Po vysazení HA jsem to nedostala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 23:46
Po vysazeni HA jsem to nedostala

Ahoj holky/ženy.

Mám takový problém. Brala jsem teď 6 let antikoncepci a nyní jsem odjela na půl roku do zahraničí a jelikož manžel zůstal doma, tak jaem si řekla, že nemá cenu ji brát. No a po vysazení jsem to dostala normálně, pak jsem to nedostala (ale říkala jsem si, že se to může stát a neřešila to). Pak přijel manžel na pár dní a měli jsme sex (dali jsme si pozor, přerušovaný styk). A teď jsem to měla dostat a zas nic. Těhotná nejsem, alespoň podle testu. Co teď? Stalo se někomu, že jste to po vysazení dvakrát po sobě nedostaly? Je mi 26. Díky S.
Prosím anonym, kamarádky sem chodí.

Reakce:

stinga
Závislačka 4379 příspěvků 3 inzeráty 06.12.18 23:48

po vysazení HA může být cyklus rozházený, je to normální
pro jistotu si ještě obden udělej test

DoubleA
Stálice 71 příspěvků 07.12.18 00:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky/ženy.Mám takový problém. Brala jsem teď 6 let antikoncepci a nyní jsem odjela na půl roku do zahraničí a jelikož manžel zůstal doma, tak jaem si řekla, že nemá cenu ji brát. No a po vysazení jsem to dostala normálně, pak jsem to nedostala (ale říkala jsem si, že se to může stát a neřešila to). Pak přijel manžel na pár dní a měli jsme sex (dali jsme si pozor, přerušovaný styk). A teď jsem to měla dostat a zas nic. Těhotná nejsem, alespoň podle testu. Co teď? Stalo se někomu, že jste to po vysazení dvakrát po sobě nedostaly? Je mi 26. Díky S.
Prosím anonym, kamarádky sem chodí.

Po vysazení jsem měla šíleně nepravidelný cyklus. Občas bez menstruace, občas menstruace i po dvou týdnech. Srovnalo se to až tak po roce a půl..

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 07.12.18 00:12

Ano, je běžné, že cyklus není pravidelný. Já ho měla nepravidelný ještě 2 roky po vysazení. Nicméně, pokud děti s manželem nechcete, metoda přerušované soulože funguje velmi dobře - k početí :pankac: . Za poslední rok, jen v mém hodně blízkém okolí jsou 4 překvapené páry, které si neomylně „dávali pozor“. :lol: . Jak bylo již psáno, za pár dní zopakuj test. Jinak pak záleží proč se menses nedostavuje, jestli roste endometrium atd. Takže by to chtělo návštěvu gynekologa. Já už to pak neřešila, protože jsem ale věděla, že sliznice neroste. Cyklus mi upravil kontryhel, ale já chtěla otěhotnět.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 434 příspěvků 07.12.18 00:17

Já po vysazení antikoncepce neměla menstruaci půl roku. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 16:49

@Prtulak Díky, je mi jasné, že přerušovaná soulož není úplně spolehlivá, byla to pouze vyjímka :D

díky všem za uklidnění jsem z toho vyřízená, nikdy se mi nestalo, že bych to nedostala 2. po sobě :) teď jsem víc v klidu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >