Mám takový problém. Brala jsem teď 6 let antikoncepci a nyní jsem odjela na půl roku do zahraničí a jelikož manžel zůstal doma, tak jaem si řekla, že nemá cenu ji brát. No a po vysazení jsem to dostala normálně, pak jsem to nedostala (ale říkala jsem si, že se to může stát a neřešila to). Pak přijel manžel na pár dní a měli jsme sex (dali jsme si pozor, přerušovaný styk). A teď jsem to měla dostat a zas nic. Těhotná nejsem, alespoň podle testu. Co teď? Stalo se někomu, že jste to po vysazení dvakrát po sobě nedostaly? Je mi 26. Díky S.
Prosím anonym, kamarádky sem chodí.

Po vysazení jsem měla šíleně nepravidelný cyklus. Občas bez menstruace, občas menstruace i po dvou týdnech. Srovnalo se to až tak po roce a půl..

Prtulak
Kecalka 438 příspěvků 07.12.18 00:12

Ano, je běžné, že cyklus není pravidelný. Já ho měla nepravidelný ještě 2 roky po vysazení. Nicméně, pokud děti s manželem nechcete, metoda přerušované soulože funguje velmi dobře - k početí :pankac: . Za poslední rok, jen v mém hodně blízkém okolí jsou 4 překvapené páry, které si neomylně „dávali pozor“. :lol: . Jak bylo již psáno, za pár dní zopakuj test. Jinak pak záleží proč se menses nedostavuje, jestli roste endometrium atd. Takže by to chtělo návštěvu gynekologa. Já už to pak neřešila, protože jsem ale věděla, že sliznice neroste. Cyklus mi upravil kontryhel, ale já chtěla otěhotnět.

AnnaNuvoletta07
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 07.12.18 00:17

Já po vysazení antikoncepce neměla menstruaci půl roku. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 16:49

@Prtulak Díky, je mi jasné, že přerušovaná soulož není úplně spolehlivá, byla to pouze vyjímka :D

díky všem za uklidnění jsem z toho vyřízená, nikdy se mi nestalo, že bych to nedostala 2. po sobě :) teď jsem víc v klidu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >