Po zánětu močového měchýře

194
23.3.17 14:00

Po zánětu močového měchýře

Prodělala jsem zánět močového měchýře (už ho nemám, i antibiotika mám dobrané). A několik dní po tom, občas - nepravidelně několikrát denně mám pocitu tlaku na levém podbříšku. Stejně tak nepravidelné pálení žáhy a stále řidčí stolici (v době zánětu jsem měla stolici klasickou, takovou jakou mám normálně). Měl to někdo taky tak? Je mi to podivné, ke svému doktoru jsem měla jít jen v případě, že se prášky zánět nezastaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
362
23.3.17 14:15

@Michrich No nejspíš máte po ATB narušenou střevní mikroflóru- doporucuju koupit v lékárně nějaká probiotika, k tomu lehčí dieta a mělo by se ulevit. Ta bolest v levém podbřišku s tím prujmem může souviset. Pokud by se ale obtíže během pár dnů nezlepsily, zasla bych k lékaři- napadá mě třeba cysta na vajecniku- udávám jen příklad, nechci strašit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
23.3.17 14:24

@Jírovka Přemýšlím, že bych si k doktoru zašla, ale nechci chodit zbytečně, že mi řekne třeba právě diagnózu „následek ATB :)“. Nebo jestli by to mohla být cysta, tak bych rovnou obvoďáka obešla a zašla na gyndu. Ráda si nechám poradit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
23.3.17 14:32

@Michrich Zkusila bych nasadit ta probiotika a vydržet aspoň 3 dny, pokud se obtíže nebudou zhoršovat- třeba teploty, zhoršení bolestí a tak… My teď doma s dětmi máme všichni angínu, mně po penicilinu také není úplně dobře, mám i hořkost v puse :mrgreen: A už jsem začala preventivně brát probiotika- i kvůli gynekologickym potížím jako kvasinky :mrgreen: Dětem to dávám do pití, aby se mi ještě ke všemu nepokadily :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
23.3.17 14:36

@Jírovka Díky za radu a přeji brzké uzdravení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat