Po zásnubách se rozhodl že svatbu nechce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 11:38

Prosím o smazání diskuze

Prosím o smazání diskuze

Příspěvek upraven 08.12.21 v 15:09

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
10124
25.11.21 11:42

Původně jsem si myslela, že to je další diskuze ze série „slibem nezarmoutíš“, ale když čtu, že pár dní po zásnubách už máš naplánovanou prakticky celou svatbu, možná bych nehnala k psychologovi toho hocha, ale spíš tebe. Protože z toho tempa, které jsi nasadila, bych asi měla osypky a depresivní stavy i já a to jsem žena.
Takže já bych zvolnila.

Příspěvek upraven 25.11.21 v 11:44

• Nahlásit
65395
25.11.21 11:44

Proč jsi začala hned? :think: jinak asi to udělal, abys měla radost a holt je ještě mladý a chce počkat, no.. netlacila bych na něj. Je hodně divný se hned po zásnubách hádat :think: jako fakt hned vše mít hotové je opruz.. ségra byla zasnoubená 5 let, já jsem 3 roky :mrgreen: ségra už svatbu stihla, já nic neplánuju, páč to chce muj chlap tak ať se stará :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
40
25.11.21 11:45

@ontarova.stara Kdyby mi to řekl hned na začátku, tak bych zvolnila, ale přijde mi, že v dnešní době mají lidé rezervované termíny na dva roky dopředu, a když chce někdo dobrého fotografa půl roku předem tak už nesežene. Máme datum, místo a fotografa. Zbytek chci řešit třeba až 2 měsíce předem, jen jsem chtěla mít takový ten “základ”, a abychom si to ujasnili, tak jsme se o svatbě bavili i hodně dřív. Každopádně, ano, mohla to být i má chyba. A ptám se, jak byste v téhle situaci polračovala?

Příspěvek upraven 08.12.21 v 15:14

• Nahlásit
2081
25.11.21 11:46

Pardon, ale chyba je na Tvojí straně. Asi čekal, že si ho chceš vzít z lásky, a ne abys připravila tyjátr pro celý okres, rok nemluvila o ničem jiném a pak byla na pokraji zhroucení z toho, když dorazí nachové dekorace místo fuchsiových, které sis vysnila.

• Nahlásit
5113
25.11.21 11:47
@Terousek6699 píše:
@ontarova.stara Kdyby mi to řekl hned na začátku, tak bych zvolnila, ale přijde mi, že v dnešní době mají lidé rezervované termíny na dva roky dopředu, a když chce někdo dobrétgrafa půl roku předem tak už nesežene. Každopádně, ano, mohla to být i má chyba. A ptám se, jak byste v téhle situaci polračovala?

Omluvila bych se a zvolnila. A začala se taky zajímat o to, jak to chce on.

• Nahlásit
4039
25.11.21 11:49

Tady ty předsvatební nálety nevěst mají docela tendenci vyplašit všechny v okolí, včetně ženicha.

• Nahlásit
40
25.11.21 11:49

@Freeandwild Mě by stačila svatba jen my a svědci, takhle to vůbec není. Ale to on nechce. Já se chtěla vzít a jet raději na krásnou dovolenou, než dát “plno” peněz za svatební den, tohle fakt nepotřebuji

• Nahlásit
12069
25.11.21 11:50

Nedivím se mu.

• Nahlásit
10124
25.11.21 11:50
@Terousek6699 píše:
@ontarova.stara Kdyby mi to řekl hned na začátku, tak bych zvolnila, ale přijde mi, že v dnešní době mají lidé rezervované termíny na dva roky dopředu, a když chce někdo dobrétgrafa půl roku předem tak už nesežene. Každopádně, ano, mohla to být i má chyba. A ptám se, jak byste v téhle situaci polračovala?

Zvolnila bych. Podle mého to období zasnoubení má být jedno z nejkrásnějších a měli byste si ho umět užít a vychutnat. Ty to strašně ženeš.
Pořád si opakuj, že nejdůležitější jste vy dva a to, koho si bereš.

• Nahlásit
Anonymní
25.11.21 11:51

@ontarova.stara Takže myslíte, že mu mám prostě říct že jsem udělala chybu, termín můžeme zrušit, a ať mi on řekne kdy bude připraven?

• Nahlásit
10124
25.11.21 11:55
@Anonymní píše:
@ontarova.stara Takže myslíte, že mu mám prostě říct že jsem udělala chybu, termín můžeme zrušit, a ať mi on řekne kdy bude připraven?

To nemusíš, jen si v klidu sedněte, udělejte si hezký večer a domluvte se na tom, kdy ta svatba pro vás dva připadá v úvahu a jak by měla vypadat. Termín klidně nechte, ale dejte si prostě víc času na pohodu a těšení se z toho, co vás čeká. A tím myslím společný život, ne ten obřad jako takový.

• Nahlásit
40
25.11.21 11:57

@ontarova.stara Včera jsme si právě sedli a povídali o tom, já mu řekla že mi je to líto, a že jestli chce, tak termín zruším a nechám to na něm, na to mi řekl ze ASI nechce abych termín rušila, ale jen že je z toho “vyjukanej” a teď se mu asi ani nedivím, spíš jen nevím, jak teď ten vztah polepšit, abychom se naladili na stejnou vlnu jako předtím..

Příspěvek upraven 30.11.21 v 19:49

• Nahlásit
9254
25.11.21 11:58

Ty jsi nepříjemně intenzivní a on zahnany do kouta, o ruku tě požádal, protože jsi nejspíš nalehala a on ti chtěl udělat radost, ovšem netušil, co ty tím pádem spustíš za tyatr.
Omluv se mu, zvolni, nech věci plynout a hlavně se zeptej, jak by si to představoval i on. Ještě jeden takový tvůj cirkus a kluk vezme roha. Je mladý, nic mu neuteče, pořád má neomezené možnosti před sebou.
On tě požádá o ruku a ty hned zařídíš vše kolem svatby, jsi jak divoká vichřice. Nemůžeš být zasnoubena třeba dva, tři roky? Počkat, až se na závažný životní krok bude cítit i kluk?

• Nahlásit
40
25.11.21 12:00

@mado Jsem zastáncem toho, že svatbu tak do dvou let, a taky zastáncem toho že když se na to člověk necítí, tak že u nemá ani žádat o ruku.

Příspěvek upraven 30.11.21 v 19:50

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat